Zítra slaví svátek všechny maminky! Kaufland vám pro ně daruje poukázku za 3 000 Kč na nákup

Infografika řetězce Kaufland k soutěži ke Dni matek Kupi.cz

Zítra, tedy na druhou květnovou neděli vychází Den matek. Svátek, který oslavuje maminky, vzdává hold mateřství, a představuje tak skvělou příležitost pro děti, aby svým mámám poděkovaly a udělaly jim radost. Kaufland si k této příležitosti připravil soutěž o tři poukázky na nákupy v celkové hodnotě 9 000 korun. Zapojit se může každý!

Přečtěte si také

Papírová brčka škodí planetě stejně jako ta plastová. Navíc mohou ohrožovat naše zdraví
Papírová brčka škodí planetě stejně jako ta plastová. Navíc mohou ohrožovat naše zdraví

Seznamte se s rodinkou Chytrých a vyhrajte nákup za 3 000 Kč

Své jméno nedostali jen tak pro nic za nic, neustále překvapují svojí vynalézavostí. Každý z členů této domácnosti je mazaný a s důvtipem si umí poradit s jakoukoli situací.

Někteří se více spoléhají na chytrá zařízení, jiní zase na selský rozum. Ale všichni vědí, že se mohou spolehnout na Kaufland, kde nakoupí pohodlně, chytře a pro každou příležitost. Seznamte se s chytrou domácností a vyhrajte jednu ze tří poukázek na nákup do Kauflandu v hodnotě 3 000 Kč.

Dcera Viktorie

Narodila se s mobilem v ruce, což ji pasuje do role videokronikářky rodiny. Neustále někoho doma fotí nebo natáčí a ráda se vždy blýskne i s jídlem. Milovaný mobil jí také šetří čas a peníze při nákupech. Je to typická puberťačka a nadšeně zkouší každý nový trend. Fandí bio a fresh produktům a šetrnosti k přírodě.

Nejen pro Viktorii Chytrou

Kupte se slevou Citrony K-Bio.

Porovnat slevy

Syn Jakub

Maminčin mazel, který zbožňuje počítačové hry – i proto se ho rodina často snaží různými triky odtrhnout od obrazovky. Kromě toho je také vášnivým hokejistou a sní o tom, že se stane legendou jako jeho hokejový vzor. Disciplína na hřišti je mu vlastní, doma už tolik ne.

Aby Kubovi nikdy nedošla šťáva

Táta Jan

Nenapravitelný zapomnětlivec. Dělá však, že jím není a snaží se to zahladit rychlými nákupy. Je to stará škola. Nefandí moderním technologiím, ale spoléhá se na svoji manuální šikovnost a bystré nápady. Celou rodinu vždy dokáže rozesmát svými vtípky. Vaří sice málo, ale zato rád, dobře a má skvělé originální recepty. Zároveň je to vášnivý rybář, i když málokdy něco chytí. Ale loví s radostí.

Soutěž o 3 poukázky na nákup v Kauflandu

Táta Jan společně s dětmi Viktorií a Kubou z rodiny Chytrých právě řeší, co by koupili mamince Lucii a babičce Evě ke Dni matek. A že je dobrá rada nad zlato, v Kauflandu platí hned třikrát!

Jak soutěžit?

  1. Navštivte facebookový profil Kupi.cz, kde najdete soutěžní post
  2. Nakoukněte do letáku Kauflandu: nakupi.cz/letak-kaufland
  3. Napište nám pod tento soutěžní příspěvek na Facebooku, co by měl tatínek Jan s dětmi vybrat z letáku babičce Evě a mamince Lucii jako dárek
  4. Soutěžní odpovědi pište do nedělní půlnoci 8. 5. 2022

Tři vítěze zveřejníme na našem Facebooku v pondělí 9. 5. 2022 a každý z nich dostane jednu poukázku na nákup v Kauflandu za 3 000 Kč.