Kupi slaví milion uživatelů! Soutěžíme o super ceny

Banner k soutěži Kupi Kupi

V Kupi slavíme! Zaregistrovalo se u nás už 1 milion uživatelů a každý měsíc máme na našem webu 2 miliony návštěvníků. To chce pořádnou oslavu! Kupi je největším nákupním rádcem a těší nás, že právě u nás sledujete nejvýhodnější ceny a hledáte inspiraci pro své nákupy. Proto pro vás máme soutěž o skvělé ceny. Jaká jsou pravidla soutěže a co můžete vyhrát?

Přečtěte si také

Domácí bylinková zahrádka: Jak si snadno vypěstovat čerstvé bylinky doma na balkóně, terase či zahradě

Rozdáváme dárky za 200 000 Kč!

Milion registrovaných uživatelů nemůžeme nechat jen tak bez povšimnutí. Díky našim partnerům Marimex, Penny, TopNatur a Tesla Electronics soutěžíme o úžasných 108 cen v hodnotě v hodnotě 200 000 . Soutěž probíhá ve dnech 13. 5. – 26. 5. 2024.

O jaké ceny soutěžíme?

1. cena: Zahradní set Marimex bazén Florida Premium Greywood + trampolína FreeJump

2.–6. cena: Bazén Marimex Florida Premium Greywood

7. cena: Penny poukaz v hodnotě 10 000 Kč

8.–16. cena: Trampolína Marimex FreeJump

17. cena: Penny poukaz v hodnotě 5 000 Kč

18. cena: Penny poukaz v hodnotě 3 000 Kč

19. cena: Multifunkční kuchyňský varný robot Tesla

20. cena: Kávovar s mlýnkem Tesla

21. cena: Bezdrátová teplotní sonda Tesla

22.–53. cena: Penny poukaz v hodnotě 1 000 Kč

54. cena: Radiobudík s dobíjecí stanicí Tesla

55.–58. cena: Bezdrátová Bluetooth sluchátka Tesla

59.–108. cena: Dárkové balíčky TopNatur

Bazény a trampolíny od Marimexu Kupi

Jak soutěžit?

Přihlaste se ke svému účtu na Kupi. Pokud u nás účet ještě nemáte, zaregistrujte se. Po přihlášení vyplňte soutěžní formulář s 5 otázkami, z nichž jedna je dobrovolná, a zanechte nám své kontaktní údaje, abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat. Je nutné také potvrdit souhlas s podmínkami soutěže a se zpracováním osobních údajů. Poté můžete své odpovědi odeslat.

Partneři soutěže

Marimex

Marimex je jedničkou na trhu v prodeji bazénové a relaxační techniky. Může se pochlubit největším showroomem bazénů a trampolín v České republice. Marimex již od roku 1993 nabízí širokou nabídku nadzemních bazénů, trampolín, fitness strojů, vířivek a infrasaun.

Penny Market

Penny Market je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který patří mezi největší obchodní společnosti na světě. V České republice je Penny Market již od roku 1997. Provozuje více než 400 prodejen, pravidelně slaví úspěchy v programu Volba spotřebitelů a svým zákazníkům nabízí věrnostní program Moje PENNY.

TopNatur

TopNatur více než 25 let přináší na český trh kvalitní doplňky stravy a výrobky zdravé výživy. Výrobky společnosti TopNatur vychází z jejich vlastních, originálních receptur a mají prvotřídní kvalitu. Z jejich sortimentu si navíc vybere opravdu každý – lidé s bezlepkovou dietou, s intolerancí na laktózu, vegani i všichni, kteří vyznávají zdravý životní styl.

Tesla Electronics

Společnost Tesla má dlouholetou tradici, sahající až do roku 1946. Nabízí širokou škálu domácích a kuchyňských spotřebičů, od vysavačů přes elektrospotřebiče, audiotechniku a videotechniku. Výrobky od společnosti Tesla se pravidelně umisťují na prvních příčkách v žebříčcích spotřebitelských recenzí a testů.