Aktuální akční leták Globus: Jaro na zahradě vás nepřekvapí

Aktuální leták Globus je plný tipů pro zahradu Kupi.cz

Nezaseli jste na podzim? Nevadí, zasejete na jaře. Ať už máte zahradu nebo chcete nechat rozkvést váš balkón, z aktuálního letáku Globusu si vyberete, nabízí totiž pestrou paletu rostlin, hnojiv i skleníků. Sekačky již od 1 119 Kč, nářadí, které vám bude sloužit nejednu sezónu, i další zahrádkářské potřeby, jež překvapí příjemnými cenami.

Přečtěte si také

Stravenky slaví už 76 let a stále patří k nejoblíbenějším zaměstnaneckým benefitům
Stravenky slaví už 76 let a stále patří k nejoblíbenějším zaměstnaneckým benefitům

Zahrada provoněná jarem 

V aktuálním letáku Globus, který je platný až do 24. března, najdete například trvalky do skalky, které nevyžadují speciální péči ani hnojení. Cena 39,90 Kč za kus. Za zvýhodněnou cenu pořídíte i rozmanité druhy ovocných keřů, balkónové rostliny nebo bylinky, které dodají skvělou chuť vašemu nedělnímu obědu. Vůni čerstvě natrhaných bylin nahradí v kuchyni máloco.

Od 69,90 Kč nabízí Globus hnojiva či substráty pro různé typy rostlin, květin nebo na trávníky. Vaší zeleni dodají vyvážený zdroj živin a zvýší jejich odolnost.

Nečekané mrazíky už vás nepřekvapí

Uvažujete-li o koupi skleníku, neváhejte. Polykarbonátový skleník Jukatan je díky 1,55 mm hliníkovému rámu stabilní a při svých rozměrech 310 × 190 × 195 cm dostatečně prostorný na to, aby byla vaše letošní úroda rajčat a paprik bohatší než loni. Disponuje praktickými posuvnými dveřmi a dvojitými polykarbonátovými plasty, které vás při práci ochrání před škodlivým UV zářením. Z původních 9 999 Kč jej Globus zlevnil na skvělých 7 999 Kč.

V aktuálním letáku Globus seženete mimo jiné i substráty a hnojiva Kupi.cz

Travička zelená, to je moje potěšení

Se slevou 36 % si za 1 199 Kč domů odvezete elektrickou sekačku Fieldmann s příkonem motoru 1000 W a se záběrem sečení 32 cm. Sekačka má tři polohy nastavení výšky sečení v rozmezí 25–60 mm. Koš s obsahem 25 l je dostatečně velký, abyste jej nemuseli často vysypávat, a vhod přijde i ukazatel míry jeho naplnění. Pokud nechcete, aby vám sekačka překážela při skladování, oceníte i praktické sklopné madlo.

Náročné spotřebitele uspokojí nářadí od české značky Fieldmann. V akčním letáku Globus najdete od této firmy například elektrickou strunovou zahradní sekačku s příkonem 250 W za 399 Kč. Hodit by se mohlo také univerzální kalové čerpadlo s příkonem elektromotoru 400 W a maximálním ponorem i výtlakem čerpadla 5 m, které umí přečerpat až 7 500 l za hodinu. Pořídíte ho za 799 Kč.

Akční leták Globus: Jaro na zahradě Kupi.cz

I plot si zaslouží nový kabát 

V nabídce nechybí ani malířské potřeby. Od univerzálních barev, po barvy na dřevo nebo beton, štětce a ochranné pracovní pomůcky, jejichž cena začíná od 6,90 Kč.

Překvapení ze snadnější práce na zahradě zažijete s nářadím značky Fiskars. Pokud využijete nabídky letáku Globus od 5. 3. do 24. 3., ušetříte nejenom síly, ale i peníze. Vybrat si můžete například špičatý rýč Fiskars Solid za 379 Kč. Chytrý set hrábí 2 v 1 s výměnnou násadou na trávu nebo listí Fiskars QuikFit za 1 099 Kč. Nůžky na silné větve Fiskars PowerGear S za 1 199 Kč nebo menší nůžky s převodem za 749 Kč. Dřevo nasekáte snadněji se sekerou Fiskars X17, kterou zakoupíte za výhodných 1 449 Kč.

Všechno nářadí od této finské značky kombinuje ergonomický design s nízkou hmotností a vysokou odolností. Na kvalitu prověřenou léty a prvotřídní kalenou ocel se můžete spolehnout. Stejně jako na nízké ceny v Globusu.

Proč se registrovat do programu Globus Bonus

A co takhle peněžní bonusy a dárky za to, co už děláte i tak? Přesně tohle vám dá věrnostní program Globus Bonus pro zákazníky s registrovanou Bonus kartou Globus

  • Za nákupy získáváte zpět peníze
  • Až 16 slevových kuponů 4x ročně
  • Všechny své slevy najdete na jednom místě
  • Až 10% sleva na narozeninový nákup
  • Kartou s peněžními bonusy můžete platit své další nákupy v hypermarketech Globus
  • Na kartu jsou zároveň načítány vaše nákupy. Podle celkové hodnoty nákupu za jedno období získáte řád věrnosti
  • Čím vyššího řádu věrnosti dosáhnete, tím více slevových kuponu a odměn získáte

Věrnostní kartičku si můžete nahrát do mobilní aplikace Kupi.cz, a mít ji tak kdykoli po ruce.