Houpačky na zahradě jsou skvělé pro děti i dospělé. Jaké jsou trendy pro letošní rok?

Houpací síť si snadno zamilují děti i dospělí Ddimitrova / Pixabay

Lenošení spolu s mírným houpáním. Představte si relaxaci, která vás čeká, pokud na vaši zahradu umístíte některý z houpacích prvků. Zamilujte si chvilky pro sebe, které strávíte ve vaší nové relaxační zóně. Je čas pořídit to pravé zahradní houpání!

Přečtěte si také

MALL Pay karty lákají na slevy pohonných hmoty. Twisto i Alza mají podobné služby, v čem se liší?
MALL Pay karty lákají na slevy pohonných hmoty. Twisto i Alza mají podobné služby, v čem se liší?

Není houpačka jako houpačka

Staré dobré závěsné houpačky dávno neseženete jen pro děti. Překvapivě designové modely slouží také pro potěšení dospělých – mnohdy se navíc stanou chloubou části zahrady tam, kam je umístíte. Houpačky mívají kompletní konstrukci, či samostatný závěs, který je možné pověsit nejen na silnou větev stromu, ale i trám nebo střechu altánku. Snění v houpačce vás rozhodně potěší – a zpestří každý váš návrat domů z práce. Nebo dětem ze školy?

Klasika nejen pro piráty

Nemusíte si představovat dovolenkový resort, piráta ani kempující lidi v lese. Představte si sami sebe, jak si lebedíte v houpací síti. Zní to jako sen? Pak právě tento typ houpacího prvku může být ideální volbou pro vaši zahradu. V nabídce jsou k dostání hamaky, které zavěsíte mezi dva stromy. Pokud vám vzrostlé stromy na zahradě chybí, nezoufejte. Houpací síť totiž můžete pořídit rovnou s líbivou moderní konstrukcí. Vyberte si kovové nebo dřevěné tělo, na které stačí jen zavěsit hamaku a nechat odejít všechen stres všedních dní. Je libo koktejl do ruky?

Srubová houpačka najde své místo po boku roubenky, srubu i chalupy Pixabay

Houpací křesla? K terase patří

Posezení, které vás dokonale uvolní. Houpací židle nebo křesílka mohou být estetickou ozdobou terasy. Doplňte je odkládacím stolkem, a o romantické zákoutí pro vaše společné chvíle s partnerem je postaráno. Výhled do zahrady jim bude slušet, nemyslíte? Houpací křesla a židle rovněž seženete v mnoha atraktivních provedeních. Vybírejte z kovových, ratanových a dřevěných houpaček, které běžné posezení promění v dokonalý zážitek. A požitek. 

Houpání pro náročné? Houpací lehátko

A že jste nároční? Pak se vám možná bude líbit moderní houpací lehátko pro dva, které můžete sehnat také s praktickou stínicí stříškou. Lehátko můžete využít pro odpočinek stejně jako pro relaxační houpání. Stačí si vzít oblíbenou knihu a nechat se ukolébat rovnou mezi řádky. Do světa příběhů... a dokonalého klidu.

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz