1. červen je tady! Čím potěšit na Den dětí vaše ratolesti? Prolistovali jsme aktuální akční letáky

1. června se slaví Mezinárodní den dětí Pixabay.com

1. červen každoročně vyhlíží snad každé dítě s nadějí, že ho rodiče na Mezinárodní den dětí obdarují sladkou dobrotou nebo jiným dárkem. Ani letos tomu nebude jinak, navíc můžete ušetřit, protože jsme prolistovali aktuální akční letáky a poradíme vám, čím své potomky rozhodně nezklamete.

Přečtěte si také

Podzimní nadílka citrusů míří do obchodů. Vyvarujte se častých chyb při jejich nákupu a skladování
Podzimní nadílka citrusů míří do obchodů. Vyvarujte se častých chyb při jejich nákupu a skladování

Děti milují sladkosti

Ať už se nám to jako rodičům líbí, nebo ne, snad všechny děti na světě milují čokoládu a sladkosti. Pokud celý rok přísun těchto dobrot korigujete, na Den dětí udělejte výjimku. Odměnou vám bude úsměv a jiskřičky v očích vašich nejmilejších.

V obchodech nyní za výhodnou cenu pořídíte čokoládu Milka i bonboniéru Toffifee Maxi. Děti ale můžete překvapit i několika novinkami od Kinder, jako je dárkové balení Happy Moments Mini Mix, které obsahuje 33 individuálně balených mini čokoládek – Kinder Bueno a Bueno White, Schoko Bons, Kinder Country a Kinder Chocolate.

Potěšit je můžete také sušenkovou specialitou plněnou mléčným a kakaovým krémem Kinder Cards, která je z jedné strany politá čokoládou. Výrobek obsahuje 10 individuálně balených sušenek.

Vyzkoušet ale můžete i zdravější cukrovinky, jako jsou Smile Gummi Softies – měkké, plněné ovocné želatinové bonbóny s vitamíny E, B6 a B12, niacinem či kyselinou pantotenovou. Vhodnou volbou pro malé mlsaly a mlsalky jsou také Mixle pixle od Jojo, které obsahují o 30 % méně cukru než ostatní bonbony této značky.

Nezapomeňte dětem uspořádat na jejich den párty Pixabay.com

Vybavení na párty

Pokud chcete své děti překvapit se vším všudy, uspořádejte jim párty. Připít si na ní mohou nealkoholickým šumivým nápojem Robby Bubble, který je vyrobený z přírodních surovin a má vysoký podíl ovocné složky. Na výběr máte melounovou, jahodovou, broskvovou či malinovou příchuť. Menší děti zase ocení nápoj s podobiznou Krtka – Krtečkovy bublinky.

Výrobci nápojů mysleli i na starší děti, které potěší Vitamin Drink Avengers, ovocný nápoj obohacený vitamíny a ozdobený hrdiny ze stejnojmenného filmového trháku. Koupíte jej exkluzivně v Lidlu.

Na své si ale přijdou i milovníci zmrzlin, pro které výrobci připravili hned několik novinek. Billa nabízí balení Kinder Bueno kornout za 99 korun, Globus zase zmrzlinu z oblíbených karamelových sušenek Lotus Biscoff za stejnou cenu.

V rámci párty nezapomeňte ani na zábavu. V Albertu seženete vodní pistoli za 29 Kč nebo bublifuk ve tvaru šavle. Děti se mohou vyřádit také na skákacím míči, který má v aktuálním sortimentu Lidl. 

Kreativní děti potěšíte modelínou v kelímku Play-Doh nebo kreativními papírnickými potřebami, které s 20% slevou nabízí Tesco. Zábavné kreativní sady pořídíte i supermarketech Albert za 79,90 Kč.

Starší děti ocení lukostřeleckou sadu, šipky nebo sadu na badminton, které pořídíte v Kauflandu.

Věnujte dětem svůj čas

Nejen kupovanými dárky můžete své ratolesti překvapit 1. června, naplánujte výlet do přírody, vezměte s sebou piknikový koš s jejich oblíbeným jídlem (palačinky, wafle, meloun aj.) a užijte si spolu příjemně strávené odpoledne.

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz