Vyhrajte auto! V supermarketech se právě soutěží o Škodovky i o další zajímavé ceny

Nakupující v Penny a Kauflandu by se v následujících 30 dnech mohli radovat z nového vozu Canva

Zvažujete nákup nového vozu nebo by se vám zkrátka jen hodilo mít v rodině druhé auto? Pak zpozorněte. Právě teď se totiž v supermarketech o auta soutěží – ve hře jsou konkrétně modely od české Škodovky, soutěží se o Superb nebo Octavii. S trochou štěstí může už zanedlouho některé z nich parkovat ve vaší garáži. Do kterých řetězců se právě teď vyplatí jít nakoupit?

Přečtěte si také

Dokonale strašidelné pohoštění na halloweenskou párty pro děti i dospělé
Dokonale strašidelné pohoštění na halloweenskou párty pro děti i dospělé

Stírání losů s Penny

Do 10. března můžetePenny soutěžit o hodnotné ceny. Vyhraje každý, kdo za nákup utratí alespoň 500 Kč. Za odměnu získá los a může se těšit na jednu z následujících cen:

  • Produkt prodávaný v Penny zdarma (1 milion ks),
  • sleva na Penny dovolenou (1 milion ks),
  • přednabité dárkové karty na nákup v Penny (11 000 ks),
  • Škoda Octavia Combi iV 1.4 TSI (3 ks).

Hlavní cenu – auto ŠKODA Octavia Combi – by chtěl ve svém losu vidět každý, radost budou mít ale pouze 3 jedinci. „Zvolili jsme přirozeně českou značku, a protože jednou z našich priorit je odpovědné chování k naší planetě, nemohla být naše volba jiná než hybridní verze nejprodávanějšího auta u nás,“ říká k volbě hlavní ceny Vít Vojtěch z Penny Marketu.

Odvézt si za nákup v obchodě auto? I to je dnes možné Penny

Narozeninová soutěž s Kaufland Card

Vyhrát auto můžete i v Kauflandu, v němž soutěž probíhá do 16. března. Účastnit se jí může každý, kdo je starší 18 let, je ve věrnostním programu Kaufland Card a při placení tuto kartu použije. Za každý provedený nákup (avšak maximálně za 1 denně) získá účastník 1 pozici v seznamu účastníků a za každých 500 Kč nákupu další pozici. Pokud tedy nakoupíte za 1 200 Kč, započítají se vám 3 pozice – 2 za 2x 500 Kč útratu a 1 za nákup samotný.

Cen je celkem 513 a soutěží se třeba o:

  • Škoda Superb Combi L&K 1,4 TSI iV 160 kW 6-stup. automat. Plug in hybrid (1 ks),
  • Škoda Octavia Combi Ambition s motorem 1,5 TSI 110 KW (2 ks),
  • OLED Smart televizor LG OLED55BX (10 ks),
  • poukaz na nákup v Kauflandu v hodnotě 500 Kč (500 ks).
O auta se soutěží i v Kauflandu Kaufland

Soutěží se i v dalších supermarketech

V Bille lze do 17. března sbírat nálepky a vyměňovat je za vybavení do kuchyně – nože a zapékací misky. Za každých utracených 250 Kč obdržíte 1 nálepku a vybavení si můžete koupit za 10 nálepek a větší doplatek, případně za 20 nálepek a menší doplatek.

A v Albertu, Tescu, Globusu nebo třeba Makru můžete soutěžit o chytré hodinky Fitbit Versa 2 s řemínkem podle vlastního výběru. Stačí nakoupit 3 jakékoli výrobky značky Gervais a schovat si účtenku. Na soutěžní stránku (gervais.cz/#registration) poté vložíte údaje a vyčkáte, jestli budete mezi vylosovanými.

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz