Virtuální adventní kalendáře obchodů jsou novým hitem! Otevírejte okénka a vyhrávejte skvělé ceny

Chlapec se sobí čelenkou a notebookem na klíně se raduje, v pozadí adventní kalendář Lithiumphoto / Shutterstock.com

Letošní odpočítávání do Vánoc odstartovalo. Vedle klasických adventních kalendářů si můžete čas krátit také otevíráním online okének. Internetové kalendáře se těší čím dál větší oblibě a letos na ně vsadila spousta nových obchodů. Ukrývají se v nich krásné výhry i slevy a bonusy k nákupům. Jaká virtuální překvapení si pro své zákazníky až do Štědrého dne připravily řetězce Kaufland, Billa, Tesco či drogerie Rossmann a nábytek Jysk?

Přečtěte si také

Papírová brčka škodí planetě stejně jako ta plastová. Navíc mohou ohrožovat naše zdraví
Papírová brčka škodí planetě stejně jako ta plastová. Navíc mohou ohrožovat naše zdraví

Kaufland – 24 výher i videopřání od zaměstnanců

S Kauflandem můžete každý den hrát o skvělé balíčky cen, ve kterých najdete elektroniku, domácí spotřebiče, hračky pro děti i poukázky na nákupy. Stačí vždy otevřít jedno z 24 okének online kalendáře a vyplnit registrační formulář. Soutěž probíhá od 1. do 24. prosince a každý den se losuje jeden šťastný výherce.

Zajímavou novinkou je letos také druhý virtuální adventní kalendář, který taktéž najdete na webových stránkách řetězce. V něm si každý den můžete přehrát jedno vánočně naladěné videopřání, které pro veřejnost nahráli zaměstnanci Kauflandu i známí sportovci. Jako poslední se svým přáním na Štědrý den vystoupí Jaromír Jágr.

„Tímto adventním kalendářem chceme v současné obtížné době našim zákazníkům osobně poděkovat za jejich přízeň a popřát jim radostné Vánoce a co nejhezčí rok 2022,“ vysvětlila tisková mluvčí Kauflandu Renata Maierl.

24 okének adventního kalendáře Kauflandu, v pozadí čtyřčlenná rodina Kaufland

Tesco – bonusové body a vánoční schovávačka

Adventní kalendář Tesca letos najdete v aplikaci Clubcard. V každém okénku se skrývá výhodná nabídka na jeden produkt. Pokud ho v daný den koupíte, získáte bonusové body Clubcard. Ty pak klasicky můžete proměnit ve slevové poukázky na své nákupy.

Současně na stránkách probíhá až do Vánoc velká vánoční hra: hledání záhadných produktů ve Vánoční schovávačce. Každý týden pomocí indicií najděte tři vánoční předměty mezi produkty na stránkách Tesca, u každého vyplňte registrační formulář a získejte svou šanci vyhrát úžasné ceny. Hraje se do 14. 12. 2021.

Billa – suroviny k vánočnímu pečení a vaření zadarmo

Sloganem letošní vánoční kampaně Billy je „Recept na nejkrásnější Vánoce“, také proto se rozhodla zpříjemnit svým zákazníkům přípravy na vánoční kouzlení v kuchyni a každý den k nákupu nad 599 Kč rozdává jiný dárek zdarma. Pro jeho získání je potřeba předložit kupon na konkrétní výrobek (každý den je jiný) s čárovým kódem, který najdete buďto pod okýnky ve virtuálním kalendáři na stránkách Billy, nebo v aktuálním letáku.

Jak záměr v tiskové zprávě přiblížila Lucie Průšová, marketingová ředitelka společnosti: „Vánoce jsou jedny z nejdůležitějších dní v roce a my zákazníkům ukazujeme, že prodejny BILLA jsou pro ně tím pravým místem k nákupu. Produkty zdarma z našeho adventního kalendáře u nás získají zákazníci až do 24. prosince.“

  • Tip: Ve spolupráci s ambasadorem značky Vocílka, šéfkuchařem Janem Punčochářem, pomáhá letos Billa zákazníkům připravit ten nejšťavnatější řízek. V každém letáku díky tomu najdete širokou nabídku kuřecího, vepřového i telecího masa a užitečné tipy a rady k přípravě.
Reklama Billy s nápisem: Vyzvedněte si od 1. 12. do 24. 12. dárek ke svému nákupu nad 599 Kč Billa

Rossmann – trefa do šťastné chvilky

Chvilky napětí připravila návštěvníkům svých stránek také drogerie Rossmann. Jednou denně můžete otevřít okénko online kalendáře a zjistit, zda jste právě vy mezi dvěma šťastlivci, kteří se trefili do správné chvilky a vyhráli některou z mnoha cen, mezi kterými jsou kosmetické balíčky pro dámy i pány, adventní kalendáře, módní tašky a doplňky Bugatti i holicí strojek či elektrická manikúra.

Jysk – vánoční kolo štěstí

Přijďte si každý den až do Štědrého dne na webu Jysku jednou roztočit kolo štěstí a okamžitě zjistěte, zda jste vyhráli jednu z pěti dárkových karet v hodnotě 250 Kč, nebo ne. Hlavní cenou, kterou můžete také získat, je dárková karta v hodnotě 10 000 Kč. Stačí vždy na stránkách vyplnit krátký formulář a dostanete se do hry.

Nepřeje vám štěstí v online kalendáři? Kupte si aspoň ten čokoládový!

Tip na závěr: kalendáře plné slev a výhod

V mnohých virtuálních kalendářích obchodů, které najdete na internetu, se také pod okénky ukrývají zajímavé slevy na produkty a jiné dárky či bonusy k nákupům. Mrkněte např. na stránky parfumerie Douglas (pod některými okénky je zde možné soutěžit i o ceny), Marionnaud, Notino či Sephora, dále na ZOOT, Philips, Bastard, Metalshop, BiOOO či CZC. Slevomat jako každý rok rozdává ve svém online kalendáři kredity navíc.