IKEA otevřela výdejní místo v Liberci. Víme, kde se otevře ve Zlíně a kolik vás bude stát vyzvednutí

Ikea otevírá v srpnu výdejní místa v Liberci a ve Zlíně. Kolik stojí vyzvednutí zásilky? Pixabay

IKEA se dlouhodobě snaží být pro zákazníky dobře dostupná a nabídnout jim možnosti pohodlného nakupování. Pro ty, kteří obchodní domy švédského výrobce nábytku mají z ruky a nechtějí utrácet za drahé poštovné, máme skvělou zprávu. IKEA právě otevírá další z nových výdejních míst v Česku v Liberci a ve Zlíně.

Přečtěte si také

Vaječný koňak: Recept na likér s dlouholetou tradicí
Vaječný koňak: Recept na likér s dlouholetou tradicí

První z nových výdejních míst v Česku otevřela IKEA začátkem června v Hradci Králové. Podle slov Petra Pokorného, projektového manažera logistiky IKEA Česká republika, se nová výdejna setkala s dobrým ohlasem. „Zájem zákazníků v Hradci Králové je od začátku velký, což nás moc těší. Dokonce jsme navýšili kapacity výdejního místa a přidali nový otevírací den. Týdně obsloužíme průměrně 250 zákazníků,“ popisuje Pokorný.

Výdejní místo IKEA v Liberci

Jak již IKEA dříve avizovala, další nové výdejní místo otevírá tentokrát v Liberci. Objednávky na tuto výdejnu mohou zákazníci provádět prostřednictvím webu IKEA.cz již od 17. 8. s tím, že první vyzvedávání zásilek zde bude možné od pátku 21. 8.

Adresa výdejny a otevírací doba (3 dny v týdnu):

  • ve středu a v pátek od 14 do 19 hodin
  • v sobotu od 9 do 14 hodin
  • výdejna se nachází na adrese Budyšínská 1400, v areálu hypermarketu

„Zákazníkům prostřednictvím nového výdejního místa v Liberci nabízíme další možnost si vybrat, kde a kdy si chtějí nákupy vyzvednout. Obchodní domy IKEA zůstávají nadále důležitou součástí našeho podnikání. Jedná se o místo, kde se naši zákazníci mohou setkávat s odborníky IKEA a s jejich pomocí plánovat svoje bydlení, potkávat se s lidmi a čerpat inspiraci,” uvádí Ivan Jančo, ředitel obchodního domu IKEA Černý Most, který bude libereckou výdejnu zásobovat.

IKEA bude mít své výdejní místo v srpnu v Liberci i ve Zlíně Canva

IKEA bude mít své výdejní místo v srpnu i ve Zlíně

Dalšího dlouho očekávaného výdejního místa se dočkají ve Zlíně. Pro zlínské příznivce švédského nábytku máme dobrou zprávu – již od 21. srpna mohou na webu IKEA.cz udělat svou objednávku a nechat si ji poslat na nové výdejní místo, které se otevírá 28. srpna.

Kde najdete výdejnu IKEA ve Zlíně?

Již od 28. srpna na ulici Jateční  ve Zlíně

Kolik stojí vyzvednutí objednávky v IKEA výdejně?

Ceny za službu jsou odstupňovány podle celkové hmotnosti zboží v objednávce. Začínají na 99 Kč pro objednávky do 15 kg a postupně rostou maximálně až k 699 Kč u objednávek přesahujících 200 kg.

„Ve srovnání s doručením přímo do bytu zákazníci při využití výdejního místa zaplatí za službu výrazně méně. Například při objednání křesla STRANDMON zhruba polovinu, u kuchyně nad 200 kg ušetří zákazník za dopravu až tři čtvrtiny,” doplňuje Ivan Jančo.

Nový IKEA katalog 2020 IKEA

Nový katalog IKEA nabídne tipy, dostupný je i online

Oblíbený katalog IKEA slaví krásné sedmdesáté výročí. Ke kulatým narozeninám si pro své příznivce připravila společnost speciální příručku pro lepší každodenní život v domácnosti. Jedná se o katalog v tištěné podobě, jak ho známe, výjimečný je však jeho obsah, který tvůrci přetvořili do podoby inspirativní příručky plné praktických nápadů, tipů na nové výrobky, ale také stálic v sortimentu. K dispozici je IKEA katalog i v elektronické verzi.

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz