IKEA si pro své věrné zákazníky připravila exkluzivní dárek: Vyrobila svíčku s vůní masových kuliček

Svíčka IKEA s vůní masových kuliček na talíři obložená masovými kuličkami a jídelním příborem IKEA

Oblíbený švédský výrobce nábytku IKEA se rozhodl potěšit všechny milovníky svých vyhlášených a všem dobře známých masových kuliček a vyrobil speciální kolekci svíček. Limitovaná edice těchto svíček bude zabalena do dárkového boxu a dostala název Huvudroll. Inspirací možná byla herečka Gwyneth Paltrow, která zabodovala se svíčkami, jež údajně voní po její vagině a orgasmu, anebo možná konkurenční fastfood McDonald's a KFC s aroma svíčkami vonícími po hamburgerech.

Přečtěte si také

Zlo jménem palmový olej z regálů stále nezmizelo. Výrobci ho maskují v potravinách, šamponech i kosmetice
Zlo jménem palmový olej z regálů stále nezmizelo. Výrobci ho maskují v potravinách, šamponech i kosmetice

Jen málokdo z návštěvníků nábytkářského domu IKEA si odpustí během nákupu zajít si na něco dobrého do místní restaurace. Švédský gigant sám potvrdil, že IKEA prodá více kuliček než nábytku a doplňků, a tak se rozhodl spojit příjemné s užitečným. Ke svému 10letému výročí věrnostního programu si pro své zákazníky vymyslel speciální dárkový set, kterým potěší bezmála 3 000 svých věrných zákazníků.

Jak získat svíčku s vůní švédských masových kuliček?

Jak informoval americký magazín People, svíčka, která voní po mase, bude k dostání pouze v Americe. Právě tam ji marketingový tým IKEA nechal vyrobit k příležitosti oslav 10. výročí věrnostního programu IKEA Family a primárně slouží jako poděkování zákazníkům, kteří ji budou moci vyhrát v připravované soutěži.

Svíčka IKEA s vůní masa položená na masových koulích IKEA

Američané, kteří chtějí naplnit své domovy vůní masa, se mohou mezi 6. a 22. srpnem 2021 zapojit do soutěže IKEA a vyhrát dárkový balíček „Store in a Box“.

Šťastných 986 výherců získá záhadný box „IKEA Store in a Box“ (zatím se ještě přesně neví, co v boxu je, ale podle vyjádření značky půjde o předměty neodmyslitelně patřící do každé IKEA prodejny), zatímco 1 925 finalistů odejde „pouze“ s masovou svíčkou HUVUDROLL.

Záhadný žluto-modrý box „IKEA Store in a Box“ IKEA IKEA

Nový katalog IKEA v audio verzi

Začátkem tohoto roku vydala IKEA ve Spojených státech první zvukovou verzi svého katalogu nábytku, zákazníci si tedy mohou listovat katalogem s produkty švédského impéria zcela novým způsobem.

Bizar v podobě svíček, nebo promyšlený marketingový tah?

Pokud vám vůně vepřového masa a cibule nepřijde jako ideální pro váš byt, možná vás nadchne (nebo také ne) aroma svíčka, která voní jako hamburger nebo dámské přirození celebrity.

Gwyneth Paltrow sklidila obrovský úspěch se svíčkou, která údajně voní jako její vagina, která byla během pár hodin totálně vyprodaná. Před rokem šokovala opět, když uvedla na trh další intimní aroma svíčku, která má vonět jako její orgasmus. Svíčka se prodává za 70 euro.

Gwyneth Paltrow v pozadí se svíčkami, které údajně voní jako její orgasmus a vagina Kupi.cz / Profimedia

Svíčky s typickým aromatem restaurací McDonald's

Loni uvedl na trh fastfoodový řetězec McDonald's sadu 6 svíček, které voní podle ingrediencí z hamburgeru. V kolekci tak nechybí například vůně kečupu, cibule, hovězího masa, hranolků nebo nakládaných okurek. McDonald's však nebyl první. Konkurenční řetězec rychlého občerstvení KFC podobnou svíčku představil už v roce 2016. Ta zase voněla po smaženém kuřeti.

6 svíček McDonald's s vůní ingrediencí pro přípravu hamburgerů McDonald's

Stejně jako u IKEA svíček s vůní masových kuliček musíme české milovníky hovězích burgerů zklamat, KFC i McDonald's již v minulosti oznámili, že se jedná pouze o iniciativu amerického trhu a v České republice se podobné produkty do prodeje ani soutěží nechystají.

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz