Věrnostní program Lidl Plus konečně v Česku! Jaké výhody zákazníkům nabízí?

Věrnostní program Lidl Plus konečně v Česku! Jaké výhody zákazníkům nabídne? Kupi.cz

Česká republika se stala v pořadí třináctou zemí, kde řetězec nabídne svým zákazníkům věrnostní program Lidl plný slev. Vše bude probíhat skrze mobilní aplikaci, takže k čerpání výhod postačí mít u sebe pouze chytrý mobilní telefon. Co všechno virtuální věrnostní kartička nabídne?

Přečtěte si také

Podzim patří dekám. Hřejivé, s rukávy, svítící i antistresové – to jsou trendy letošního roku
Podzim patří dekám. Hřejivé, s rukávy, svítící i antistresové – to jsou trendy letošního roku

Věrnostní program Lidl Plus v Česku odstartoval 21. září 2020. K jeho aktivaci je nutné stáhnout si mobilní aplikaci Lidl, která je pro iOS i Android. V aplikaci si zákazník založí svou digitální věrnostní kartu a získá přístup k pravidelným slevovým kuponům a informacím o slevových akcích, k přehledu svých plateb, k online letákům i vyhledávači prodejen.

Slevové kupony dvakrát týdně i speciální ceny pro členy programu Lidl Plus

Dvakrát týdně (v pondělí a ve čtvrtek) se zákazníkům objeví v aplikaci nové slevové kupony, které stačí jednoduše před nákupem aktivovat. U pokladny poté na speciálním skeneru načtou QR kód své digitální karty z mobilu a slevy se automaticky uplatní.

Bonusový program Lidl Plus bude také každý týden nabízet akční ceny u vybraných výrobků bez nutnosti aktivace kupónu. Jinak řečeno, cena Lidl Plus bude platit pouze pro členy věrnostního programu po naskenování jejich karty u pokladny.

Mobilní aplikace Lidl s digitální kartou nabídne členům programu Lidl Plus mnoho slevových kuponů a věrnostních akcí Lidl

Odměnu mohou zákazníci Lidlu získat za každý nákup

Jak také Lidl na svých stránkách uvádí, čím více budou zákazníci v jeho prodejnách nakupovat, tím zajímavější a na míru připravené slevy jim budou na jejich věrnostní účet chodit.

To ovšem není jediná výhoda, kterou se řetězec snaží své věrné zákazníky odměnit. Za každý nákup s načtenou věrnostní kartičkou z telefonu získáte v aplikaci digitální stírací los. Po jeho setření prstem ihned zjistíte, zda jste vyhráli a co.

Tematické týdny jsou jedním z hlavních znaků Lidlu

Elektronická účtenka usnadní vracení zboží

Plusové body si věrnostní program Lidl Plus může připsat i za elektronické účtenky, které se vám po každém nákupu budou v aplikaci ukládat. Lidl se v tomto ohledu pokouší nejen minimalizovat spotřebu papírových účtenek, ale výrazně tím zákazníkům (i pracovníkům) usnadní a urychlí celý proces vyřízení vrácení zboží.

Přehledné shrnutí: Co všechno aplikace Lidl Plus zákazníkům nabídne?

  • Dvakrát týdně slevové kupony k aktivaci na vybrané výrobky.
  • Nižší ceny Lidl Plus u vybraných výrobků pro všechny majitele aplikace bez nutnosti aktivovat slevový kupon.
  • Za každý nákup s načtenou kartou Lidl Plus stírací los v aplikaci.
  • Elektronická účtenka pro snadnější vrácení zboží.
  • Vyhledavač prodejen Lidl, online letáky Lidl v mobilu.

Lidl, to je i značka mléčných výrobků Pilos

Věrnostní programy a akce v ostatních řetězcích

Věrnostní programy nejsou u obchodů v Česku řádnou novinkou. V současnosti je nalezneme ve většině velkých řetězců supermarketů a hypermarketů, například v obchodech Tesco, Globus, Coop (Terno), Billa nebo Kaufland. A jak nejen společnost Lidl dokazuje, další neustále přibývají.

Coby alternativu k programům však mnohé řetězce taktéž nabízí i akce založené na sbírání bodů za nákupy, které je poté možné vyměnit za dárky za výhodné ceny, a to bez kartičky nebo nutnosti členství.

  • Tip: Aktuálně akce probíhá např. v prodejnách Billa, kde za každých utracených 250 Kč získáte u pokladny jednu nálepku na hrníčky s plyšáky z kolekce SUPER OSMA. Čím více nálepek, tím nižší doplatek. Například za 20 nálepek na sběrné kartě zaplatíte za každou postavičku jen 49,90 Kč.
Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz