Kupi Magazín má Skromnou kuchyni s panem Cuketkou. Ukazuje, jak vařit levně, ale kvalitně

Kupi Magazín má Skromnou kuchyni s panem Cuketkou. Ukazuje, jak vařit levně, ale kvalitně

Oblíbený projekt foodblogera Martina Kuciela alias Pana Cuketky s názvem Skromná kuchyně se obsahově propojuje s lifestylovým titulem Kupi Magazín. Pan Cuketka se dlouhodobě věnuje šetrnému vaření v každodenních podmínkách české domácnosti. Kupi Magazín zase nabízí tipy na výhodný nákup surovin. Společně přinášejí videorecepty na kanále nákupního rádce Kupi.cz, které jsou nenáročné na peníze, kuchařské umění i čas.

Přečtěte si také

Oblečky a boty pro psy nejsou jen módním trendem. Víte, jaké psy byste v mrazech bez kabátu ven hnát rozhodně neměli?
Oblečky a boty pro psy nejsou jen módním trendem. Víte, jaké psy byste v mrazech bez kabátu ven hnát rozhodně neměli?

Fandové jednoduché, ale dobré a levné kuchyně mohou nyní zhlédnout nové recepty Skromné kuchyně každý týden na Televizi Seznam.

Videorecepty s postupem přípravy pokrmů budou následně publikovány i na stránkách Kupi Magazínu jako články v kategorii vaření. Můžete se tak každou středu těšit na nový recept s podrobnou kalkulací ceny za porci pokrmu. Nákupní seznam potravin bude odkazovat na produkty z letákových akcí hypermarketů. Budete tak mít bez jakéhokoli hledání ihned přehled, kde výhodně v okolí nakoupit suroviny z receptu.

Skromná kuchyně Kupi Magazínu se věnuje šetrnému vaření v podmínkách obyčejné domácnosti

„Skromná kuchyně se věnuje domácímu vaření z obyčejných, ale kvalitních a cenově dostupných surovin. Spojení s nákupním rádcem Kupi.cz mi proto přijde velmi inspirativní. Naším cílem je přinášet nápady na dobré recepty z kvalitních surovin a za ty nejlepší možné ceny,” doplňuje Martin Kuciel, kterého znáte spíš jako pana Cuketku. „Jídla Skromné kuchyně rozhodně nevyžadují, aby lidé kupovali prémiové potraviny s certifikací. Dokonalé fotky na Instagramu vytvářejí zbytečný tlak. Díky Skromné kuchyni chci ukázat, že i s minimálním rozpočtem lze rodinu nakrmit plnohodnotným, neošizeným jídlem, které udělá radost,” uzavírá Martin Kuciel.

Těšit se tak můžete na švestkové a tvarohové knedlíky, langoše, buchtičky s krémem nebo kuře na paprice za 27 korun. A další recepty budou přibývat.

„Martin Kuciel dlouhodobě čerpá informace o výhodných akčních cenách z našeho nákupního rádce Kupi.cz, což nás velice těší. Vzhledem k tomu, že v Kupi Magazínu máme kategorii zaměřenou právě na vaření, rozhodli jsme se s ním navázat spolupráci. Pokračovat budeme také v uveřejňování inspirativních videí od dalších talentovaných kuchařů a nadšenců,“ říká Linda Michalčíková, šéfredaktorka Kupi Magazínu.cz.

Skromná kuchyně Kupi Magazínu se věnuje šetrnému vaření v podmínkách obyčejné domácnosti. Recepty jsou nenáročné na peníze, vložené úsilí a čas.

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz