Nálepka „nevhazovat letáky“ šetří životní prostředí a lidé ji dostanou na schránky zdarma

AKční nabídky jednoduše najdete na kupi.cz (Foto: @marjanblan on Unsplash)

Pokud je jedním z vašich novoročních předsevzetí snaha žít v příštím roce ekologičtěji, jistě vás zaujme, že nákupní rádce Kupi.cz má k dispozici samolepky s heslem „Nevhazovat letáky“ zcela zdarma k vyzvednutí na odběrných místech, která jsou po celé České republice. Výhodou samolepky zakazující vhazování papírových letáků do schránek je její kvalitní grafické zpracování a stálost barev i ve venkovním prostředí.

Přečtěte si také

10 tipů, jak ušetřit za topení: pořiďte si termostat a otužujte se!
10 tipů, jak ušetřit za topení: pořiďte si termostat a otužujte se!

Využívejte výhody, které nabízí portál Kupi.cz

S Kupi.cz se dozvíte o výhodných akcích v rámci celé České republiky a nebudete tedy závislí na doručovatelích. Nákupní rádce Kupi.cz má rovněž praktickou mobilní aplikaci, ve které jsou k dispozici všechny aktuální letáky obchodních řetězců. Často využívaná je i funkce nahrání věrnostních karet. Z vybraného zboží v akci si také můžete sestavit nákupní seznam, který si ve své mobilní aplikaci jednoduše uložíte. Aktuálně najdete na stránkách Kupi.cz 340 akčních letáků, ve kterých se skrývá 15 413 akčních cen.

Pokud budete chtít udělat větší nákup, nemusíte čekat, až vám přistane leták vašeho oblíbeného obchodu ve schránce. Stačí si otevřít Kupi.cz a najít oblíbený obchod. Navíc nejsou letáky na Kupi limitovány na okolí vašeho bydliště, máte přístup k nabídce v celé České republice. A pro ty, kteří si za slevami rádi vycestují, máme dobrou zprávu! Na stránkách najdete odkazy i na zahraniční verze letáků z Polska, Německa a dalších zemí, a to pod názvem Kupino.

Nemáte oblíbený obchod a jen potřebujete nakoupit konkrétní věc? Kupi.cz má rovněž rubriku Akce, kde najdete, v jakém obchodě je daný artikl ve slevě. Ušetříte tak čas, který byste jinak trávili listováním v letácích.

Víte, že něco budete muset koupit, ale máte ještě čas? Označte výrobek srdíčkem. Jakmile bude někde v akci, přijde vám upozornění e-mailem. Vy tak nebudete muset myslet na to, kdy a kde jej koupit. Sleva vám bude naservírována jako na zlatém podnose a sama se vám v pravý čas připomene.

Nalepte si samolepku na schránku a šetřete životní prostředí

Samolepka ,,nevhazovat letáky" zdarma na vaší schránce

Výše uvedené jsou hlavní výhody, které přináší používání portálu Kupi.cz namísto papírových letáků. Navíc zde stále platí, že čím více budete číst letáky online, tím méně se budou tisknout, což se pozitivně odrazí na stavu životního prostředí. Vždyť 22 % domovního odpadu činí papír. Ročně vyhodíme 30–40 tisíc tun potravinových letáků. Není to zbytečné? Proto Kupi.cz přišlo se samolepkou zdarma. Nálepku na schránku získáte například v mnoha bezobalových obchodech, prodejnách se zdravou výživou, infocentrech apod. Výdejní místa, jejichž počet se neustále zvyšuje, naleznete na stránkách Kupi.cz.

Tip: Nenachází se ve vašem okolí odběrné místo samolepek a máte nápad, kde by se stojánek s nálepkami nevhazovat letáky mohl hodit? Stačí dát tip na e-mailovou adresu [email protected] Společnost Kupi na své náklady zajistí stojánek se 100 kusy samolepek, které bude postupně doplňovat, a navíc odběrné místo zařadí na své webové stránky zcela zdarma!

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz