Slováci ušetří za nákup průměrně 30 procent – stejně jako Češi

Slovenští zákazníci ušetří za nákup podobně jako ti čeští Kupi.cz

Největší český nákupní rádce Kupi, který již funguje v osmnácti zemích světa, nedávno vylepšil i svou slovenskou verzi Kupino.sk, která tak nově nabízí řadu užitečných funkcí, usnadňujících orientaci v záplavě akčních nabídek obchodů. Jaké nové vychytávky mohou slovenští zákazníci využít? A vyjde nákup výhodněji u nás, nebo na Slovensku?

Přečtěte si také

Pomazánkové máslo vzniklo jako experiment, který si zamilovalo celé Československo
Pomazánkové máslo vzniklo jako experiment, který si zamilovalo celé Československo

Stačí telefon, tablet nebo počítač

Čeští uživatelé Kupi.cz již považují letáky online na jednom místě i další chytré nástroje za samozřejmost a nedovedou si představit plánování nákupu bez nich. Na Slovensku ale ještě donedávna tato možnost nebyla. S novou verzí Kupino.sk však mohou být i tamní přeplněné schránky již minulostí, protože tento užitečný pomocník nabízí všechny letákové akce v online podobě pohromadě, a to dokonce s předstihem.

Mobilní aplikace zdarma

Pro ty, kdo používají operační systém Android, je k dispozici i mobilní aplikace ke stažení zdarma. Od inspirace tak zákazníky dělí jen jeden klik.

Díky mobilní aplikaci Kupino.sk mohou ušetřit za nákup i zákazníci na Slovensku Kupino.sk

Tisíce akcí a slev

I slovenští zákazníci nyní na první pohled zjistí, jaký produkt nakoupí levněji, kdy a v jakém obchodě. Žádné poznámky pod čarou. Položky se vyhledávají jednoduše přes vyhledávač, kategorii obchodů nebo města. 

Všechny akční letáky na jednom místě

Stejně jako u nás, i na Slovensku patří letáky Kauflandu mezi ty nejoblíbenější. Nabídka Kupino.sk je však mnohem širší, celkem obsahuje více než sto dalších obchodů a tisíce jejich poboček. Listování v akčních nabídkách tak nikdy nebylo příjemnější.

Obchody a jejich pobočky jako na dlani

Slovenští uživatelé Kupino.sk nově mohou plánovat nákup podle města. Stačí vybrat lokalitu, kde nejčastěji nakupují, a hned uvidí, jaké obchody ve svém okolí mají k dispozici. U prodejen jednoduše zjistí otevírací dobu a přesnou adresu pobočky na mapě. Plánování nákupů tak bude mnohem snadnější. 

Články v Magazínu

Za zmínku stojí také nově vzniklý magazín, který přináší pravidelnou dávku inspirace, receptů a praktických informací nejen k nákupu, jež se budou rozhodně hodit.

A kolik tedy stojí průměrný nákup se slevou u nás a na Slovensku? Vypočítali jsme modelový příklad.

Výše slevy průměrného nákupu na Slovensku Kupino.sk

Za průměrný nákup zákazníci na Slovensku utratí okolo 46 eur (1 233 Kč), pokud však sledují akční nabídky a snaží se nakupovat výhodně, mohou ušetřit téměř 17 eur (452 Kč). Průměrná výše slevy se tedy pohybuje okolo 33 %.

Výše slevy průměrného nákupu v České republice Kupi.cz

V České republice vyjde průměrný nákup na 1 145 Kč, se slevou pak zákazníci ušetří okolo 405 Kč. Průměrná sleva tak činí téměř 33 %, což je obdobná hodnota jako na Slovensku.

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz