Než zazvoní Mikuláš. Jak zvládnout nadílku bez stresu

Než zazvoní Mikuláš. Jak zvládnout nadílku bez stresu

Už víte, co letos přinese Mikuláš vašim hodným dětem? Pomůžeme vám s výběrem sladkostí, ovoce i dárků, abyste je stihli pořídit včas, bez zbytečného shonu a starostí. Díky přehledu akčních cen mikulášských dobrot si nachystáte seznam, podle kterého pak vše potřebné nakoupíte snadno během několika minut.

Přečtěte si také

Znáte topinambur aneb židovské brambory? Vysoká, žlutě kvetoucí rostlina, jejíž hlízy hojně využijete v kuchyni
Znáte topinambur aneb židovské brambory? Vysoká, žlutě kvetoucí rostlina, jejíž hlízy hojně využijete v kuchyni

Při využití právě probíhajících slevových akcí v okolních supermarketech navíc výrazně ušetříte, a naplníte tak potomkům balíček nebo punčochu ještě o něco více. A jestli po celý uplynulý rok nezlobil ani tatínek, pošlete po Mikuláši něco dobrého také jemu. Ať mu to vydrží i dál.

V hlavní roli čokoláda

Ve správném mikulášském košíku nemohou chybět čokoládové postavičky hlavních postav večera v čele s vousatým světcem. Další téměř nezbytností je oblíbené vajíčko s překvapením a všem malým milovníkům čokolády uděláte radost i klasickými lentilkami. Když k tomu všemu přihodíte čokoládové penízky, máte vyhráno.

Čokoládový Mikuláš je klasika

Klidnější čekání na Vánoce

Zpříjemněte dětem nedočkavé vyhlížení Ježíška adventním kalendářem od Mikuláše. Na výběr máte z mnoha podob a velikostí. Některé ukrývají čokoládu, jiné jsou pohyblivé a seženete i takové, ze kterých si potomek den po dni poskládá hračku. V regálech prodejen najdete také adventní kalendáře pro dospělé s kosmetikou nebo pivem.

Okýnko po okýnku k Vánocům

Jak se neztratit ve sladkostech?

Kdyby měl Mikuláš samotný vybírat v obchodech z ohromné nabídky sladkostí to nejlepší pro vaše děti, nejspíš by vůbec nepřišel. Pomozte mu a přidejte do balíčků tradiční obrázkové perníky, gumové medvídky, lízátka a žvýkačky. Všechny nezletilce potěšíte i barevnými pendreky nebo pěnovými bonbony marshmallow.

Perník milují malí i velcí

Čokoládového Mikuláše seženete už za méně než 10 korun.

Pozor na přemlsání

O tom, že přílišné pojídání cukrovinek dětem škodí, není pochyb. Přibalte proto k mikulášské nadílce také vitamíny v podobě podstatně zdravějšího ovoce. Červená jablka doplňte banány, pomeranči nebo kiwi a za akční cenu k nim přihoďte něco exotičtějšího jako je třeba kaki. A přisypte buráky i vlašské oříšky.

Nebojte se dát do mikulášské nadílky i exotiku

Kupte se slevou Kaki.

Porovnat slevy

Odměňte i malou hračkou

Na dárky od Ježíška je sice ještě čas, ale své ratolesti můžete už začátkem prosince navnadit nějakou milou drobností. Klukům rozšiřte vozový park v pokojíčku novým modelem, holčičky ocení plyšové zvířátko nebo doplňky k panenkám. A jestli potřebujete spíš uhlí pro zlobivce, i to seženete při běžném nákupu v supermarketu. Kousky výhřevného černého uhlí dostanete úhledně zabalené a s upozorněním, že rozhodně nejsou k jídlu.

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz