Netflix spustil e-shop, kde prodává zboží inspirované svými filmy a seriály

Netflix sází na prodej oblečení a předmětů fanouškům Canva

Řada obchodů vytváří a nabízí kolekce oblečení s motivy známých filmů a seriálů. Ví totiž, že je to sázka na jistotu. Móda inspirovaná oblíbenými pořady a filmy totiž táhne a mezi lidmi se těší značné popularitě. Své o tom ví například fanoušci Harryho Pottera, Hry o trůny či seriálu Stranger Things. Právě ten pochází z dílny Netflixu – společnosti, která nyní nabídne produkty spojené i s řadou dalších svých oblíbených pořadů.

Přečtěte si také

Jednoduchá dýňová polévka se smetanou, kterou zvládne úplně každý
Jednoduchá dýňová polévka se smetanou, kterou zvládne úplně každý

Od června funguje Netflix.shop

Milujeme, když skvělé příběhy překonají obrazovky a stanou se součástí životů lidí,“ komentoval Netflix svůj nový krok do oblasti módy a designu. Aby se z obrazovek přiblížil svým fanouškům ještě více, nabídne jim řadu produktů, od oblečení, přes hračky a hry až po sběratelské předměty. A aby bylo snadné zboží nakoupit, naleznou jej zákazníci pohodlně online na e-shopu Netflixu.

Prvotní předměty z Yasuke a Eden a z Lupina

Současně se spuštěním webu byly zpřístupněny fanouškovské předměty a oblečení ze seriálu Yasuke a Eden a limitovaná edice oblíbeného seriálu Lupin, která vznikla ve spolupráci s muzeem Louvre.

  • Tričko z Yasuke a Eden se prodává přibližně za 700 Kč. Mikina stojí 1 600 Kč.

Co bude následovat? V oznámení Netflix láká na exkluzivní produkty ze Zaklínače a Stranger Things.

Smutnou zprávou je, že e-shop je zatím dostupný pouze ve Spojených státech. Rozšíření do dalších zemí je v plánu v následujících měsících.

Seriál Stranger Things se objevil na produktech řady světoznámých značek Unsplash

Jak je na tom konkurence?

Velkým konkurentem streamovací platformy Netflix je HBO Max. Ten již e-shop provozuje – a protože je v tomto směru napřed, i nabídka produktů je zde širší. Dámy jistě potěší oblíbený seriál Sex ve městě, smutní nemusí být ani fanoušci Hry o trůny. Některé předměty je dokonce možné upravit dle vlastního přání, například přidáním gravírovaného nápisu.

Smutnou zprávou pro české fanoušky je, že i obchod HBO Go je prozatím dostupný pouze v USA.

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz