Byli jsme v prvním českém Primarku! Otevírá už ve čtvrtek a má co nabídnout. Jen jedna část chybí

Byli jsme v prvním českém Primarku! Otevírá už ve čtvrtek a má co nabídnout. Jen jedna část chybí Kupi

Už jen pár dní nás dělí od otevření prvního Primarku v Česku. My jsme měli možnost do něj nahlédnout už nyní, takže vám můžeme prozradit, co na zákazníky čeká.

Přečtěte si také

Zábava jen pár kroků od domu. Jak vybrat venkovní dětské hřiště, které zabaví malé i velké?
Zábava jen pár kroků od domu. Jak vybrat venkovní dětské hřiště, které zabaví malé i velké?

Primark už měl být otevřený

Kvůli pandemii covidu-19 bylo původní otevření českého Primarku posunuto, nyní se však zákazníci konečně dočkali. Tento oblíbený obchod pro ně otevře už ve čtvrtek 17. června v 9 hodin.

Nabídne mnohé, zejména zákaznice však potěší, že dámské oddělení se rozkládá na velké ploše dvou pater a zahrnuje oděvy, beauty potřeby, doplňky, boty a spodní prádlo. V pánské části zase nechybí příslušenství pro telefony a cestování: kufry, cestovní polštářky, obaly na pasy a jiné praktické produkty.

Ještě předtím si však vedení připravilo překvapení pro své zaměstnance a jejich rodiny, a to možnost přednostní návštěvy a nákupu. Díky tomu se tam vypravila i naše kolegyně, která si důkladně prohlédla veškerou nabídku.

Legíny od 80 Kč, 7 párů ponožek za 75 Kč

V dámském a pánském oddělení najdete širokou nabídku basic oblečení i kousků, které se drží moderních trendů. Ceny jsou přitom stejně nízké jako v zahraničních pobočkách Primarku, takže obavy některých zákazníků, že u nás bude nakupování dražší, se nepotvrdily.

Ceny pro příklad: basic černé legíny koupíte za 80 Kč, 7 párů bílých ponožek za 75 Kč, pantofle ve stylu značky Birkenstock za 155 Kč. Kromě toho nechybí ani doplňky, například hřebeny po 40 Kč a 60 gumiček také za 40 Kč.

„Kvalita materiálu mě u některých kousků mile překvapila,“ pochvalovala si kolegyně. Speciální ekologická kolekce je dokonce vyrobená z plastových lahví.

Primark nabízí oblečení pro ženy, muže i děti. Kupi

I rodiče si přijdou na své

Chybět samozřejmě nemůže ani dětské zboží, a to od těch nejmenších souprav pro miminka, až po teenagery. V tomto případě navíc děti jistě potěší fakt, že je zde široký sortiment licencovaných produktů od značek Disney, Mattel a dalších. Proto na stojanech a regálech najdete oblečení s oblíbenými postavičkami z pohádek a dětských seriálů.

Kupi

Doplňky do domácnosti

V sekci Home vyberete z řady povlečení, košíků, svíček a jiných doplňků do domácnosti. Ceny jsou srovnatelné s taktéž oblíbeným obchodem Pepco.

Součástí nabídky jsou také dekorace a potřeby do domácnosti. Kupi

Charitativní pomoc

Veškeré neprodané zboží a vzorky Primark daruje na charitativní účely. Konkrétně půjde o organizaci New Life, která pomáhá neziskovkám získávat finanční prostředky.

Projděte si Primark na našem Instagramu

Kromě příspěvku najdete ve výběrech příběhů také další videa.

Chybí sekce Food

V prvním českém Primarku chybí oddělení s potravinami, nicméně zákazníkům je v rozsáhlém obchodě poskytnuta opravdu široká nabídka jiných druhů zboží. Navíc tašky z recyklovaného papíru, v nichž si zákazník svůj nákup odnese, jsou zdarma. A pokud je neodmítne, pokladní jim k němu přibalí také ramínka, na kterých jím vybrané oděvy visely.