Tipy na dárky pro ženy: S námi se nespletete, ať už je kreativní nebo gurmánka

Žena drží dárky Canva

Chcete jí udělat radost? Vyberte ten pravý dárek, který jí rozzáří oči a zvedne koutky k nádhernému úsměvu. Čas předvánoční inspirace je tu – přinášíme další tipy, tentokrát na neotřelé dárky pro ženy. Zabodujte na letošní Vánoce!

Přečtěte si také

Otevírací doba v obchodech 28. září 2022
Otevírací doba v obchodech 28. září 2022

Dobrodružné srdce

Má vaše partnerka, manželka či kamarádka dobrodružné srdce? Pak se přímo nabízí vybrat dobrodružný dárek. Zapomeňte na nudu, tuhle odvážnou dámu překvapíte jedině dalším dobrodružstvím, do kterého se ráda vrhá po hlavě.

Právě proto můžete vybírat mezi zážitky namísto fyzických dárků. Letenky na sever, kurz horolezectví nebo snad víkend přežití? Potěšte její divoké srdce, zaměřte se na její koníčky a sny. Dopřejte jí to, co nečeká. Máte kuráž jít do toho s ní?

Žena stojí s mapou v cizím městě Canva

Líčení je umění

Miluje make-up a vše kolem? Kosmetika potěší téměř každou ženu. Pokud víte, že se velmi ráda líčí a patří to mezi její vášně, není nic jednoduššího než zabodovat s kosmetickými pomůckami nebo dekorativní kosmetikou. Nabízí se také vizážistický workshop nebo kurz líčení. Kdybyste se chtěli opravdu blýsknout, zjistěte, co používají její oblíbené influencerky.

  • Tip: Každou ženu potěší splněný sen v podobě toaletního stolku se zrcadlem a zásuvkami... jako pro princezny! Seženete je v Ikea za 3990 Kč, XXXLutz od 1999 Kč, Jysk za 3250 Kč aj.

Nikdy však neurazíte stylovým kosmetickým kufříkem, díky kterému bude mít všechny své poklady při ruce, nebo kvalitní sadou štětců, které jí pomohou zdokonalovat své umění. Darujete jí krásu?

Najděte už připravené dárky v akci

Knihomolkám. Z lásky

Toužíte obdarovat vášnivou čtenářku? Směle do toho – vsaďte na knihy či jejich audio podobu. Aby se vám však nestalo, že darujete knihu, kterou už četla, vyberte třeba dárkový poukaz nebo originální čtečku knih, díky které bude moci mít všechny své oblíbené kousky při ruce.

Sportovkyni na míru

Dárek pro sportovkyni? Jednoduché. Stačí sledovat akční nabídky obchodů se sportovním zbožím. Kvalitní sportovní sluchátka, chytré hodinky, sportovní čelenka nebo vstupenka na její oblíbený závod? Zaručeně potěší! Podobnou radost vytvoří také permanentka do fitka, na bazén či na jógu. Radost z pohybu? K nezaplacení!

  • Tip: Koloběžková mánie začne, jakmile zima skončí! Překvapte ji koloběžkou Mid 9 jen za 1999 Kč z Decathlonu! V e-shopu Lidl zase koupíte koloběžku CRIVIT s odpružením Big Wheel s dopravou zdarma za 1199 Kč.
Pohled na ženu, která míchá na paletě barvy Canva

Podpořte kreativitu

Ženy milují tvoření... a pokud k nim patří i ta, již chcete obdarovat, máte další báječné adepty na nejlepší vánoční dárek. Úžasné malovací sady přímo křičí, že chtějí k ní pod stromeček. Vybírat lze také z antistresových omalovánek, workshopů krasopsaní, šicích strojů či kreativních plánovacích diářů. Zkrátka ať se vyřádí.

Gurmánka? Mňam!

Vaří, kuchtí, peče nebo prostě jen miluje jídlo všeho druhu? Kromě kurzu vaření jsou ideální moderní kuchařky, kuchyňské náčiní nebo poukaz na několikachodovou degustaci pokrmů v luxusní restauraci. Nešetřete, láska přece prochází žaludkem. Tak krásné Vánoce, přátelé!