Mikulášská nadílka. Co dát dětem do balíčku, aby nebyly zklamané

Vánoční punčocha plná sladkostí Canva

Také jsou vaše děti v posledních dnech nezvykle hodné? Aby ne, brzy je navštíví Mikuláš se svou družinou čertů a andělů. Podle jedné z legend se svatý Mikuláš stal ochráncem nezletilých poté, co zázrakem přivedl k životu tři malé děti zavražděné krutým hostinským. Dodnes sestupuje 5. prosince k večeru z nebes, aby poslušné odměnil sladkostmi a zlobivé bramborami nebo uhlím.

Přečtěte si také

Recepty z levandule: Co všechno z ní můžete vyrobit?
Recepty z levandule: Co všechno z ní můžete vyrobit?

Mikuláš se ovšem v dnešní době neobejde bez vaší pomoci. Naplňte mu punčochu nebo košík sladkostmi a ovocem, přidejte nějakou menší hračku či adventní kalendář a těšte se na napjaté očekávání v dětských očích. Sestavte si mikulášský nákupní seznam podle našich slevových tipů ze supermarketů a ušetřete díky němu nemalé peníze.

Čokoládová trojice je základ

Figurky Mikuláše, čerta a anděla z čokolády, zabalené ve třpytivém obalu, nesmí ve správné nadílce chybět. Seženete je v různých velikostech a podobách, celočokoládové, duté i plněné třeba lentilkami. Vyberte si ze široké nabídky čokoládových figurek, aby dětem ještě nějakou dobu připomínaly tuto vzácnou návštěvu.

Dobroty do balíčku na poslední chvíli a v akci? Jasně!

Okýnko po okýnku až k Vánocům

Přibalte Mikulášovi do balíčku i adventní kalendář, který každý den zpříjemní potomkům netrpělivé čekání na Štědrý večer nějakou pochoutkou. Potěší je i vánoční kolekce, tu jim ale budete muset hned zase sebrat a schovat, aby z ní do zdobení stromečku něco zbylo.

Adventní kalendář na poslední chvíli!

Když cukr, tak i vitamíny

Jak známo, přemíra sladkého dětskému organismu příliš nesvědčí. Proto nezapomeňte čokoládu a bonbóny doplnit také ovocem. K jablkům, banánům, pomerančům nebo mandarinkám přidejte i arašídy s vlašskými a lískovými ořechy, ať Mikuláš dětem přinese i něco zdravějšího.

Exotické ovoce do mikulášského balíčku patří!

Kupte se slevou Kaki.

Porovnat slevy

Sladkosti, kam se podíváš

Ještěže Mikulášovi s nadílkou na jeho obchůzkách pomohou andělé. Kdyby měl všechny ty perníky, bonbóny, vajíčka s překvapením, lentilky, lízátka a ostatní sladkosti nést sám, chodí po domácnostech celý rok.

Čokoládový Mikuláš Canva

Zapomeňte na uhlí, teď letí mikulášské fialové brambory!

Pro zlobivé děti

Každé dítě občas zazlobí! Proto do balíčku nezapomeňte dát i něco pro výstrahu. Klasické brambory nahradí fialové brambory a balíček uhlí seženete i v prodejnách Albert nebo Kaufland.

Mikulášský balíček uzenin? Jasně, proč ne!

Malá hračka udělá radost

Hraček není doma nikdy dost. A když vystrašení prckové dostanou nějakou menší i od Mikuláše, alespoň rychleji zapomenou na toho ohavného, hrůzu nahánějícího čerta. Plyšák, autíčko, panenka nebo skládačka, možností máte spoustu.

Kostičky nikdy nepřestanou bavit, vsaďte na LEGO

Kupte se slevou Lego City.

Porovnat slevy