IKEA a LEGO spojily své síly! Vznikla velká novinka: Úložné boxy a stavebnice BYGGLEK

Po dvou letech jsme se konečně dočkali výsledku spolupráce IKEA a LEGO Ikeahackers

V roce 2018 oznámila švédská centrála nábytkářské firmy IKEA, že dojde ke spolupráci s jinou populární skandinávskou značkou LEGO Group. Cílem bylo nabídnout nová inovativní řešení úložných prostorů, které jsou zároveň praktické, vynalézavé a slouží jako úžasná kreativní zábava nejen pro děti. Nyní se blíží spojení jejich sil do finále.

Přečtěte si také

Užijte si běhání i na podzim! Jakou vybrat výbavu a po kterých užitečných vychytávkách sáhnout?
Užijte si běhání i na podzim! Jakou vybrat výbavu a po kterých užitečných vychytávkách sáhnout?

Již brzy se na pultech objeví první produkty z řady BYGGLEK. Oficiální zahájení prodeje by mělo proběhnout přibližně v období od srpna do října 2020. Prodejny IKEA v Německu však byly spoluprací natolik nadšeny, že v nich začátkem července byly produkty IKEA BYGGLEK vystaveny. Konečně tak došlo k odhalení, v čem spolupráce mezi společnostmi spočívala.

Na co konkrétně se tedy můžeme těšit?

Úložné řešení a nekonečně mnoho zábavy v jednom!

Když IKEA spolupráci s LEGO Group v roce 2018 oznamovala, zástupce firmy LEGO řekl: „Hraní je pro děti velmi důležité. A my jim chceme připravit mnohem více příležitostí, jak si mohou hrát doma i se svými rodiči.“

O dva roky později představuje IKEA řadu úložných řešení, které kromě praktičnosti nabízejí také úžasně kreativní možnosti hry a zábavy.

Německé pobočky IKEA na pár hodin s předstihem vystavily produkty řady BYGGLEK Ikeahackers

Nová řada BYGGLEK se skládá ze 4 položek. Jedná se o 3 úložné boxy ve stejném designu v různých velikostech pod názvem IKEA LEGO BYGGLEK a sadu několika LEGO dílů s dvěma panáčky s názvem LEGO BYGGLEK. Boxy se skládají z krabice a víka, které má sloužit jako základní deska ke stavění.

V nabídce brzy najdeme:

  • Velký box: 35 x 26 x 12 cm – přibližná cena 399 Kč
  • Malý box: 26 x 18 x 12 cm – přibližná cena 346 Kč
  • Combi box 3 v 1: 1 box na 17 x 6 cm a 2 krabice 13 x 6 cm – 266 Kč
  • LEGO 40357 BYGGLEK: 201 kusů – přibližná cena 399 Kč
Kromě úložných prostorů obsahuje řada BYGGLEK také sadu LEGO dílů Stonewars

IKEA řadu BYGGLEK popisuje takto: „Toto není obyčejná krabice s víkem – je to truhla s pokladem plná lákavých herních nápadů. Dům, který můžete navrhovat dle vlastní fantazie. Sada pro kreativní lidi a mnohem víc.“

Boxy BYGGLEK budou dostupné ve 3 různých velikostech Stonewars

Tyto nové úložné prostory se tak brzy jistě stanou součástí mnoha dětských pokojíčků. Děti na nich mohou při hraní rozvíjet svou kreativitu a vynalézavost. Postaví vícepatrové domy, vybaví interiér a mnoho dalšího. Zároveň budou mít vše potřebné uložené na jednom místě, a vy se tak už nebudete muset bát, že ve tmě šlápnete na nějakou LEGO kostičku.

Navíc jde o skvělou zábavu i pro hravé dospělé!

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz