Kouzelné nano houbičky: Zázrak pro úklid domácnosti

Kouzelné nano houbičky by neměly chybět v žádné domácnosti Iakov Filimonov / Canva.com

Chtěli byste si usnadnit uklízení? Máme pro vás tip na kouzelného pomocníka do domácnosti, se kterým bude jakákoliv špína doslova mizet pod rukama. Ušetří vám práci, čas, peníze a dokonce i životní prostředí, protože je zcela bez chemie. O jaký zázrak se tedy jedná?

Přečtěte si také

AŽ 67 000 Kč za rok vás může stát protékající toaleta. Opravu přitom zvládne každý svépomocí
AŽ 67 000 Kč za rok vás může stát protékající toaleta. Opravu přitom zvládne každý svépomocí

Řeč je o nano houbičkách, které jsou vybaveny speciálním čisticím materiálem, díky kterému bez námahy odstraní nečistoty téměř ze všech povrchů. Kouzelné nano houbičky jsou výborné pro efektivní a ekologické čištění. Uvidíte, že jakmile je jednou použijete, už na ně nedáte nikdy dopustit.

Jak nano houbičky fungují?

Nano houba z melaminového materiálu je pro mnohé zázračný čisticí prostředek 21. století. Houbička je tvořena pouze pěnou a neobsahuje tedy žádný čisticí prostředek. Skládá se z malých a větších pórů, které dohromady vytváří jemný síťovaný povrch.

Díky svým vlastnostem si houbičky hravě poradí s nečistotami bez jakékoliv chemie – žádné čisticí prostředky by se s nimi ani neměly používat. Houbičku stačí potřít vodou a poté jemnými krouživými pohyby odstraní nečistoty z povrchu, který chceme vyčistit.

Nano houbička si poradí s nečistotami bez jakékoliv chemie Mariia Demchenko / Canva.com

Na co se kouzelná houbička hodí?

Nano houbička lehce odstraňuje odolné nečistoty z různých hladkých povrchů, jako jsou:

  • dlaždice
  • sklo
  • kůže
  • kov
  • porcelán
  • nerez
  • plast
  • parkety
  • dřevěný nábytek

Použít ji můžete například na vodní kámen (např. zaschlé kapky vody na skleněné zástěně v koupelně), šmouhy od bot na podlaze, znečištění od lihových fixů, mytí okenních rámů, vyčištění bot (látkové i kožené), zaschlé nečistoty na sporáku, v troubě i v mikrovlnné troubě či vybělení spár v koupelně. Rodiče malých dětí ji ocení především v případě pokreslené zdi, podlahy či nábytku, houbička totiž hravě odstraní pastelky, voskovky i fixy.

Nano houbičky mají opravdu všestranné využití. Hodí se na úklid celé domácnosti ale i zahradního nábytku nebo auta a motorky.

Nano houbičku využijete na úklid celé domácnosti, ale i zahradního nábytku, auta a motorky Canva.com

Kde nano houbičky sehnat?

Koupíte je zatím především v e-shopech na internetu. Například na www.drogeriezde.cz, kde jsou speciální nano melaminové čisticí houby – 10 ks ve velikosti 105 x 62 x 25 mm za 99 Kč. Pokud si rovnou chcete udělat zásobu, jděte na www.zasilkonos.cz, kde nabízejí balení 100 ks nano houbiček za 289 Kč.

Na e-shopu specializovaném přímo na tyto úklidové pomůcky www.nanohoubicky.cz je jejich cena o něco vyšší, jedná se však o kompresní houbičky s větší hustotou a delší výdrží. Za množství 10 ks zde zaplatíte 399 Kč.

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz