Vlastní vana v koupelně vám už nestačí? Užijte si relax v bublinkách na terase

Vlastní vana v koupelně vám už nestačí? Užijte si relax v bublinkách na terase

Dopřejte si více chvil jen pro sebe. Jednou z možností, jak si vychutnat relaxaci, je vířivka. Spojení teplé vody s hydromasáží si může užít celá rodina – za jakéhokoli počasí. 

Přečtěte si také

Špagety carbonara: Naprosto dokonalé a jednoduché jídlo, které voní Itálií
Špagety carbonara: Naprosto dokonalé a jednoduché jídlo, které voní Itálií

Pobyt v teplé vodě doplněný masáží znali už staří Řekové. Toto spojení je totiž synonymem perfektního odpočinku. Blahodárně působí nejen na tělo, ale také na psychiku – proto si nezapomeňte pravidelně užít relax ve vířivce. Má totiž více benefitů, než byste řekli.

Odpočinek pro malé i velké

Nechte se rozmazlovat působením vody. Ve vířivce dochází k uvolnění svalstva, k podpoře tvorby endorfinů, tedy hormonů štěstí, a v neposlední řadě k boji proti stresu. Chvíle strávená v teplé vodě vás zbaví také problémů se spánkem nebo bolestí hlavy. Potřebujete-li se uklidnit, poležte si v bazénu s hydromasáží – a stres nebude mít šanci.

Nafukovací vířivky jsou ekonomické, praktické a dostupné pro každého

TIP: Bestway Lazy Spa (OBI 10 990,- Kč) vana Bali je deální nafukovací varianta vířivky pro 2 až 4 osoby, a proto se výborně hodí pro páry a rodiny. Je vybavena 81 masážními tryskami AirJet a systémem vyhřívání do 40 °C. Pomocí dotykového ovládání můžete provádět individuální nastavení. Skladnou a ekonomickou možností je také bazén Pure Spa Bubble Index (Uni Hobby, cena 12 990 Kč).

Skořepinové vířivé vany

Pokud máte na zahradě dostatek místa, nebo si chcete bublinky užívat celoročně, ať už na zastřešené terase, či v zimní zahradě v Moundfieldu mají ve slevě z původních 159 990 Kč na 79 990 Kč vířivou vanu s kvalitní akrylátovou skořepinou v barvě stříbřitý mramor Wellis Miami - je vyrobena z těch nejlepších materiálů a vybavena nejmodernějšími technologiemi z USA a Kanady, zasazena do dřevěného rámu opatřeného elegantním dřevoplastovým opláštěním. Všechny funkce máte během koupele díky tlačítkovému ovládacímu panelu snadno při ruce a doslova pod palcem. Kromě relaxující hydromasáže  až pro 3 osoby, nabízí také LED osvětlení s volitelným barevným tónem přesně podle Vaší nálady (chromoterapie). Ve výbavě je také kvalitní termokryt. Ten chrání dokonale nejen vodu, ale i tělo vířivky.

Pro krásnou pleť

Šikovné trysky dokáží více, než vás dostat do příjemně uvolněného stavu. Vsaďte na sílu vody a nechte si omladit a zpevnit pleť. Horká voda spolu s masáží účinně bojují proti celulitidě a díky prokrvení zlepšují elasticitu pokožky. Pobyt ve vířivé vaně tak ocení zejména ženy – a plavková sezóna bez pomerančové kůže může začít!

TIP: Snadno a rychle vás zbaví celulitidy spojení vířivky s aplikací krému Floré (drogerie Teta, 99,90 kč), který stačí nanést na problematické partie po koupeli. 

Horká koupel uvolňuje tělo i mysl. Dopřejte si více chvil jen pro sebe!

Necvičíte? Nevadí!

Ani metabolismus ve vířivce nebude strádat. Naložte se do vany – i v horké vodě při masáži dochází k výdeji energie. Pobyt v relaxační vaně dokáže zdravě nakopnout metabolismus – proto si dopřejte chillout pravidelně několikrát týdně. Klidně i v zimě.

Kouzlo regenerace

Bolí vás záda nebo za sebou máte náročný den? Prevence dokáže zázraky – a takovou prevencí může být právě vířivka. Teplá voda uvolňuje svalstvo a jeho flexibilitu. Dokáže tak regenerovat tělo i ducha také po sportovních výkonech nebo dlouhé procházce. Zapomeňte na ztuhlost – útok kyseliny mléčné nemá šanci.

Takže kdy vlastně relaxovat? Kdykoli máte chuť. Budete vyrovnanější, spokojenější a odeženete stres všedních dní. S vířivkou může být totiž každý den nevšední. Třeba s lahví Bohemia sektu Demi Sec (Tesco, cena 129,90 Kč), které dodá vodním bublinkám ty správné grády. A romantiku k tomu.

Bublinky k bublinkám zkrátka patří.

Posviťte si na bulbinky

Máte bazén a nebo vířivku a něco tomu pořád chybí? Co takhle si do ní pořídit barevné světlo? V OBI mají podvodní světlo s magnetem které je absolutně vodotěsné a ponorné. Součástí dodávky je dálkové ovládání s 16 módy změny barvy a 4 barevnými módy. Je možno jej snadno umístit na stěnu bazénů i vířivek (799 Kč). Je libo svtelnou kouli? Solární LED svítidlo pro jezírko se hodí k osvětlení jezírek a bazénů. Je vyrobeno z plastu a vybaveno spínačem a přepínáním barev LED o výkonu 0,06 W. V kouli se nachází integrovaný solární panel. Díky konstrukci se může koule jednoduše položit na vodní hladinu a nepotopí se (OBI 59 Kč). 

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz