Tipy na dárky pro ženy: S námi se nespletete, ať už je kreativec nebo gurmánka

Tipy na dárky pro ženy: S námi se nespletete, ať už je kreativec nebo gurmánka

Chcete jí udělat radost? Vyberte ten pravý dárek, který jí rozzáří oči a zvedne koutky k nádhernému úsměvu. Čas předvánoční inspirace je tu – přinášíme další tipy, tentokrát na neotřelé dárky pro ženy. Zabodujte na letošní Vánoce!

Přečtěte si také

Jak koronavirus ovlivnil nákupy? Mnoho zákazníků začalo dávat přednost samoobslužným úsekům
Jak koronavirus ovlivnil nákupy? Mnoho zákazníků začalo dávat přednost samoobslužným úsekům

Co ženy skutečně potěší? Přinášíme inspiraci pro každou z nich – objevte zajímavé nápady a vykouzlete nezapomenutelné Vánoce. Co pořídit nebo zařídit? Stromeček čeká, tak hurá do čtení!

Dobrodružné srdce

Má vaše partnerka, manželka či kamarádka dobrodružné srdce? Pak se přímo nabízí vybrat dobrodružný dárek. Zapomeňte na nudu, tuhle odvážnou dámu překvapíte jedině dalším dobrodružstvím, do kterého se ráda vrhá po hlavě. Právě proto můžete vybírat mezi zážitky namísto fyzických dárků. Letenky na sever, kurz horolezectví nebo snad víkend přežití? Potěšte její divoké srdce, zaměřte se na její koníčky a sny. Dopřejte jí to, co nečeká. Máte kuráž jít do toho s ní?

Darujte pod stromečkem své přítelkyni třeba výlet s překvapením

Líčení je umění

Miluje make-up a vše kolem? Kosmetika potěší téměř každou ženu. Pokud víte, že se velmi ráda líčí a patří to mezi její vášně, není nic jednoduššího, než zabodovat s kosmetickými pomůckami nebo dekorativní kosmetikou. Nabízí se také vizážistický workshop nebo kurz líčení – to kdybyste se chtěli opravdu blýsknout. Nikdy však neurazíte stylovým kosmetickým kufříkem, díky kterému bude mít všechny své poklady při ruce, nebo kvalitní sadou štětců, které jí pomohou zdokonalovat své umění. Darujete jí krásu?

Tip: Každou ženu potěší splněný sen v podobě toaletního stolku se zrcadlem a zásuvkami... jako pro princezny! Seženete je v Ikea, XXXLutz, Kika aj.

Vášnivou čtenářku potěší kniha, případně čtečka knih

Knihomolkám. Z lásky

Toužíte obdarovat vášnivou čtenářku? Směle do toho – vsaďte na knihy či jejich audio podobu. Aby se vám však nestalo, že darujete knihu, kterou už četla, vyberte třeba dárkový poukaz nebo originální čtečku knih, díky které bude moci mít všechny své oblíbené kousky při ruce. 

Sportovkyni na míru

Dárek pro sportovkyni? Jednoduché. Stačí sledovat akční nabídky obchodů se sportovním zbožím. Kvalitní sportovní sluchátka, chytré hodinky, sportovní čelenka nebo vstupenka na její oblíbený závod? Zaručeně potěší! Podobnou radost vytvoří také permanentka do fitka, na bazén či na jógu. Radost z pohybu? K nezaplacení!

Tip: Koloběžková mánie začne, jakmile zima skončí! Překvapte ji koloběžkou Cygnus Didi jen za 2 999 Kč z Hervis sportu! V Albertu zase až do Štědrého dne koupíte koloběžku Rider Lifefit v akci za 1 899 Kč.

Máte doma umělkyni? Pořiďte jí sadu barev

Podpořte kreativitu

Ženy milují tvoření... a pokud k nim patří i ta, již chcete obdarovat, máte další báječné adepty na nejlepší vánoční dárek. Úžasné malovací sady přímo křičí, že chtějí k ní pod stromeček. Vybírat lze také z antistresových omalovánek, workshopů krasopsaní, šicích strojů či kreativních plánovacích diářů. Zkrátka ať se vyřádí.

Gurmánka? Ach!

Vaří, kuchtí, peče nebo prostě jen miluje jídlo všeho druhu? Kromě kurzu vaření jsou ideální moderní kuchařky, kuchyňské náčiní nebo poukaz na několika chodovou degustaci pokrmů v luxusní restauraci. Nešetřete, láska přece prochází žaludkem. Tak krásné Vánoce, přátelé!

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz