IKEA upravuje otevírací dobu, zavádí chatbota a možnost komunikace prostřednictvím webkamery

Obchodní dům IKEA IKEA

IKEA od 1. srpna upravuje otevírací dobu svých obchodních domů v Česku. Zákazníci je nově budou moci navštívit každý den od 10 do 20 hodin. IKEA zároveň rozšiřuje možnosti a kapacity online služeb, které poskytuje její zákaznické centrum. Během léta mohou také členové IKEA Family využít možnosti bezplatného vyzvednutí objednávek nad 3000 Kč.

Přečtěte si také

Vyrobte si doma poctivou jahodovo-smetanovou zmrzlinu i bez zmrzlinovače. Ta z obchodu už vám chutnat nebude

Otvírací doba do osmi do večera

Obchodní domy IKEA v Praze na Zličíně i Černém Mostě, v Brně a Ostravě budou mít od 1. srpna 2022 otevřeno denně od 10 do 20 hodin. Od srpna se mění také provozní doba zákaznického centra, které nabízí na dálku celou řadu služeb, od objednání přes řešení reklamací až po plánování.

Nově bude zákaznické centrum dostupné od 8.30 do 19 hodin a IKEA zároveň posiluje jeho služby a kapacity. Zákazníci mohou využít pro komunikaci např. nového chatbota, který funguje nonstop. Přibude i možnost komunikace prostřednictvím webkamery, pomocí které budou moci zákazníci pracovníkům centra např. ukázat poškození výrobku nebo snáze vysvětlit, jaký náhradní díl potřebují.

Interaktivní display na placení v IKEA Bonsales / Shutterstock.com

Navýšeny budou také kapacity pro plánování na dálku, konzultace, řešení problémů s objednávkami nebo reklamacemi. IKEA zároveň posílí kapacity zákaznické podpory prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo sociálních médií.

Klikni a vyzvedni

IKEA rovněž pokračuje v rozšiřování a zkvalitňování služby Klikni a vyzvedni. Nedávno otevřela nové mobilní výdejní místo v Chebu a investuje také do výdejních boxů, které jsou zákazníkům přístupné 24 hodin 7 dní v týdnu. Nově bude tato pohodlná možnost vyzvednutí objednávek dostupná také u obchodního domu v Ostravě. V Praze na Černém Mostě, kde jsou výdejní boxy nejvyužívanější, dojde k rozšíření kapacit.

Služba Klikni a vyzvedni je do 31. srpna bezplatná pro členy věrnostního klubu IKEA Family u objednávek v ceně nad 3 000 Kč. Tato akce platí na všech výdejních místech, včetně obchodních domů a výdejních boxů, nevztahuje se na vyzvednutí v PPL Parcel Shopech.