Obchodní řetězec Lidl nedávno představil novou limitovanou kolekci letního oblečení, která je nyní dostupná na jeho e-shopu. Tato kolekce zahrnuje široký výběr oděvů a doplňků, na kterých dominuje logo Lidlu. Očekává se, že o produkty bude velký zájem, podobně jako v minulosti. Zákazníci vnímají tuto edici jako zábavný prvek a jsou ochotni za ni své investovat finanční prostředky. Podobný marketingový přístup zvolil i švédský nábytkářský gigant IKEA.
Nákupní rádce Kupi.cz vám ušetří peníze, čas i starosti s nákupy potravin, drogerie a dalších produktů denní spotřeby. Každý den můžete porovnávat 15 000 akčních cen ze 300 akčních letáků.
Nově na Kupi.cz naleznete také recepty na dezerty, hlavní jídla, nápoje, omáčky, polévky, předkrmy, přílohy, saláty nebo zavařování.