Věrnostní kartičky se opět vyplácí! Body se sbírají na kávovary, porcelán s Krtečkem i Yankee Candle

Otec, matka a malá dcera stojí v supermarketu u oddělení ovoce a zeleniny BearFotos / Shutterstock.com

Udělejte si na podzim radost a proměňte nasbírané body z nákupů za atraktivní slevy na svíčky Yankee Candle, dětský porcelán Thun s Krtečkem, na vše potřebné pro přípravu výborné kávy i na luxusní španělská šumivá vína. Podívejte se, jaké věrnostní kampaně aktuálně probíhají v prodejnách Kaufland, Lidl, Albert a Rossmann a jaká mají jednotlivé akce pravidla.

Přečtěte si také

Smradlavá, nebo výborná? Výroba rybí omáčky budí rozpaky, světoví kuchaři na ni ale nedají dopustit
Smradlavá, nebo výborná? Výroba rybí omáčky budí rozpaky, světoví kuchaři na ni ale nedají dopustit

Albert – kávová kolekce

Krásně voňavá káva dokáže zlepšit den. Vše pro její přípravu nyní pořídíte v hypermarketech a supermarketech Albert, a to se slevou až 60 %. V nabídce najdete například kapslový kávovar Dolce Gusto, skleněnou rychlovarnou konvici Tefal, dvoustěnné sklenice a hrníčky na kávu, termohrnky i moka konvičku nebo french press značky Perla.

„Káva naší vlastní značky Perla se u zákazníků těší velké oblibě. Proto jsme se rozhodli jim nabídnout ucelenou řadu produktů, která pokrývá skladování, přípravu a konzumaci kávy doma i na cestách. Rádi bychom jim tímto způsobem zpříjemnili jejich kávový rituál,“ přiblížil záměr kampaně Jaroslav Anelt z marketingového oddělení řetězce Albert.

Reklamní obrázek Albertu s nápisem Sbírejte body na kávovou kolekci, sleva až 60 %, loga značek Perla, Tefal a Nescafé Dolce Gusto, kávovar, konvice, termohrnek, hrnky a kávové kapsle Albert ČR

Pravidla sbírání bodů v Albertu:

 • Za každých utracených 200 Kč získáte ve všech prodejnách Albert jeden bod.
 • Nákupem partnerských produktů (např. značky Perla) z aktuálních letáků lze získat extra body.
 • Samolepky dostanete na pokladně a nalepíte do sběratelské kartičky, kde jako bonus získáte již tři body předtištěné, nebo sbíráte digitálně v aplikaci Můj Albert, ve které jsou předvyplněné dokonce čtyři body.
 • V aplikaci Můj Albert v sekci Peněženka/Body můžete také zvolit sdílení bodů a spolu s rodinou nebo kamarády sbírat slevy rychleji.
 • Pro uplatnění slevy na daný výrobek s nižším doplatkem potřebujete osm bodů.
 • Akce trvá od 5. října do 8. listopadu 2022 nebo do vyčerpání zásob.

V Albertu vyzkoušejte kávové produkty značky Perla

Lidl – porcelán Thun s Krtečkem

Lidl ve své kampani již tradičně vsadil na exkluzivní sběratelskou kolekci porcelánu českého předního výrobce Thun. Radost tentokrát udělá všem dětem i těm, kteří si při stolování chtějí připomenout své dětství. V nabídce najdete hrníčky, misky a mělké i hluboké talíře s motivy kresleného Krtečka.

Kampaň Lidlu s nápisem Nasbírejte jedinečnou kolekci porcelánu Thun Krteček, hrneček, miska, talíř hluboký a talíř mělký s motivem Krtečka Lidl

Pravidla sbírání bodů v Lidlu:

 • Body lze sbírat pouze digitálně v mobilní aplikaci Lidl Plus, po kliknutí na tlačítko „ZAČÍT SBÍRAT“.
 • Za každých utracených 150 Kč se vám po předložení aplikace načte do virtuální hrací karty jedna známka.
 • Šest posbíraných známek můžete v aplikaci vyměnit za slevový kupon, se kterým pořídíte jeden libovolný výrobek z kolekce Thun Krteček jen za 69 Kč. Platnost slevového kuponu je sedm dní od vygenerování.
 • Porcelánové nádobí značky Thun je možné koupit i bez sbírání kuponů za 169 Kč/kus.
 • Akce trvá od 10. října do 6. listopadu 2022.

Kaufland – voňavé svíčky Yankee Candle

V Kauflandu si nyní provoníte svůj byt či dům populárními svíčkami Yankee Candle, které můžete díky nasbíraným bodům získat až téměř o polovinu levněji. Ať už si vyberete svíčky menší (340 g), nebo větší (538 g), které vyjdou s pěti body pouze na 349 Kč, těšit se můžete na krásné podzimní a vánoční vůně. V nabídce najdete také dárkové sady votivních i menších svíček.

Velká svíčka Yankee Candle a nápis Věrnostní akce se slevou až 46 % Kaufland

Pravidla sbírání bodů v Kauflandu:

 • Za každých 100 Kč nákupu obdržíte jeden věrnostní bod do sběratelské kartičky.
 • Za nasbíraných pět věrnostních bodů si můžete vybrat produkt Yankee Candle za akční věrnostní cenu se slevou až 46 %.
 • Body za nákupy můžete sbírat od 5. října do 1. listopadu 2022. Uplatníte je až do 6. 11. 2022 nebo do vyprodání zásob.
 • Slevu na velké a střední svíčky Yankee Candle všech nabízených vůní lze uplatnit i formou aktivovaných kuponů za pět bodů v aplikaci Kaufland Card. Kupony lze aktivovat a uplatnit od 12. 10. do 18. 10. 2022.

Adventní kalendáře dávno nejsou jen pro děti, tento je za akční cenu

Rossmann – šumivá vína Cava

Drogerie Rossmann letos slaví 50 let a při této příležitosti odměňuje také své věrné zákazníky. Body z nákupů proměníte v neodolatelnou slevu na exkluzivní španělská přírodní šumivá vína Cava od značky Freixenet, která patří k nejznámějším výrobcům tohoto typu vín. Uděláte si radost růžovým Freixenet Rosé Extra Dry, svěžím Freixenet Carta Nevada Medium Dry, nebo elegantním Freixenet Cordon Negro Brut v černé lahvi?

Pravidla sbírání bodů v drogeriích Rossmann:

 • Za každých utracených 100 Kč se vám při předložení digitální kartičky Rossmann Club nahraje do aplikace jeden bod. Nákupem speciálně označených produktů z aktuálních letáků lze získat extra body navíc.
 • Po nasbírání 30 bodů doplatíte za jakýkoliv sekt pouze 49,90 Kč.
 • Věrnostní akce trvá až do 6. prosince 2022 nebo do dřívějšího vyčerpání zásob v jednotlivých prodejnách.