7 vychytávek na terasu, které oceníte jako host(itel) na každé skvělé párty

i ta nejmenší párty by měla být promyšlená do detailu

Milujete letní oslavy? Pozvěte si ještě více hostů – ale nezapomínejte na jejich pohodlí. Přinášíme tipy na zajímavé nezbytnosti pro povedenou sezónu. Vybavte zahradu a užijte si každou party s přáteli nebo rodinou.

Přečtěte si také

IKEA jde na ruku všem gamerům: představuje kolekce produktů pro malé i velké hráče
IKEA jde na ruku všem gamerům: představuje kolekce produktů pro malé i velké hráče

Dopřejte návštěvě komfort a užijte si společné chvíle – udělejte z nich nezapomenutelné. Připravte exteriér domu či chalupy na všechny ty úžasné akce, které vás letos čekají. Pořiďte si vychytávky, se kterými se letos nespletete!

Dodržujte pitný režim

Čeká vás oslava s velkým množstvím hostů a máte strach, že je nestihnete obsloužit? Pak pořiďte pomocníka, který se o hosty postará namísto vás. Stylová a trendy – taková je velká skleněná nádoba na vodu s kohoutkem (Orion, objem 8,7 l do 25.6. za 399 Kč), která snese čistou vodu, domácí limonádu nebo jiné nealko. Díky ní si bude moci každý přítomný doplnit tekutiny, kdykoli je potřeba. Řešení ocení malí i velcí – a oslava může začít!

Dostatek ledu? Nezbytnost!

A když už jsme u těch nealkoholických nápojů, které si hosté rádi doplní, nesmíme zapomínat ani na chladné pomocníky – ledové kostky. Teplá limonáda by návštěvníky asi příliš neoslnila. Proto by na terase neměl chybět chladící box na led. Díky němu si kromě lahodného drinku mohou hosté zchladit nápoj podle toho, jak studený jej mají rádi. Praktické!

občerstvení na párty

Ať horko nemá šanci

Oslavy v letních vedrech? Zpříjemněte hostům vaše společné chvíle. Umístěte do koupelny dámský a pánský univerzální deodorant, krém na ruce a hygienické potřeby. Košík první pomoci potěší dámy i pány, navíc odkáže na vaši starost a péči. Buďte fresh.

Kouzlo odpočinku

Ne každý z nás má vždy ten den, kdy se chce bavit a slavit. Vytvořte na zahradě relaxační koutek pro unavené přátele či blízké. Houpací síť nebo připravené lehátko ocení zejména ti, kteří k vám chvátali rovnou z práce. O pohodlí a příjemný stín se postará přítel slunečník.

Bez servírovacího stolku ani ránu

Někdy hosté tápou, kam odkládat použité nádobí nebo kam vyhodit odpadky. Usnadněte jim to a buďte připraveni. Servírovací stolek totiž pomáhá nejen s přípravou a roznosem chuťovek. Pomůže vám také jako odkládací plocha pro použité nádobí – a pod něj můžete umístit koše na odpady. Nevznikne chaos, naopak se vám s pomocí návštěvníků podaří udržet pořádek.

když se setmí je pravý čas na oheň

Přes den horko, večer chlad

Zimomřivé hosty večer potěší připravené hřejivé plédy nebo romantický oheň. Proto by na zahradě nemělo chybět stylové ohniště (kamenné ohniště Tepro Gladstone, UNI HOBBY, 3 690 Kč do 27.6.) a truhla s teplými přehozy. Do úložného boxu navíc schováte další poklady, jako jsou LED světýlka pro dokreslení dokonalé atmosféry nebo zahradní potřeby.

TIP: Aby vás neobtěžoval nepříjemný hmyz, zapalte vonnou svíčku proti hmyzu (svíčka Citronella ve skle, 39,90 Kč, Albert do 18.6.). Ta odpuzuje nežádoucí hosty, které na oslavě nikdo nevítá.

odpočinková zóna na party potěší
Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz