Kupte si svíčky od McDonald's, které voní po hovězím, okurce nebo kečupu

McDonald's má příznivce po celém světě, oblíbí si i vonné svíčky? McDonald's

Značku McDonald's zná každý. Mohou za to skvěle hodnocené hranolky, vyhlášené burgery, ale i kauzy, kterými si firma musela projít. Nyní na trh přišla s novinkou, která mnohé překvapila. Na stránkách fanklubu burgeru Royal jsou totiž k prodeji velice zajímavé předměty. Spousta lidí by řekla, že si je nikdo pro jejich netradiční povahu nekoupí, e-shop ale hlásí vyprodáno.

Přečtěte si také

Palačinka se čtyřmi náplněmi! Tou nadchnete celou rodinu
Palačinka se čtyřmi náplněmi! Tou nadchnete celou rodinu

McDonald's nepřestává překvapovat

Ať už to jsou sezonní nabídky nebo netradiční kampaně, McDonald's jde vidět, protože skvěle zvládá komunikaci se zákazníky. Nyní přichází na trh s další nečekanou novinkou. Tento celosvětově proslulý řetězec vytvořil pro fanoušky Royal burgeru fanklub s názvem Quarter Pounder Fan Club.

Nyní tato skupina lidí vytvořila logo, členské kartičky, a dokonce i playlist na Spotify. Tím to ale zdaleka nekončí. Můžete si totiž koupit i tematické předměty jako odznáčky a trička s motivy produktů McDonald's. Všechny ale nejvíce zaskočil předmět, který s touto značkou nemá nic společného – svíčky. Ty, které nevoní po ovoci nebo květinách, ale právě po burgeru Royal

McDonald's, McCafe, McDrive. Nově si můžete pod touto značkou koupit i svíčky andreas160578 / Pixabay.com

Svíčky, které voní po burgeru

Na webu se objevil set 6 svíček s vůní kečupu, housky na burger, sterilované okurky, sýru, cibule a 100% čerstvého hovězího masa. Samotný e-shop nabádá, abyste si je zapálili všechny najednou, prý je to pak ta nejlepší vůně. A jaký o svíčky je zájem? Teď si nejspíš říkáte, kdo by si něco takového mohl koupit. Reakce z trhu je však přesně opačná, svíčky jsou aktuálně vyprodané.

Svíčkami to nekončí

A to není vše! Mimo již zmíněná trička a odznáčky bude v prodeji speciální kolekce bot, kterou navrhl umělec Jon Burgerman. Jak bude obuv vypadat, se McDonald's pochlubil na svém Instagramu. Tak co? Koupíte si také nějaký netradiční předmět z dílny fanklubu Quarter Pounder?

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz