H&M představilo nový věrnostní program a do konce května rozdává slevu 20 %

H&M má pro zákazníky super překvapení Hm.com

Chodíte rádi nakupovat do „háemka“? Potom vás jistě mile potěší, že si pro své české zákazníky H&M připravilo nový věrnostní program a při této příležitosti jako pozornost nabízí ještě 20% slevu na nákup. Ale pozor, nejde o jen tak ledajaký program, kde sbíráte body a pak dostanete slevu. Od těch, na které jste zvyklí, se dost liší.

Přečtěte si také

Podzim na zahradě! Jaké rostliny nezapomenout vysadit?
Podzim na zahradě! Jaké rostliny nezapomenout vysadit?

Hello Member!

Takto v úterý 19. května představila Čechům oblíbená švédská oděvní značka H&M svůj věrnostní program. Jmenuje se Hello Member a bude jistě dobře zapamatovatelný, vždyť jeho monogram je také HM.

Abyste slevu získali, musíte se zaregistrovat

Slevou 20 % je jistě nadšený každý. Vždyť léto skoro klepe na dveře a obnovit šatník potřebuje nejeden z nás. Jediné, co musíte udělat, abyste tuto slevu získali, je zaregistrovat se do Hello Member v období od 19. do 31. května.

Žádná plastová kartička, kterou už nemáte kam dát

Jistě vás také potěší, že nevyfasujete další plastovou kartičku, na kterou už v peněžence stejně ani nemáte místo. Věrnostní program je totiž zcela digitální. Právě kvůli nejrůznějším kartičkám jste možná už zničili nejednu peněženku.

Tip: Pokud si do mobilu stáhnete naši aplikaci Kupi, můžete do ní nahrát všechny své věrnostní kartičky. V obchodě pak jednoduše otevřete aplikaci v mobilu, najdete kartičku, kterou chcete použít, a pokladní ji naskenuje.

Čím více bodů na věrnostním účtu H&M budete mít, tím více výhod získáte Hm.com

Jak se stát členem Hello Member?

Pokud jste už členem, H&M automaticky váš starý účet aktualizuje. Jestliže jste se dosud nezaregistrovali, udělat tak můžete na webových stránkách hm.com anebo v aplikaci H&M. Máte-li pouze klasický zákaznický účet, stačí provést upgrade na členství.

Jak to funguje?

Při každém nákupu se na váš účet přičtou body. Jedna koruna se rovná jednomu bodu. Za každých 2 000 bodů, respektive utracených 2 000 Kč, získáte bonusový šek. Když pak nasbíráte 6 000 bodů, stáváte se členem Plus Member, a tím se vám otevírá více možností využití členství v Hello Member.

Body se však nezískávají jen nákupy, ale také hodnocením zboží či pouhým vyplněním členského profilu.

Čím víc bodů, tím víc členství

Pokud se vám tedy podaří v H&M nasbírat oněch 6 000 bodů, kromě bonusových šeků, elektronických účtenek, speciálních členských slev a cen, speciálních nabídek či stylového poradce, budete mít také zdarma dopravu i vrácení zboží.

U klasického členství je doprava a vrácení také zadarmo, ale vaše objednávka musí přesahovat částku 800 Kč. Další výhody klasického i Plus Member členství najdete na webových stránkách H&M.

Přidat na Seznam.cz👈Přidejte si Kupi Magazín na homepage Seznamu!