České pohádky, školní potřeby i plyšové polštářky. Na co se aktuálně sbírají body v obchodech?

Matka si čte knihu s dětmi pod peřinou Freepik

Prázdniny i blížící se školní rok inspiroval řadu supermarketů a hypermarketů k tomu, aby odstartovaly nové kampaně na sbírání bodů za nákupy, které lze vyměnit za výhodné slevy na plno zajímavých produktů. Podívejte se, na co se aktuálně sbírají body v Albertu, Penny a v Bille, a jaké další akce a slevy na vás nyní v obchodech čekají.

Přečtěte si také

Hromadný návrat zákazníků do kamenných prodejen a OC se nekoná. Čím je to způsobeno?
Hromadný návrat zákazníků do kamenných prodejen a OC se nekoná. Čím je to způsobeno?

Albert: České pohádky

Prodejny Albert se rozhodly udělat radost dětem a opět rozjely úspěšnou kampaň, v rámci níž si můžete za nasbírané body rozšířit knihovničku o dalších 7 českých oblíbených pohádek. V nabídce tentokrát najdete knihy:

  • Včelí medvídci,
  • Králíci z klobouku Bob a Bobek,
  • Kubula a Kuba Kubikula a malá čarodějnice,
  • Rákosníček z rybníka Brčálníku,
  • Bylo nás pět,
  • Devatero pohádek,
  • Rumcajs.

Pro získání slevy 74 % stačí posbírat 10 bodů (za každých utracených 200 Kč obdržíte 1 bod). S vyplněnou kartičkou vás jedna kniha vyjde jen na 89,90 Kč namísto původních 349 Kč. Samolepky můžete klasicky lepit do sběratelské kartičky, kde jako dárek najdete již 2 body předtištěné, nebo sbírat digitálně v aplikaci Můj Albert, kde jsou předvyplněné dokonce 3 body. Akce platí od 4. 8. do 21. 9. 2021 nebo do vydání zásob na jednotlivých prodejnách.

Koláž řetězce Albert se 7 pohádkovými knížkami Albert

Albert: Chytré batohy

Stejná pravidla pro sbírání bodů platí i v rámci druhé akce, která obdobně probíhá v prodejnách Albert od 4. 8. do 21. 9. 2021. Za 10 bodů můžete uplatnit také slevu na chytré batohy pro školáky i studenty. Například batoh Town s otevíráním na zádech proti krádeži, USB portem, sluchátkovým výstupem a integrovanou kapsou na powerbanku získáte po nasbírání 10 bodů s 60% slevou za 799,90 Kč; batoh Business s voděodolnou vrstvou, přehledným úložným systémem a zabudovaným USB portem zase s 65% slevou za 599,90 Kč.

  • Nákupní tip: za výhodnější ceny aktuálně seženete školní a studentské batohy také v prodejnách TESCO, kde jsou všechny až do 12. 9. 2021 levnější nejméně o 30 %.

Billa: Batohy a školní vybavení Oxybag

Také v Bille vybavíte své děti na nadcházející školní rok kvalitními školními potřebami a batohy za výhodné ceny se slevou až 50 %, tentokrát od značky Oxybag. Akce je určena pro členy Billa Bonus clubu. Výhodou je, že body se vám za nákupy automaticky přičítají na vaši věrnostní kartičku (papírovou či digitální v mobilní aplikaci Billa Czech). Za každých 50 Kč, zaplacených za nákup v libovolné prodejně BILLA, získáte 1 bod.

V nabídce najdete jak studentské batohy Oxybag (se 135 BILLA body získáte slevu 48 % a doplatíte pouze 799,90 Kč namísto původních 1 549 Kč), tak penály (50 bodů BILLA + doplatek 129,90 Kč) i vaky na záda, pouzdra nebo peněženky. Akce trvá od 28. 7. do 8. 9. 2021 nebo do vyprodání zásob a zboží z věrnostní kampaně nelze koupit za běžnou cenu.

Děti ve škole s aktovkami na zádech Freepik

Penny: Mega plyšáci a polštářky 2v1

V prodejnách Penny na vaše děti čekají roztomilí a měkoučcí mega plyšáci, které lze rozbalit a rázem z nich vykouzlit pohodlný polštářek. Vybírat můžete z motivů kachničky, tučňáka, pandy, kocourka, králíka, ovečky, hrošíka i jednorožce.

Za každých utracených 200 Kč získáte na pokladně 1 bod, za kompletně vyplněnou sběratelskou kartičku s 10 nalepenými body si odnesete mega plyšáka pouze za 149 Kč (plná cena je 399 Kč). Akce platí od 12. 8. 2021 do 20. 10. 2021 nebo do vydání zásob v jednotlivých prodejnách Penny.

Slevové kupony na nákupy za body

Některé řetězce také umožňují členům svých věrnostních programů sbírat body na klubové kartičky po celý rok a vyměňovat je za zajímavé slevové kupony na celý nákup nebo vybrané produkty. Tuto výhodu nabízí například řetězec Tesco (pro členy Clubcard) nebo Kaufland (Kaufland Card).

  • Tip: V Kauflandu si aktuálně můžete vyměnit vždy 10 bodů za kupon s 10% slevou mimo jiné na zboží z kategorií: čerstvá vejce, zmrzliny a nanuky, K-free bezlepkové produkty a produkty s nízkým obsahem laktózy.

Obdobně funguje uplatňování posbíraných bodů i v některých drogeriích, např. Rossmann, kde si 15 nasbíraných bodů (každých utracených 100 Kč = 1 bod) můžete proměnit v kupon na slevu 15 % na celý nákup.

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz