Akční leták Lidl je menší a přidává stránky se slevami

Lidl má nově menší letáky Lidl

Aktuální Lidl leták je od této chvíle menší. Lidé však o slevové akce v Lidlu nebudou ochuzeni, řetězec počítá s více stranami plnými akčního zboží, společně s akcí Super víkend upozorňujícími na slevy vybraných produktů.

Přečtěte si také

Sůl jako poklad pro každého zahrádkáře! Uzdraví rostliny, podpoří růst a dodá sladkost ovoci
Sůl jako poklad pro každého zahrádkáře! Uzdraví rostliny, podpoří růst a dodá sladkost ovoci

Oblíbený řetězec Lidl má pro své zákazníky, kteří rádi listují papírovými letáky, dobrou zprávu. Od této chvíle bude jejich leták menší. Namísto stávajícího velkého formátu 300 x 350 mm se nově objeví menší leták o velikosti 200 x 280 mm. Ten je pro listování aktuální nabídkou praktičtější a přehlednější. Svou velikostí a provedením patřil Lidl leták mezi nejlépe propracované akční nabídky, ale byl trnem v oku lidem, kteří myslí na životní prostředí, a často se tak Lidl setkával s kritikou, kolik papíru ročně spotřebuje k tisku letáků. To by se mělo nyní změnit, úpravou rozměrů dojde k úspoře, která bude činit více než 2 500 tun papíru ročně. Menší leták je nejen praktičtější, ale také šetrnější k přírodě. Aby zákazníkům neunikla žádná důležitá informace, přibyly v letáku stránky navíc, ve standardním vydání jich nově bude 56. Aktuální leták Lidl tak nabízí hned 431 slev.

Letáky Lidl vycházejí jednou týdně, pravidelně je doplňují také brožury s tematickou nabídkou na nadcházející měsíce. Jedná se například o fitness brožuru, katalog zahrada či před Vánoci vyhledávaný katalog hraček, které doplňuje i magazín obsahující nabídku na lidl-shop.cz.

Lidl představil nový, menší leták Lidl

Struktura letáku přitom zůstává stejná, bude obsahovat nabídky potravinářského i spotřebního zboží s platností od pondělí nebo čtvrtka společně s akcí Super víkend, upozorňující na slevy vybraných produktů. V prodejnách a na webových stránkách i v mobilní aplikaci si můžete leták Lidl s platností od pondělí prohlédnout vždy již od čtvrtku. 

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz