V listopadu se otevře první prodejna LEGO v České republice

Logo Lega na prodejně Tang Yan Song / Shutterstock.com

Fanoušci kostiček LEGO si letos v listopadu přijdou na své, protože společnost LEGO Group otevírá v Praze zbrusu novou prodejnu – právě včas pro všechny nákupy během zimních svátků! Tato zbrusu nová prodejna LEGO v obchodním centru Chodov bude ideálním místem pro všechny fanoušky kostiček.

Co v článku najdete

Přečtěte si také

5 tipů na rychlý víkendový oběd: Tato jídla uvaříte do hodiny!

Zbrusu nový obchod LEGO nabídne celou řadu nových produktů, které jsou k dostání pouze v prodejnách LEGO a na lego.cz, včetně LEGO Star Wars™ Pozemního spídru Luka Skywalkera, LEGO Harry Potter™ Příčné ulice, LEGO Butikového hotelu, LEGO modelu Titanic a LEGO Vincent van Gogh – Hvězdné noci!

A pokud by to fanouškům nestačilo, nový obchod nabídne také spoustu výhod pro členy LEGO VIP včetně exkluzivních VIP dárků k nákupu, akcí s dvojnásobným počtem bodů a mnoho dalšího.

Najděte si svoji oblíbenou hračku v akci

„Nový obchod LEGO v Praze nabídne návštěvníkům každého věku možnost inspirovat se nekonečnými možnostmi hry a vydat se na vzrušující objevitelskou cestu do světa stavebnic LEGO. Opravdu se těšíme, že fanouškům LEGO všech věkových kategorií přineseme inovativní zážitky,“ uvedl ředitel maloobchodu LEGO pro Českou republiku Kai Merkle.

Oficiální termín pražské prodejny zatím ještě zástupci LEGO neuvedli, ale už teď slibují spoustu doprovodných akcí v rámci slavnostního otevření, které má být během měsíce listopadu.

Fanoušci LEGO v už brzy otevřené prodejně zažijí nový koncept „Retailtainment“, který nabízí více možností hrát si s kostkami, účastnit se aktivit inspirovaných kostkami, přizpůsobit si své zážitky a bavit se. Prodejny LEGO nabízejí nejširší výběr nejnovějších stavebnic LEGO, celou řadu herních zážitků přímo v prodejně a jedinečné možnosti dostupné pouze v prodejnách LEGO, například:

  • Exkluzivní model LEGO inspirovaný Prahou – Těšte se na úžasný a poutavý trojrozměrný model LEGO inspirovaný Prahou!
  • Věž pro stavění minifigurek, kde můžete kombinovat dílky z široké nabídky těl, nohou a různých typů hlav, vlasů a doplňků a postavit si tak své vlastní minifigurky.
  • Příležitosti ke stavění včetně interaktivního hracího stolu, výzev ve volném stavění a eventů pořádaných každý měsíc.
  • LEGO Pick A Brick Wall: Stěna Pick a Brick je skvělý způsob, jakým si zákazníci mohou vybrat přesně ty dílky, které potřebují pro své stavby.
  • Asistenti v prodejně: Ať už vybíráte dárek, hledáte nejnovější stavebnici, nebo uděláte návštěvou obchodu radost svému fanouškovi LEGO, specialisté na kostky vám pomohou najít stavebnici, která se k vám perfektně hodí.