Víte, zda nakupujete výhodně? Vyzkoušejte náš způsob ověření ceny v aplikaci Kupi.cz

Mobilní aplikace Kupi šetří čas i peníze Kupi.cz

Aplikace Kupi.cz slouží pro přehledné prohlížení letáků a má mnoho dalších funkcí. Jednou z nich je možnost ověřit cenu přímo při návštěvě obchodu. Tento proces zabere jen pár vteřin a díky možnosti sledování vývoje ceny budete ihned vědět, jestli nakupujete výhodně, standardně nebo draze.

V pravém horním rohu jsou ikony čárového kódu a lupy. Oba nástroje slouží pro vyhledávání produktů a jejich cen Kupi.cz

Přečtěte si také

Virtuální adventní kalendáře obchodů jsou novým hitem! Otevírejte okénka a vyhrávejte skvělé ceny
Virtuální adventní kalendáře obchodů jsou novým hitem! Otevírejte okénka a vyhrávejte skvělé ceny

Prvním krokem je otevřít aplikaci Kupi.cz a na hlavní straně kliknout v pravém horním rohu na ikonu čárového kódu. Rychlejší možností je podržet ikonu aplikace Kupi.cz a v nabídce vybrat položku „skenovat“. Pokud se chystáte tuto funkci použít poprvé, aplikace po vás bude chtít povolení k používání fotoaparátu, který je potřeba k načtení zboží.

Při prvním skenování je nutné povolit aplikaci přístup k fotoaparátu a k fotkám v telefonu Kupi.cz

Při dalším použití se již hláška nezobrazí. Poté se přímo v aplikaci otevře fotoaparát a stačí na obrazovce namířit na EAN (čárový) kód výrobku. Níže je příklad použití s pomazánkovým máslem.

Fotoaparát stačí namířit na produkt a aplikace okamžitě přečte čárový kód Kupi.cz

V případě, že chcete zjistit cenu oblíbeného zboží a nemáte jej zrovna u sebe, nabízí se možnost vyhledávání pomocí lupy v pravém horním rohu hlavní strany. Princip je jednoduchý – stačí napsat název produktu. Při použití obecného názvu (např. máslo, mléko) se objeví seznam obsahující klíčové slovo (např. Tatra, Madeta, Olma). Už při prvním písmenu vám bude vyhledávání našeptávat produkty, a není proto potřeba psát celý název.

Skenování fotoaparátem i za pomoci vyhledávání bude mít stejný výsledek. Záleží na vás, co vám přijde pohodlnější Kupi.cz

Databázi produktů neustále rozšiřujeme, ale i tak se občas stane, že vyhledávač něco nenajde. V tomto případě je možné nám zaslat jméno výrobku a jeho fotografii přímo v aplikaci. Název stačí zadat do pole pro popisek. 

Informace o neznámém produktu je možné zaslat přímo skrze aplikaci Kupi.cz Kupi.cz

Snímek produktu je možno vybrat z galerie telefonu nebo vyfotit přímo v aplikaci. Následně je nutné potvrdit volbu a my se již postaráme o to, aby byl produkt zpracován a zařazen do databáze.

Je potřeba poslat snímek produktu, který je možné nahrát z galerie telefonu nebo vyfotit přímo v aplikaci Kupi.cz
Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz