Výrobce kvůli obavě o bezpečnost svých spotřebitelů stahuje z trhu kozí sýr. Obchody vám za něj vrátí peníze

Kozí sýr Président La Buche de Chevre, v pozadí je žena nakupující v supermarketu Canva / archiv výrobce

Velké řetězce jako Lidl, Billa, Kaufland nebo Albert oznámily, že na žádost výrobce stahují kozí sýr. Existuje vážné podezření, že v mléčném výrobku výrobce Société Fromagère de Riblaire jsou v některých šaržích kovové části, které by mohly poškodit zdraví konzumentů. Pokud máte výrobek doma, můžete ho vrátit v prodejně, kde jste jej zakoupili, a dostanete za něj zpět peníze.

Přečtěte si také

Lidé našli další způsob, jak obelstít pokladny. Případem se zabývá policie
Lidé našli další způsob, jak obelstít pokladny. Případem se zabývá policie

Společnost Société Fromagère de Riblaire kvůli obavě o bezpečnost svých spotřebitelů a jako preventivní opatření zahajuje stažení z trhu kvůli riziku kovového cizího tělesa na některých šaržích kozího sýra:

Président La Buche de Chevre 180 g × 6, data spotřeby:

  • 15. 10. 2022
  • 21. 10. 2022
  • 28. 10. 2022

Výrobek zlikvidujte nebo ho doneste do obchodu, ve kterém jste ho zakoupili. Kupní cena vám bude vrácena, a to i bez účtenky/paragonu.

Kozí sýr výrobce Société Fromagère de Riblaire Société Fromagère de Riblaire

Albert, Billa a Kaufland varují!

Kromě Lidlu vydaly varování pro své zákazníky také Albert, Billa nebo Kaufland. Všichni prodejci slibují, že pokud výrobek přinesete zpět, budou vám za něj vyplaceny peníze v plné výši.

Milovníci kozího sýra mohou pořídit jiný, nezávadný sýr v akci

Pozor na kozí rolku z Lidlu

Pozor si musí dát také zákazníci Lidlu, protože od stejného výrobce se v tomto řetězci prodává také „kozí sýr s bílou plísní rolka“, kterou výrobce též stahuje z důvodu obavy, jestli nedošlo ke kontaminaci cizím předmětem.