Kofola: Zrzavá holčička i šišlající pes, jak si dnes žijí hvězdy z reklamy na oblíbený nápoj?

Z vánoční reklamy na Kofolu se stala skutečná legenda (Zdroj: Zaraguza)

Z vánoční reklamy na Kofolu, ve které hlavní hrdinka Sandra Flemrová čeká na tatínka, až v lese uřízne stromeček, se stala skutečná legenda. Nemalého úspěchu dosáhl také šišlající pes Štefan, který nabízí tuzemskou limonádu v legračních reklamách. Jak se dnes oběma hvězdám z reklamy daří?

Přečtěte si také

Přes 3000 pozitivně testovaných za den. Seznam bezpečnostních opatření platných od pátku 18. 9. 2020
Přes 3000 pozitivně testovaných za den. Seznam bezpečnostních opatření platných od pátku 18. 9. 2020

V Česku není snad nikdo, kdo by vánoční reklamu se „zlatým” prasátkem na Kofolu neznal. Vysílá se rok co rok a neodmyslitelně k Vánocům patří.

Vánoční reklama byla původně určena jen pro jednu sezónu. Stala se však tradicí českých televizních obrazovek a vysílá se už 17 let. Dokonce je řazena mezi nejlepší české reklamy vůbec. Zrzavá dívka z reklamy na Kofolu si tak získává naše srdce dodnes. 

Sandře Flemrové reklama další natáčecí úspěchy nepřinesla

Představitelka malé holčičky, Sanda Flemrová, se od natáčení reklamy velmi změnila. Když měla reklama v roce 2003 premiéru, byly jí teprve čtyři roky. Tehdy se poprvé a naposled objevila před kamerou.

Sandra Flemrová se při natáčení reklamy na Kofolu objevila poprvé a naposled před kamerou (Zdroj: MAFRA)

Za účinkování v reklamě měla Sandra tehdy dostat od modelingové agentury, která ji pro natáčení našla, 24 tisíc korun. Těch se však ani po třech letech nedočkala a nakonec jí honorář musel vyplatit sám výrobce oblíbené tuzemské limonády.

Dnes je jí 21 let a bydlí a také studuje na vyšší odborné škole na diplomovaného zubního technika v Plzni. Přestože měla reklama obrovský úspěch a Sandra Flemrová čas od času jde na casting, žádná další nabídka už jí nepřišla.

Štefan: Kofola šišlající pes je hitem internetu

Další ikonou reklam na Kofolu se stal šišlající pes Štefan. Přestože vypadá jako animovaný, skutečně existuje. Žije v San Francisku, jmenuje se Tuna a své fanoušky si získal už několik let před spuštěním této reklamní kampaně.

Šišlající pes Štefan se stal ikonou reklam na Kofolu (Zdroj: Facebook)

Štefan je kříženec čivavy a jezevčíka, který se narodil s výrazným předkusem. Ten však pro něj není žádnou překážkou. Naopak. Díky svému legračnímu vzhledu dosáhl na internetu opravdu velké slávy. Na Instagramu má přes 2 miliony sledujících a velkému úspěchu se těší i na jiných sociálních sítích.

Instagramový profil psa Tuny (Zdroj: Instagram)

Jeho nynější majitelka Courtney Dasher ho našla opuštěného na jednom tržišti a okamžitě se do něj zamilovala. Na sociálních sítích začala sdílet jeho fotky a Štefan okamžitě sbíral fanoušky z celého světa. Po obrovské vlně zájmu spustila dokonce internetový obchod s názvem Tuna melts my heart, na kterém si můžete koupit zboží s jeho fotografií. Například tričko vás vyjde v přepočtu na necelých 500 korun, kryt na telefon a hrníček na 350 korun.

Přidat na Seznam.cz👈Přidejte si Kupi Magazín na homepage Seznamu!