IKEA a LEGO spojily své síly! Vznikla velká novinka: Úložné boxy a stavebnice BYGGLEK

Po dvou letech jsme se konečně dočkali výsledku spolupráce IKEA a LEGO Ikeahackers

V roce 2018 oznámila švédská centrála nábytkářské firmy IKEA, že dojde ke spolupráci s jinou populární skandinávskou značkou LEGO Group. Cílem bylo nabídnout nová inovativní řešení úložných prostorů, které jsou zároveň praktické, vynalézavé a slouží jako úžasná kreativní zábava nejen pro děti. Nyní se blíží spojení jejich sil do finále.

Přečtěte si také

Jak vydlabat dýni na Halloween. Dužinu zužitkujte také
Jak vydlabat dýni na Halloween. Dužinu zužitkujte také

Již brzy se na pultech objeví první produkty z řady BYGGLEK. Oficiální zahájení prodeje by mělo proběhnout přibližně v období od srpna do října 2020. Prodejny IKEA v Německu však byly spoluprací natolik nadšeny, že v nich začátkem července byly produkty IKEA BYGGLEK vystaveny. Konečně tak došlo k odhalení, v čem spolupráce mezi společnostmi spočívala.

Na co konkrétně se tedy můžeme těšit?

Úložné řešení a nekonečně mnoho zábavy v jednom!

Když IKEA spolupráci s LEGO Group v roce 2018 oznamovala, zástupce firmy LEGO řekl: „Hraní je pro děti velmi důležité. A my jim chceme připravit mnohem více příležitostí, jak si mohou hrát doma i se svými rodiči.“

O dva roky později představuje IKEA řadu úložných řešení, které kromě praktičnosti nabízejí také úžasně kreativní možnosti hry a zábavy.

Německé pobočky IKEA na pár hodin s předstihem vystavily produkty řady BYGGLEK Ikeahackers

Nová řada BYGGLEK se skládá ze 4 položek. Jedná se o 3 úložné boxy ve stejném designu v různých velikostech pod názvem IKEA LEGO BYGGLEK a sadu několika LEGO dílů s dvěma panáčky s názvem LEGO BYGGLEK. Boxy se skládají z krabice a víka, které má sloužit jako základní deska ke stavění.

V nabídce brzy najdeme:

  • Velký box: 35 x 26 x 12 cm – přibližná cena 399 Kč
  • Malý box: 26 x 18 x 12 cm – přibližná cena 346 Kč
  • Combi box 3 v 1: 1 box na 17 x 6 cm a 2 krabice 13 x 6 cm – 266 Kč
  • LEGO 40357 BYGGLEK: 201 kusů – přibližná cena 399 Kč
Kromě úložných prostorů obsahuje řada BYGGLEK také sadu LEGO dílů Stonewars

IKEA řadu BYGGLEK popisuje takto: „Toto není obyčejná krabice s víkem – je to truhla s pokladem plná lákavých herních nápadů. Dům, který můžete navrhovat dle vlastní fantazie. Sada pro kreativní lidi a mnohem víc.“

Boxy BYGGLEK budou dostupné ve 3 různých velikostech Stonewars

Tyto nové úložné prostory se tak brzy jistě stanou součástí mnoha dětských pokojíčků. Děti na nich mohou při hraní rozvíjet svou kreativitu a vynalézavost. Postaví vícepatrové domy, vybaví interiér a mnoho dalšího. Zároveň budou mít vše potřebné uložené na jednom místě, a vy se tak už nebudete muset bát, že ve tmě šlápnete na nějakou LEGO kostičku.

Navíc jde o skvělou zábavu i pro hravé dospělé!

Přidat na Seznam.cz👈Přidejte si Kupi Magazín na homepage Seznamu!