Tesco nově dává všem studentům s průkazem ISIC slevu 10 %

Tesco nově dává všem studentům s průkazem ISIC slevu 10 % Tesco

Obchodní řetězec Tesco a vydavatel studentských průkazů ISIC společnost GTS Alive společně spouštějí od 2. října 2023 novou slevu pro studenty ve výši 10 procent. Sleva se vztahuje na veškerý sortiment Tesco včetně nepotravinářského zboží, s několika drobnými výjimkami typu tabákových výrobků. Studenti ušetří zmíněných 10 procent i na již zlevněném zboží. Půjde o první studentskou slevu svého druhu mezi řetězci s potravinami v Česku. Studenti si s průkazem ISIC budou moci výhodně nakoupit vždy jednou týdně od pondělí do pátku.

Přečtěte si také

Mrazuvzdorné truhlíky. Poradíme vám, čím v zimě osázet balkon, aby zářil všemi barvami

Tesco poskytuje slevu na studentský ISIC průkaz

„Dlouho jsme uvažovali o tom, že v rámci slev na studentský průkaz ISIC nabídneme i nákupy v některém z obchodních řetězců. Na jaře jsme spustili pilotní program v několika obchodech Tesco. Ten se osvědčil, studenti měli o nabídku zájem, a tak nyní sleva bude nabízena ve všech prodejnách Tesco po celé republice. Jsem přesvědčen, že půjde o jeden z našich nejoblíbenějších studentských benefitů,“ řekl ředitel GTS Alive Radek Schich.

„Rozhodli jsme se významně pomáhat studentům v České republice prostřednictvím věrnostního programu Clubcard ve spolupráci s ISIC. Sleva ve výši 10 % na celý nákup ve všech prodejnách Tesco bude velice snadno dostupná v aplikaci Clubcard v podobě slevového kupónu. Clubcard aplikaci již nyní aktivně využívá téměř milion zákazníků. Věříme, že tato forma digitální interakce a exkluzivní sleva bude pro studenty velmi atraktivní,“ uvedla Zuzana Grinčová, marketingová ředitelka společnosti Tesco ČR.

TIP: aktuální letáky všech supermarketů a hypermarketů najdete přehledně na Kupi.cz.

Clubcard je dlouhodobě nejznámějším věrnostním programem v celé České republice. Svým členům přináší řadu benefitů od cenově výhodných nákupů po speciální akce.

Studentský průkaz ISIC je vedle slev primárně využíván jako studentský identifikační průkaz. Funguje také ve veřejné dopravě, školních jídelnách a knihovnách nebo může pomáhat zabezpečit vstup do školy. Co se týče slevových benefitů, v poslední době přibyly vedle řetězce Tesco například výrazné slevy v online obchodě s módou Zoot, lékárenském e-shopu Dr. Max či u prodejce elektroniky CZC.cz.

Zdroj: Tisková zpráva Tesco