Akční leták Lidl je menší a přidává stránky se slevami

Lidl má nově menší letáky Lidl

Aktuální Lidl leták je od této chvíle menší. Lidé však o slevové akce v Lidlu nebudou ochuzeni, řetězec počítá s více stranami plnými akčního zboží, společně s akcí Super víkend upozorňujícími na slevy vybraných produktů.

Přečtěte si také

Značka Nestlé schytává kritiku ze všech stran – a není jediná. Její výrobky mají být nezdravé
Značka Nestlé schytává kritiku ze všech stran – a není jediná. Její výrobky mají být nezdravé

Oblíbený řetězec Lidl má pro své zákazníky, kteří rádi listují papírovými letáky, dobrou zprávu. Od této chvíle bude jejich leták menší. Namísto stávajícího velkého formátu 300 x 350 mm se nově objeví menší leták o velikosti 200 x 280 mm. Ten je pro listování aktuální nabídkou praktičtější a přehlednější. Svou velikostí a provedením patřil Lidl leták mezi nejlépe propracované akční nabídky, ale byl trnem v oku lidem, kteří myslí na životní prostředí, a často se tak Lidl setkával s kritikou, kolik papíru ročně spotřebuje k tisku letáků. To by se mělo nyní změnit, úpravou rozměrů dojde k úspoře, která bude činit více než 2 500 tun papíru ročně. Menší leták je nejen praktičtější, ale také šetrnější k přírodě. Aby zákazníkům neunikla žádná důležitá informace, přibyly v letáku stránky navíc, ve standardním vydání jich nově bude 56. Aktuální leták Lidl tak nabízí hned 431 slev.

Letáky Lidl vycházejí jednou týdně, pravidelně je doplňují také brožury s tematickou nabídkou na nadcházející měsíce. Jedná se například o fitness brožuru, katalog zahrada či před Vánoci vyhledávaný katalog hraček, které doplňuje i magazín obsahující nabídku na lidl-shop.cz.

Lidl představil nový, menší leták Lidl

Struktura letáku přitom zůstává stejná, bude obsahovat nabídky potravinářského i spotřebního zboží s platností od pondělí nebo čtvrtka společně s akcí Super víkend, upozorňující na slevy vybraných produktů. V prodejnách a na webových stránkách i v mobilní aplikaci si můžete leták Lidl s platností od pondělí prohlédnout vždy již od čtvrtku. 

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz