Otevření Primarku v Praze se blíží. Kdy se dozvíme datum?

Primark už brzy v ČR! Primark

O pražském Primarku se mluví již dlouho a nyní to vypadá, že se ho konečně čeští zákazníci dočkají. Termín se přitom pravděpodobně dozvědí už brzy.

Přečtěte si také

Jednoduchá dýňová polévka se smetanou, kterou zvládne úplně každý
Jednoduchá dýňová polévka se smetanou, kterou zvládne úplně každý

Levné a trendy

Primark je oblíbeným řetězcem u mnoha věkových skupin. Mladí lidé ho obvykle vyhledávají, protože v něm najdou oblečení podle poslední módy, starší pak spíše pro univerzální kousky, které v nabídce také nechybí. Jedno mají ovšem společné: vyhovují jim nízké ceny, jimiž je Primark proslulý.

Nebýt covidu, Primark by Praha už měla

Plánování českého Primarku probíhá již delší dobu, jenže pandemie koronaviru zasáhla do všech odvětví. V tomto případě posunula termín otevření. Nyní se však blýská na lepší časy. V rámci postupného rozvolňování bylo k 10. květnu 2021 povoleno otevření obchodů. Primark sice k tomuto termínu ještě neotevřel, nicméně datum, kdy by k tomu mělo dojít, se má veřejnost již brzy dozvědět.

Na otevření Primarku na Václavském náměstí, který bude prvním obchodem tohoto řetězce v České republice, jsme se zeptali Kateřiny Outlé z agentury Grayling, zastupující Primark „S opětovným otevíráním maloobchodu můžeme konečně pokročit v našich plánech na otevření naší první pobočky Primark v České republice. Věříme, že pandemie covid-19 nezpůsobí další zpoždění a v nadcházejících týdnech budeme moci oznámit datum otevření, plánované na pozdější termín tohoto roku. Nemůžeme se dočkat, až otevřeme českým zákazníkům dveře našeho obchodu v Praze a umožníme jim tak nakupovat fantastickou módu za fantastické ceny.“

Primark bude na Václavském náměstí. Primark

Už nebudete muset do zahraničí

Řada nakupujících, která doposud jezdila například do Primarku v Drážďanech, se jistě nemůže dočkat. Hůře na tom ovšem budou agentury, které si na výletech do tohoto obchodu postavily obchodní strategii. Cesta do Primarku totiž bude pro Čechy o dost snazší.

Zavedené značky rozvolnění využily

Díky novým vládním opatřením se povolení prodeje už netýká jen vybraného zboží, mezi něž patřilo například dětské oblečení a obuv. 10. května 2021 tak po několikaměsíční pauze přivítaly zákazníky obchody s oblečením, jako je H&M, Zara, C&A a řada dalších, v běžném režimu a s plnou nabídkou.