Den matek: Tipy na originální dárky pro maminku ze supermarketu na poslední chvíli

Poděkujte mamince na Den matek originálním dárkem Canva

Den matek se neúprosně blíží, den D je už v neděli 10. května. Své mamimce můžete za neutuchající přísun lásky a péči poděkovat drobnostmi i dražšími dárky. Inspirujte se našimi tipy z obchodů.

Přečtěte si také

Orientální kombucha: zakalená vitamínová bomba je u Čechů ve velké oblibě
Orientální kombucha: zakalená vitamínová bomba je u Čechů ve velké oblibě

Maličkosti, které udělají radost

Sázkou na jistotu je kvalitní čokoláda. Zvolit můžete klasiku v podobě čokoládových pralinek Lindor, Milka či Ferrero Rocher. Potěší také Ateliér dezert od značky Orion nebo bonboniéry s všeříkajícím názvem Merci či Modré z nebe. Překvapit ale můžete i čokoládovou růží, kterou seženete v řetězci obchodů JIP.

Úsměv na rtech vaší maminky vyvolají i drobnosti, které si obchody připravily speciálně na oslavu Dne matek. Lidl nabízí srdcový koláč posypaný malými růžovými srdíčky v máslové a stracciatellové příchuti. Na pultech s pečivem se zase vyjímá kobliha ve tvaru srdce.

Pokud vaše maminka není „mlsalka“, zamiřte do Kauflandu, kde najdete oblíbené sushi ve tvaru srdce.

Dárky pro maminky z akčních letáků hypermarketů Kaufland leták / Kupi.cz

Voňavé dárky

Bez květin se nemůže obejít žádná oslava a v případě oslav mateřství to platí dvojnásob. V Bille nyní seženete kytici řezaných tulipánů různých barev za 39,90 Kč. Albert zase připravil celou škálu květinových možností. Vybírat můžete z několika pugétů růží, dále kombinací růží a lilií či gerber v cenovém rozpětí od 89 do 249 Kč.

V nabídce jsou i trvanlivější květiny od orchidejí po begonie:

  • Begonia Elatior, Tesco, cena 79,90 Kč
  • Lilie Orientalis v dárkovém balení, Kaufland, cena 149,90 Kč
  • Orchidej Phalaenopsis, Albert, cena 139,90 Kč

Bublinky potěší každou maminku

Pokud se chcete blýsknout, potěšte maminku pravým francouzským šampaňským Deutz Champagne. V prodejnách JIP ho teď seženete za 1 060 Kč.

V akcích je ale i oblíbená česká alternativa Bohemia Sekt nebo dámská pití od likérů po hořké aperitivy.

  • Baileys, Penny, cena 209,90 Kč
  • Aperol, cena od 189 Kč
Dárky z letáků pro mámu Kaufland leták / Kupi.cz

Buďte originální

Pokud chcete mamince udělat radost něčím trvanlivějším, zamiřte do Kauflandu, který nabízí dárkovou sadu votivních svíček od Yankee Candle.

Další variantou jsou skleněné hrnky s nápisy „nejlepší maminka“ nebo „mamince z lásky“, ze kterých si vaše maminka může vychutnat svůj oblíbený nápoj, ať už jde o kávu či čaj.

Globus si pro tento speciální den připravil trička s nápisy „super máma“ a „nejlepší máma na světě“ a 30% slevu na kabelky.

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz