Věrnostní program Lidl Plus konečně v Česku! Jaké výhody zákazníkům nabízí?

Věrnostní program Lidl Plus konečně v Česku! Jaké výhody zákazníkům nabídne? Kupi.cz

Česká republika se stala v pořadí třináctou zemí, kde řetězec nabídne svým zákazníkům věrnostní program Lidl plný slev. Vše bude probíhat skrze mobilní aplikaci, takže k čerpání výhod postačí mít u sebe pouze chytrý mobilní telefon. Co všechno virtuální věrnostní kartička nabídne?

Přečtěte si také

Potravinovým bankám dochází zásoby, ohrožena je i listopadová sbírka potravin
Potravinovým bankám dochází zásoby, ohrožena je i listopadová sbírka potravin

Věrnostní program Lidl Plus v Česku odstartoval 21. září 2020. K jeho aktivaci je nutné stáhnout si mobilní aplikaci Lidl, která je pro iOS i Android. V aplikaci si zákazník založí svou digitální věrnostní kartu a získá přístup k pravidelným slevovým kuponům a informacím o slevových akcích, k přehledu svých plateb, k online letákům i vyhledávači prodejen.

Slevové kupony dvakrát týdně i speciální ceny pro členy programu Lidl Plus

Dvakrát týdně (v pondělí a ve čtvrtek) se zákazníkům objeví v aplikaci nové slevové kupony, které stačí jednoduše před nákupem aktivovat. U pokladny poté na speciálním skeneru načtou QR kód své digitální karty z mobilu a slevy se automaticky uplatní.

Bonusový program Lidl Plus bude také každý týden nabízet akční ceny u vybraných výrobků bez nutnosti aktivace kupónu. Jinak řečeno, cena Lidl Plus bude platit pouze pro členy věrnostního programu po naskenování jejich karty u pokladny.

Mobilní aplikace Lidl s digitální kartou nabídne členům programu Lidl Plus mnoho slevových kuponů a věrnostních akcí Lidl

Odměnu mohou zákazníci Lidlu získat za každý nákup

Jak také Lidl na svých stránkách uvádí, čím více budou zákazníci v jeho prodejnách nakupovat, tím zajímavější a na míru připravené slevy jim budou na jejich věrnostní účet chodit.

To ovšem není jediná výhoda, kterou se řetězec snaží své věrné zákazníky odměnit. Za každý nákup s načtenou věrnostní kartičkou z telefonu získáte v aplikaci digitální stírací los. Po jeho setření prstem ihned zjistíte, zda jste vyhráli a co.

Tematické týdny jsou jedním z hlavních znaků Lidlu

Elektronická účtenka usnadní vracení zboží

Plusové body si věrnostní program Lidl Plus může připsat i za elektronické účtenky, které se vám po každém nákupu budou v aplikaci ukládat. Lidl se v tomto ohledu pokouší nejen minimalizovat spotřebu papírových účtenek, ale výrazně tím zákazníkům (i pracovníkům) usnadní a urychlí celý proces vyřízení vrácení zboží.

Přehledné shrnutí: Co všechno aplikace Lidl Plus zákazníkům nabídne?

  • Dvakrát týdně slevové kupony k aktivaci na vybrané výrobky.
  • Nižší ceny Lidl Plus u vybraných výrobků pro všechny majitele aplikace bez nutnosti aktivovat slevový kupon.
  • Za každý nákup s načtenou kartou Lidl Plus stírací los v aplikaci.
  • Elektronická účtenka pro snadnější vrácení zboží.
  • Vyhledavač prodejen Lidl, online letáky Lidl v mobilu.

Lidl, to je i značka mléčných výrobků Pilos

Věrnostní programy a akce v ostatních řetězcích

Věrnostní programy nejsou u obchodů v Česku řádnou novinkou. V současnosti je nalezneme ve většině velkých řetězců supermarketů a hypermarketů, například v obchodech Tesco, Globus, Coop (Terno), Billa nebo Kaufland. A jak nejen společnost Lidl dokazuje, další neustále přibývají.

Coby alternativu k programům však mnohé řetězce taktéž nabízí i akce založené na sbírání bodů za nákupy, které je poté možné vyměnit za dárky za výhodné ceny, a to bez kartičky nebo nutnosti členství.

  • Tip: Aktuálně akce probíhá např. v prodejnách Billa, kde za každých utracených 250 Kč získáte u pokladny jednu nálepku na hrníčky s plyšáky z kolekce SUPER OSMA. Čím více nálepek, tím nižší doplatek. Například za 20 nálepek na sběrné kartě zaplatíte za každou postavičku jen 49,90 Kč.
Přidat na Seznam.cz👈Přidejte si Kupi Magazín na homepage Seznamu!