Soutěžte s Kupi.cz o nákup v hodnotě 500 Kč zdarma

Soutěžte s Kupi.cz o nákup v hodnotě 500 Kč zdarma Kupi.cz

Váš rádce před každodenními nákupy Kupi.cz vyhlašuje soutěž o poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup v řetězcích Billa. Rádi byste si naplnili lednici kvalitními potravinami zcela zdarma? Skvělé! Zapojte se do naší soutěže a poukázka může být vaše. 

Přečtěte si také

Slupky od mandarinek nevyhazujte: Vyrobíte z nich levný pohlcovač pachů i lék na trávení
Slupky od mandarinek nevyhazujte: Vyrobíte z nich levný pohlcovač pachů i lék na trávení

Jak soutěžit? 

 1. Na našem webu Kupi.cz si přidejte do nákupního seznamu 3 položky, bez kterých si neumíte představit Vánoce. Klikněte na tlačítko „Sdílet“ a dále na tlačítko „Sdílet nákupní seznam pomocí adresy”. 
 2. Odkaz na váš nákupní seznam nám stačí zasdílet pod tento Facebookový post a máte skoro hotovo! 
 3. Poté už jen stačí dát like naší Facebookové stránce Kupi.cz.

Pokud jste úspěšně dokončili všechny tyto kroky, tak vám gratulujeme a jste součástí naší soutěže!

A nebojte, sledovat naši stránku Kupi.cz se určitě vyplatí, protože pro vás chystáme další vánoční překvapení. Z přidaných komentářů vylosujeme výherce a jeho jméno oznámíme na našem Facebooku v pátek 27. 11. 2020 v 18:00. 

Tým Kupi.cz přeje všem soutěžícím hodně štěstí!

Pravidla: Soutěž o poukaz na nákup v řetězci Billa v hodnotě 500 Kč

 • Sdílením nákupního seznamu pod soutěžním příspěvkem na Facebookové stránce Kupi.cz dává účastník soutěže souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje soutěžících budou zpracovávány pouze za účelem vyhodnocení soutěže a předání cen.
 • Počet sdílených nákupních seznamů není omezen.
 • V případě porušení pravidel nebo důvodného podezření na porušení pravidel soutěžícím, nebo pokud vznikne podezření, že došlo k nekalému ovlivnění výsledků hlasování, je společnost Kupi.cz retail, s.r.o., oprávněna vyloučit soutěžícího ze soutěže. Za nekalé jednání se považuje mimo jiné též jakékoli automatizované nebo strojové hlasování (např. softwaroví roboti apod.) nebo pokus o ně.
 • Účastníci se také zavazují dodržovat aktuálně platné Všeobecné podmínky pro užívání internetových stránek provozovaných společností Kupi.cz retail, s.r.o., https://www.kupi.cz/onas.
 • Společnost Kupi.cz retail, s.r.o., je oprávněna soutěž kdykoliv ukončit bez udání důvodu.
 • Společnost Kupi.cz retail, s.r.o., je oprávněna kdykoliv vyloučit jakéhokoliv soutěžícího, a to i bez udání důvodu.
 • Společnost Kupi.cz retail, s.r.o., v případě mimořádných okolností může rozhodnout o změně původně určené výhry za ekvivalentní hodnotu.
 • Společnost Kupi.cz retail, s.r.o., nenese odpovědnost za jakékoliv zpoždění nebo ztrátu výher vzniklé během jejich zasílání.
 • Výherci soutěže budou společností Kupi.cz retail, s.r.o., informováni zprávou na Facebooku. Pokud se společnosti Kupi.cz retail, s.r.o., nepodaří výherce soutěže kontaktovat nejpozději do 20 dnů ode dne ukončení soutěže, propadá výhra ve prospěch společnosti Kupi.cz retail, s.r.o. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.
 • Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Kupi.cz retail, s.r.o., a jejich rodinní příslušníci.
 • Pořadatelem soutěže je společnost Kupi.cz retail, s.r.o., sídlem Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5, IČ 02869802, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, C 224583. Soutěž není žádným způsobem sponzorována, anebo schválena, spravovaná společností Facebook a není s ní nijak spojená.
Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz