Svátek ženského orgasmu! Chilli na rtech umí divy! Přírodní afrodiziaka, která skutečně fungují

Svátek ženského orgasmu! Chilli na rtech umí divy! Přírodní afrodiziaka, která skutečně fungují

Osmý srpen je znám jako mezinárodní den ženského orgasmu, který před lety vznikl v severovýchodním městě Esperantina v Brazílii. Pojďte jeho oslavám trochu naproti přírodní cestou. Naučné slovníky píší, že afrodisiakum je označení pro prostředek k povzbuzení sexuálního vzrušení a libida. Zde je pár tipů, kterými si noc s milencem můžete okořenit a přitom nemusíte do lékárny a vlastně o tom, že si svého partnera připravujete na vášnivou noc nemusí vědět ani on.

Přečtěte si také

Jak vyčistit rychlovarnou konvici od vodního kamene a rzi?
Jak vyčistit rychlovarnou konvici od vodního kamene a rzi?

Jaká přírodní afrodiziaka skutečně fungují?

Čokoláda - Phenylethylamin obsažený v čokoládě zvyšuje hladinu serotoninu a endorfinu v mozku. Na milování naladí především ženy, ale výkon už vám nezaručí. Nejvíce smyslná je čokoláda připravená jako nápoj nebo čokoládový krém. A nezapomeňte si jí nechat kousek na rtech...

Ananas - nejen že se jedná o přírodní lék na podporu erekce muže. Ale i ženám, které mají problémy s početím, se doporučuje pít sklenka ananasové šťávy denně. Navíc, tohle vitamíny nabité ovoce dodá našim milostným šťávám lepší chuť.

Tip: Pokud vám partner tak nějak "nechutná", postačí mu denně podstrčit pár kousků ananasu. 

Chilli – obsahují capsaicin, který zlepšuje citlivost nervových zakončení, včetně těch pohlavních.

Tip do ložnice:

Tohle musíte vyzkoušet! Rty si lehce potřete kouskem chilli papričky a svého partnera, nebo partnerku jemně svádějte polibky po celém těle...

Můžeme vám slíbit, že na tu noc nikdy nezapomenete.

Věděli jste, že...

... osmý srpen je znám jako mezinárodní den ženského orgasmu, který před lety vznikl v severovýchodním městě Esperantina v Brazílii. K oslavě orgasmu něžného pohlaví vybídl místní starosta Arimateio Dantas jako kompenzaci za „sexuální dluh“ vůči jeho vlastní manželce.

Chilli na rtech umí rozpoutat vášeň.

Zázvor – příjemně voní, uklidňuje mysl a rozproudí krev v pohlavních orgánech.

Mořské plody - o ústřicích se jako o přírodním afrodiziaku píše již mnoho let, zejména pro svůj tvar připomínající ženské orgány jsou oblíbenou pochoutkou ve vyhlášených restauracích. Vedle nešlápnete, ani když si na večeři zajdete do rybí nebo sushi restaurace - v podstatě mají stejně pozitivní vliv na lidské tělo a povzbudí náš apetit.  

Meloun vodní – obsahuje aminokyselinu citrulin, která podporuje proudění krve v pohlavních orgánech a zlepšuje erekci mužů. Od plátku melounu ale žádný efekt nečekejte, stejně jako ananas ho musíte konzumovat několikráte do týdne po celý rok. 

Med - s láskou byl spojován už odedávna. Staří Germáni ho využívali k výrobě medoviny, která kdysi bývala hlavním nápojem novomanželů po svatbě, aby v nich vyvolala dostatek vášně. I líbánkám se v angličtině říká honeymoon (medové týdny). A med, stejně jako čokoláda, je ve svém tekutém stavu ideální k nejrůznějším postelovým hrátkám s partnerem.

Přírodní afrodiziaka jsou účinná.

Ginkgo biloba (strom jinan dvoulaločný) - u něj je prokázáno, že je jedním z nejúčinnějších afrodiziak pro větší výkonnost mužů. Zároveň ale podporuje i funkce mozku! V doplňcích stravy jej proto svému milému čas od času dopřejte. 

Alkohol - může sexuální touhu zabít, ovšem v malých dávkách působí třeba šampaňské přesně opačně. Bublinky mají euforizující účinky a obsažený etylalkohol odbourává úzkost a povzbuzuje chuť na milování. Sklenka sektu v kombinaci s čerstvou jahodou a večer může začít...

Jestli to všechno funguje? Vyzkoušejte a uvidíte!