Akce jako prase: Poradíme, kde koupit naporcovanou půlku vepře i další zabijačkové speciality

Muž drží na prekénku vepřové maso casanisa / Shutterstock.com

Na to, abyste si mohli dopřát poctivé zabijačkové hody, nepotřebujete nyní vepříka, čas na práci ani prostor na objemné náčiní na zabijačku. Stačí vzít dvě tašky a vyrazit na nákupy. Poradíme vám, kde právě teď nakoupit zabijačkové pochutiny za velmi příznivé ceny.

Přečtěte si také

Jak bojovat s vypadáváním vlasů? Co jíst a co (po)užívat?

Půlka prasete ve dvou taškách

Pokud chcete pořídit něco skutečně netradičního, vyrazte do Kauflandu. Od 3. do 16. února si v něm totiž můžete objednat polovinu prasete, a užít si tak doma vepřové hody. Abyste si na praseti mohli doma pochutnat, musíte na informacích svého obchodního domu Kaufland odevzdat vyplněný objednávkový kupón, ve kterém uvedete:

  • kolikrát chcete vepřovou půlku bez hlavy a předních nožiček naporcovanou na základní části,
  • jméno,
  • telefon,
  • datum vyzvednutí objednávky (máte na výběr ze 4 termínů).

Po vyplnění kupónu se ve zvoleném datu dostavíte do obchodu a převezmete 2 tašky plné vepřových dobrot. Váha objednávky by měla být zhruba 40 kg, proto s sebou pro jistotu vezměte i nějakého siláka z okolí.

Tip: Prohlédněte si aktuální leták Kauflandu a nakupte v něm rovnou suroviny, bez kterých se při zpracování vepřového neobejdete.

Půlku prasete si v Kauflandu objednáte vyplněním objednávkového kupónu Kaufland

Zabijačkové hody i v ostatních řetězcích

Zabijačkové speciality nepořídíte pouze v již zmíněném Kauflandu, ale třeba také v Albertu. V něm na vás od 3. do 9. února čeká:

Ani menší řeznictví nezahálí

Neholdujete-li nákupům v obchodních řetězcích, na Kupi.cz můžete najít i akční letáky menších masných podniků, jako je například řeznictví H+H nebo RABBIT.

Ostatní akce na zabijačkové speciality pak najdete přímo tady. Tak co, už se vám také sbíhají sliny?