Kupte si svíčky od McDonald's, které voní po hovězím, okurce nebo kečupu

McDonald's má příznivce po celém světě, oblíbí si i vonné svíčky? McDonald's

Značku McDonald's zná každý. Mohou za to skvěle hodnocené hranolky, vyhlášené burgery, ale i kauzy, kterými si firma musela projít. Nyní na trh přišla s novinkou, která mnohé překvapila. Na stránkách fanklubu burgeru Royal jsou totiž k prodeji velice zajímavé předměty. Spousta lidí by řekla, že si je nikdo pro jejich netradiční povahu nekoupí, e-shop ale hlásí vyprodáno.

Přečtěte si také

Mikuláš letos vyrazí hlavně do domácností. V nadílce děti najdou ústenky i dezinfekční gely
Mikuláš letos vyrazí hlavně do domácností. V nadílce děti najdou ústenky i dezinfekční gely

McDonald's nepřestává překvapovat

Ať už to jsou sezonní nabídky nebo netradiční kampaně, McDonald's jde vidět, protože skvěle zvládá komunikaci se zákazníky. Nyní přichází na trh s další nečekanou novinkou. Tento celosvětově proslulý řetězec vytvořil pro fanoušky Royal burgeru fanklub s názvem Quarter Pounder Fan Club.

Nyní tato skupina lidí vytvořila logo, členské kartičky, a dokonce i playlist na Spotify. Tím to ale zdaleka nekončí. Můžete si totiž koupit i tematické předměty jako odznáčky a trička s motivy produktů McDonald's. Všechny ale nejvíce zaskočil předmět, který s touto značkou nemá nic společného – svíčky. Ty, které nevoní po ovoci nebo květinách, ale právě po burgeru Royal

McDonald's, McCafe, McDrive. Nově si můžete pod touto značkou koupit i svíčky andreas160578 / Pixabay.com

Svíčky, které voní po burgeru

Na webu se objevil set 6 svíček s vůní kečupu, housky na burger, sterilované okurky, sýru, cibule a 100% čerstvého hovězího masa. Samotný e-shop nabádá, abyste si je zapálili všechny najednou, prý je to pak ta nejlepší vůně. A jaký o svíčky je zájem? Teď si nejspíš říkáte, kdo by si něco takového mohl koupit. Reakce z trhu je však přesně opačná, svíčky jsou aktuálně vyprodané.

Svíčkami to nekončí

A to není vše! Mimo již zmíněná trička a odznáčky bude v prodeji speciální kolekce bot, kterou navrhl umělec Jon Burgerman. Jak bude obuv vypadat, se McDonald's pochlubil na svém Instagramu. Tak co? Koupíte si také nějaký netradiční předmět z dílny fanklubu Quarter Pounder?

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz