zavřít

Reklama
Zpátky do školy

Slevy na školní vybavení jsou v plném proudu. Podívejte se.

Prázdniny se blíží ke konci a naše ratolesti za několik dní znovu usednou do školních lavic. V letošním roce připadá první školní den na pondělí 4. září. Jak se na tento moment připravit? Podívejte se na akce, které si pro naše prvňáčky i zkušené školáky připravily obchodní řetězce. S výbavou pro prvňáky poradí škola.

Největší výdaje budou mít tradičně rodiče budoucích prvňáků. Je třeba pořídit veškeré vybavení od penálu a psacích potřeb, dále pomůcky na výtvarnou výchovu, sešity, přezůvky a pochopitelně také aktovku či svačinový box. Škola většinou poskytuje seznam konkrétního potřebného vybavení, v Kupi.cz vám pomůžeme nalézt nejvýhodnější nabídku.

Svačina bez chemikálií

Tescoma si nejenom pro školáky připravila dózy bez Bisfenolu A vyrobené z materiálu, který se používá ve zdravotnictví. Zakoupit je lze i ve vybraných hypermarketech. Do zdravé dózy můžete na svačinu přibalit například topinku se smajlíkem.

Zkontrolujte penál i boty na tělocvik

Pokud vaše dítě již školu navštěvovalo, je dobrým nápadem před začátkem roku veškeré vybavení zkontrolovat. Sedí školní batoh na zádech stále správně? Jsou připravené všechny potřebné tužky, pastelky, barvy či sešity? Není potřeba pořídit nové přezůvky či sportovní obuv? Před začátkem školního roku mnohem snadněji dokoupíte vše potřebné.

S trochou zábavy jde i učení lépe

Děti se ve škole nejenom učí, ale také nalézají kamarádství téměř na celý život. Dopřejte vaší ratolesti hračky, se kterými bude o přestávce za hvězdu. Pro menší je tu například fidget spinner, větším udělá mnohem větší radost smartfone nebo nová sluchátka.

Nový školní rok v novém

Větší děti a středoškoláci si dávají záležet na tom, jak budou v první školní den vypadat. Hlavně dívky se určitě budou chtít ukázat v novém oblečení, u chlapců je také třeba myslet na to, že se jim za dva měsíce prázdnin mohla změnit postava. Co si pro ně připravily obchodní řetězce?

Akční letáky

Reklama