Stáhněte si mobilní aplikaci Kupi.cz a vyzkoušejte chytrého pomocníka, který vám pomůže s každodenními nákupy.

Mobilní aplikace

Stáhněte si mobilní aplikaci Kupi.cz a vyzkoušejte chytrého pomocníka, který vám pomůže s každodenními nákupy.

Mobilní aplikace

Trenér na ruce. Vybíráme fitness náramky pro děti i dospělé

Trenér na ruce. Vybíráme fitness náramky pro děti i dospělé

Chytré fitness náramky dobývají svět. Sledujte i vy své pohybové aktivity, kdykoliv se vám zachce. Pořiďte si moderní doplněk, díky kterému budete monitorovat činnosti, jež mají vliv na vaše zdraví. Poradíme vám, co všechno fitness náramek dokáže a jak ho správně vybrat.

Přečtěte si také

Vyplatí se pořídit si bezdrátová sluchátka? Nebo jde o předražený trend
Vyplatí se pořídit si bezdrátová sluchátka? Nebo jde o předražený trend

Nenápadné monitorovací zařízení, které na první pohled připomíná běžné hodinky, v sobě skrývá důmyslný systém, díky kterému dokážete sledovat svůj denní pohyb, ale také spánek. Změří například denní množství spálených kalorií, počet ušlých kroků, ale také délku a kvalitu spánku. Jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými typy těchto zajímavých doplňků pro každodenní použití?

Motivuje k pohybu, ukáže základní data

Primární funkcí fitness náramku je sledování vašich pohybových aktivit. Jednoduché a levné chytré náramky obvykle zobrazují vyhodnocená data pomocí LED symbolů a jsou zaměřeny na vyhodnocování pouze základních statistických dat v průběhu dne. Zobrazí vám tedy například počet kroků, které jste během dne ušli. Připravte se na to, že zobrazované údaje nemusí být vždy dokonale přesné. Obyčejný fitness náramek je tak především designovým prvkem, který skvěle poslouží pro všeobecný přehled o množství vašich aktivit během dne a bude vás každý den motivovat k alespoň minimálnímu pohybu. Kromě toho se stane perfektním módním doplňkem vašeho šatníku.

Spáruje se s mobilním telefonem, zaznamená trasu

Propracovaná zařízení toho však dokážou mnohem více. Lehounké chytré náramky vyšší kvality jsou vybaveny displejem, na kterém zobrazují množství spálených kalorií a tep. Často jsou ale vybaveny také gyroskopem, barometrem, nejrůznějšími tréninkovými funkcemi, módem pro plavání, měřením poměru mezi množstvím tuku a svalovou hmotou nebo třeba monitoringem maximální spotřeby kyslíku.

Většina fitness náramků se už v dnešní době naprosto běžně pyšní funkcemi, které jsou pomocí Bluetooth spojené s vaším mobilním telefonem. Dokážou tak například přijímat telefonické hovory nebo zaznamenávat trasu vašeho pohybu. Nejkvalitnější fitness náramky jsou přizpůsobeny každodennímu používání. Na jedno nabití vám vydrží klidně i několik týdnů. A často jsou dokonce odolné vůči vodě.

Fitness náramky jsou nejen praktické. Na ruce se také skvěle vyjímají.

Ani děti nepřijdou zkrátka

Fitness náramky si zamilují nejen dospělí, ale také děti. Dopřejte svému dítěti módní doplněk, kterým ho budete přirozeně motivovat ke zdravému pohybu. Fitness náramek je tak například skvělou volbou, jak dítě odměnit za hezké vysvědčení. Během prázdnin tak váš syn nebo dcera nebude trávit tolik času před televizí a hraním počítačových her a raději se bude při objevování všech funkcí nového fitness náramku dobrovolně věnovat přirozeným pohybovým aktivitám.

V nabídce fitness náramků je skutečně nepřeberné množství typů těchto praktických doplňků. Doby, kdy kvalitní chytrý náramek dokázal zobrazit jen několik málo funkcí, jsou tytam. Moderní kousky jsou dnes opatřeny celou řadou zajímavých vychytávek, které nadchnou snad každého. Vyzkoušejte tento zajímavý módní doplněk i vy a nechejte se nadchnout všemi funkcemi, které vám nabídne!