Tropické teploty už jsou pomalu za námi, ale léto teprve začíná. Co si připravily obchody? Prošli jsme letáky supermarketů Albert, BILLA, Kaufland, Lidl, PENNY a Tesco a zjistili, kam se vyplatí vyrazit nakoupit. Obchody už jsou připraveny na sezonu zavařování – cukr nakoupíte už za 9,90 Kč. Cena vodního melounu spadla na 9,90 Kč a prosecco koupíte už za 50 Kč. Co v obchodech nepřehlédnout?
Nákupní rádce Kupi.cz vám ušetří peníze, čas i starosti s nákupy potravin, drogerie a dalších produktů denní spotřeby. Každý den můžete porovnávat 15 000 akčních cen ze 300 akčních letáků.
Nově na Kupi.cz naleznete také recepty na dezerty, hlavní jídla, nápoje, omáčky, polévky, předkrmy, přílohy, saláty nebo zavařování.