Dr. Oetker

Značka Dr. Oetker v lokalitě Praha

Na Kupi.cz naleznete 19 produktů značky Dr. Oetker v akci.

ilustrační obrázek

Pizza mražená Feliciana Dr. Oetker

Zapněte si oblíbené a upozorníme vás na novou akci

Akce dle ceny

Košík.cz
www.kosik.cz
cena 54,90 Kč
 / 360 g
–38 %
15,25 Kč / 100 g
aktuální
Dr. Oetker Pizza Feliciana Prosciutto e Pesto 360g
cena 54,90 Kč
 / 360 g
–35 %
15,25 Kč / 100 g
platí do úterý 29. 9.
V letáku
vybrané druhy, 320 - 360 g
cena 54,90 Kč
 / 360 g
–35 %
15,25 Kč / 100 g
Platí pro členy klubu
platí do úterý 29. 9.
vybrané druhy, 320 - 360 g
Košík.cz
www.kosik.cz
cena 54,90 Kč
 / 325 g
–38 %
16,89 Kč / 100 g
aktuální
Dr. Oetker Pizza Feliciana Quattro Formaggi 325g
Košík.cz
www.kosik.cz
cena 54,90 Kč
 / 320 g
–38 %
17,16 Kč / 100 g
platí do úterý 29. 9.
Dr. Oetker Pizza Feliciana Salame e Chorizo 320g
od 54,90 Kč
ilustrační obrázek

Pizza mražená Ristorante Dr. Oetker

Zapněte si oblíbené a upozorníme vás na novou akci

Akce dle ceny

cena 49,90 Kč
 / 365 g
–44 %
13,67 Kč / 100 g
Platí pro členy klubu
platí do úterý 29. 9.
V letáku
vybrané druhy, 295 - 365 g, platí pouze s mobilní aplikací
cena 49,90 Kč
 / 355 g
14,06 Kč / 100 g
platí do úterý 29. 9.
V letáku
různé druhy, 340 - 355 g, do vyprodání zásob
cena 59,90 Kč
 / 365 g
–33 %
16,41 Kč / 100 g
platí do úterý 29. 9.
V letáku
vybrané druhy, 295 - 365 g
cena 59,90 Kč
 / 360 g
16,64 Kč / 100 g
platí do neděle 27. 9.
V letáku
různé druhy, 295 - 360 g
od 49,90 Kč
ilustrační obrázek

Pizza mražená Guseppe Dr. Oetker 425 g

Zapněte si oblíbené a upozorníme vás na novou akci
ilustrační obrázek

Směs na krtkův dort Dr. Oetker 435 g

Zapněte si oblíbené a upozorníme vás na novou akci

Akce dle ceny

cena 59,90 Kč
 / 435 g
–40 %
13,77 Kč / 100 g
platí do úterý 29. 9.
V letáku
od 59,90 Kč
ilustrační obrázek

Pudink Naturamyl Dr. Oetker 37 g

Zapněte si oblíbené a upozorníme vás na novou akci

Akce dle ceny

cena 6,90 Kč
 / 37 g
18,65 Kč / 100 g
Platí pro členy klubu
platí do úterý 29. 9.
V letáku
2 druhy
od 6,90 Kč
ilustrační obrázek

Vanilkový cukr Dr. Oetker 8 g

Zapněte si oblíbené a upozorníme vás na novou akci

Akce dle ceny

cena 6,90 Kč
 / 8 g
86,25 Kč / 100 g
platí do úterý 29. 9.
V letáku
od 6,90 Kč
ilustrační obrázek

Kakao holandské Dr. Oetker 100 g

Zapněte si oblíbené a upozorníme vás na novou akci

Akce dle ceny

cena 45,90 Kč
 / 100 g
45,90 Kč / 100 g
platí do středy 30. 9.
V letáku
cena 54,90 Kč
 / 100 g
–21 %
54,90 Kč / 100 g
platí do úterý 29. 9.
V letáku
cena 54,90 Kč
 / 100 g
–11 %
54,90 Kč / 100 g
platí do úterý 29. 9.
V letáku
od 45,90 Kč
ilustrační obrázek

Ovesná kaše Dr. Oetker 58 g

Zapněte si oblíbené a upozorníme vás na novou akci
ilustrační obrázek

Cukrářská poleva Dr. Oetker 100 g

Zapněte si oblíbené a upozorníme vás na novou akci

Akce dle ceny

cena 28,90 Kč
 / 100 g
28,90 Kč / 100 g
platí do středy 30. 9.
V letáku
tmavá, světlá, bílá
od 28,90 Kč
ilustrační obrázek

Směs na dort Red Velvet Dr. Oetker 385 g

Zapněte si oblíbené a upozorníme vás na novou akci

Akce dle ceny

cena 59,90 Kč
 / 385 g
–40 %
15,56 Kč / 100 g
platí do úterý 29. 9.
V letáku
od 59,90 Kč
ilustrační obrázek

Pizza mražená bez lepku a laktózy Ristorante Dr. Oetker 370 g

Zapněte si oblíbené a upozorníme vás na novou akci
ilustrační obrázek

Pudink Dr. Oetker 46 g

Zapněte si oblíbené a upozorníme vás na novou akci

Akce dle ceny

cena 9,90 Kč
 / 46 g
21,52 Kč / 100 g
platí do úterý 29. 9.
V letáku
vybrané druhy, 38 - 46 g
od 9,90 Kč
ilustrační obrázek

Kakao přírodní Dr. Oetker 70 g

Zapněte si oblíbené a upozorníme vás na novou akci

Akce dle ceny

cena 45,90 Kč
 / 70 g
65,57 Kč / 100 g
platí do středy 30. 9.
V letáku
od 45,90 Kč
ilustrační obrázek

Kaše rýžová bez lepku Dr. Oetker 52 g

Zapněte si oblíbené a upozorníme vás na novou akci

Akce dle ceny

cena 13,90 Kč
 / 52 g
–30 %
26,73 Kč / 100 g
platí do neděle 27. 9.
V letáku
různé druhy
od 13,90 Kč
ilustrační obrázek

Kakao černé Dr. Oetker 70 g

Zapněte si oblíbené a upozorníme vás na novou akci

Akce dle ceny

cena 45,90 Kč
 / 70 g
65,57 Kč / 100 g
platí do středy 30. 9.
V letáku
od 45,90 Kč
ilustrační obrázek

Bageta k rozpečení mražená Bistro Dr. Oetker 250 g

Zapněte si oblíbené a upozorníme vás na novou akci

Akce dle ceny

cena 39,90 Kč
 / 250 g
15,96 Kč / 100 g
platí do úterý 29. 9.
V letáku
různé druhy
cena 42,90 Kč
 / 250 g
–25 %
17,16 Kč / 100 g
platí do úterý 29. 9.
V letáku
vybrané druhy, pouze ve vybraných prodejnách
cena 42,90 Kč
 / 250 g
17,16 Kč / 100 g
platí do úterý 29. 9.
V letáku
speciale, cheese & tomato, pouze ve vybraných prodejnách
cena 42,90 Kč
 / 250 g
17,16 Kč / 100 g
platí do úterý 29. 9.
V letáku
vybrané druhy
od 39,90 Kč
ilustrační obrázek

Kaše rýžová Dr. Oetker 52 g

Zapněte si oblíbené a upozorníme vás na novou akci
ilustrační obrázek

Čokoláda na pečení Dr.Oetker 150 g

Zapněte si oblíbené a upozorníme vás na novou akci

Akce dle ceny

cena 49,00 Kč
 / 150 g
32,67 Kč / 100 g
platí do středy 30. 9.
V letáku
od 49,00 Kč

Přihlášení na Kupi.cz

S účtem od Seznamu se můžete přihlásit do všech jeho služeb.

Pokud účet ještě nemáte, tady si ho vytvoříte s libovolnou e-mailovou adresou.

Přihlašovali jste se doposud jinak nebo máte problém s registrací? Kontaktujte nás prosím.

← Zpět

Máte problémy s přihlášením?

Máte již na Kupi.cz účet a nemůžete se přihlásit? Nebo se vám nedaří registrace? Napište nám a rádi vám pomůžeme.

Váš e-mail byl odeslán na naši podporu

S vyřešením vašeho požadavku vás budeme brzy kontaktovat.

Pokračovat na Kupi.cz

Děkujeme

Vše proběhlo v pořádku a nyní si můžete Kupi.cz prohlížet.

Pokračovat na Kupi.cz

Přihlašování se brzy změní. Vaše Kupi zůstane stejné.

Přihlašování přes Facebook a Apple v Kupi brzy ukončujeme. Nově budeme podporovat přihlašování přes Seznam účet.

Nemusíte se o nic starat. Vaše oblíbené položky, nákupní seznamy i vše ostatní, co jste si v Kupi uložili, zůstane přesně tak, jak jste zvyklí. O nic nepřijdete – postaráme se o to za vás.

Stačí se přihlásit nebo vytvořit Seznam účet a vše propojíme automaticky.

Přihlásit se přes Seznam

Vytvořit Seznam účet zdarma