Slováci ušetří za nákup průměrně 30 procent – stejně jako Češi

Slovenští zákazníci ušetří za nákup podobně jako ti čeští Kupi.cz

Největší český nákupní rádce Kupi, který již funguje v osmnácti zemích světa, nedávno vylepšil i svou slovenskou verzi Kupino.sk, která tak nově nabízí řadu užitečných funkcí, usnadňujících orientaci v záplavě akčních nabídek obchodů. Jaké nové vychytávky mohou slovenští zákazníci využít? A vyjde nákup výhodněji u nás, nebo na Slovensku?

Přečtěte si také

Enzymy pomohou s odpadem: L’Oréal, Nestlé a Pepsi představily rozložitelné PET lahve
Enzymy pomohou s odpadem: L’Oréal, Nestlé a Pepsi představily rozložitelné PET lahve

Stačí telefon, tablet nebo počítač

Čeští uživatelé Kupi.cz již považují letáky online na jednom místě i další chytré nástroje za samozřejmost a nedovedou si představit plánování nákupu bez nich. Na Slovensku ale ještě donedávna tato možnost nebyla. S novou verzí Kupino.sk však mohou být i tamní přeplněné schránky již minulostí, protože tento užitečný pomocník nabízí všechny letákové akce v online podobě pohromadě, a to dokonce s předstihem.

Mobilní aplikace zdarma

Pro ty, kdo používají operační systém Android, je k dispozici i mobilní aplikace ke stažení zdarma. Od inspirace tak zákazníky dělí jen jeden klik.

Díky mobilní aplikaci Kupino.sk mohou ušetřit za nákup i zákazníci na Slovensku Kupino.sk

Tisíce akcí a slev

I slovenští zákazníci nyní na první pohled zjistí, jaký produkt nakoupí levněji, kdy a v jakém obchodě. Žádné poznámky pod čarou. Položky se vyhledávají jednoduše přes vyhledávač, kategorii obchodů nebo města. 

Všechny akční letáky na jednom místě

Stejně jako u nás, i na Slovensku patří letáky Kauflandu mezi ty nejoblíbenější. Nabídka Kupino.sk je však mnohem širší, celkem obsahuje více než sto dalších obchodů a tisíce jejich poboček. Listování v akčních nabídkách tak nikdy nebylo příjemnější.

Obchody a jejich pobočky jako na dlani

Slovenští uživatelé Kupino.sk nově mohou plánovat nákup podle města. Stačí vybrat lokalitu, kde nejčastěji nakupují, a hned uvidí, jaké obchody ve svém okolí mají k dispozici. U prodejen jednoduše zjistí otevírací dobu a přesnou adresu pobočky na mapě. Plánování nákupů tak bude mnohem snadnější. 

Články v Magazínu

Za zmínku stojí také nově vzniklý magazín, který přináší pravidelnou dávku inspirace, receptů a praktických informací nejen k nákupu, jež se budou rozhodně hodit.

A kolik tedy stojí průměrný nákup se slevou u nás a na Slovensku? Vypočítali jsme modelový příklad.

Výše slevy průměrného nákupu na Slovensku Kupino.sk

Za průměrný nákup zákazníci na Slovensku utratí okolo 46 eur (1 233 Kč), pokud však sledují akční nabídky a snaží se nakupovat výhodně, mohou ušetřit téměř 17 eur (452 Kč). Průměrná výše slevy se tedy pohybuje okolo 33 %.

Výše slevy průměrného nákupu v České republice Kupi.cz

V České republice vyjde průměrný nákup na 1 145 Kč, se slevou pak zákazníci ušetří okolo 405 Kč. Průměrná sleva tak činí téměř 33 %, což je obdobná hodnota jako na Slovensku.

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz