H&M představilo nový věrnostní program a do konce května rozdává slevu 20 %

H&M má pro zákazníky super překvapení Hm.com

Chodíte rádi nakupovat do „háemka“? Potom vás jistě mile potěší, že si pro své české zákazníky H&M připravilo nový věrnostní program a při této příležitosti jako pozornost nabízí ještě 20% slevu na nákup. Ale pozor, nejde o jen tak ledajaký program, kde sbíráte body a pak dostanete slevu. Od těch, na které jste zvyklí, se dost liší.

Přečtěte si také

Vánoční cukroví? S těmito kuchyňskými pomocníky to letos bude hračka
Vánoční cukroví? S těmito kuchyňskými pomocníky to letos bude hračka

Hello Member!

Takto v úterý 19. května představila Čechům oblíbená švédská oděvní značka H&M svůj věrnostní program. Jmenuje se Hello Member a bude jistě dobře zapamatovatelný, vždyť jeho monogram je také HM.

Abyste slevu získali, musíte se zaregistrovat

Slevou 20 % je jistě nadšený každý. Vždyť léto skoro klepe na dveře a obnovit šatník potřebuje nejeden z nás. Jediné, co musíte udělat, abyste tuto slevu získali, je zaregistrovat se do Hello Member v období od 19. do 31. května.

Žádná plastová kartička, kterou už nemáte kam dát

Jistě vás také potěší, že nevyfasujete další plastovou kartičku, na kterou už v peněžence stejně ani nemáte místo. Věrnostní program je totiž zcela digitální. Právě kvůli nejrůznějším kartičkám jste možná už zničili nejednu peněženku.

Tip: Pokud si do mobilu stáhnete naši aplikaci Kupi, můžete do ní nahrát všechny své věrnostní kartičky. V obchodě pak jednoduše otevřete aplikaci v mobilu, najdete kartičku, kterou chcete použít, a pokladní ji naskenuje.

Čím více bodů na věrnostním účtu H&M budete mít, tím více výhod získáte Hm.com

Jak se stát členem Hello Member?

Pokud jste už členem, H&M automaticky váš starý účet aktualizuje. Jestliže jste se dosud nezaregistrovali, udělat tak můžete na webových stránkách hm.com anebo v aplikaci H&M. Máte-li pouze klasický zákaznický účet, stačí provést upgrade na členství.

Jak to funguje?

Při každém nákupu se na váš účet přičtou body. Jedna koruna se rovná jednomu bodu. Za každých 2 000 bodů, respektive utracených 2 000 Kč, získáte bonusový šek. Když pak nasbíráte 6 000 bodů, stáváte se členem Plus Member, a tím se vám otevírá více možností využití členství v Hello Member.

Body se však nezískávají jen nákupy, ale také hodnocením zboží či pouhým vyplněním členského profilu.

Čím víc bodů, tím víc členství

Pokud se vám tedy podaří v H&M nasbírat oněch 6 000 bodů, kromě bonusových šeků, elektronických účtenek, speciálních členských slev a cen, speciálních nabídek či stylového poradce, budete mít také zdarma dopravu i vrácení zboží.

U klasického členství je doprava a vrácení také zadarmo, ale vaše objednávka musí přesahovat částku 800 Kč. Další výhody klasického i Plus Member členství najdete na webových stránkách H&M.

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz