Tip na dárek pro vousáče. Ozdoby do vousů nebo barber bedna s páčidlem

Tip na dárek pro vousáče. Ozdoby do vousů nebo barber bedna s páčidlem

Vousy jsou v kurzu. Pokud máte jednoho takového vousáče doma a lámete si hlavu nad vhodným dárkem, už nic nehledejte! Našli jsme pro vás vychytávky, které ho potěší i rozesmějí. 

Přečtěte si také

Podzimní nadílka citrusů míří do obchodů. Vyvarujte se častých chyb při jejich nákupu a skladování
Podzimní nadílka citrusů míří do obchodů. Vyvarujte se častých chyb při jejich nákupu a skladování

Klasikou mezi dárky pro muže s plnovousem je poukázka do Barber shopu. Nehledejte pod tímto názvem žádnou prodejnu, ale speciální pánské holičství, kterých v České republice přibývá. Jsou typická stylovým interiérem s vůní pánských, většinou ostře kořeněných parfémů, a vstup sem mají pouze muži. Návštěva barber shopu není jen o úpravě vlasů nebo vousů, v podstatě se dá hovořit o rituálu, na který si snadno zvyknete. V každém větším městě už dnes nějaký ten pánský podnik je, a tak není problém zakoupit dárkovou poukázku pro svého vousatého gentlemana. 

Barber shopů je v každém velkém městě už velké množství

Ceny se pohybují od 200 korun. Zahrnuto je základní ošetření, jako střih strojkem v jedné délce a mytí, masáž hlavy, úprava kontur, opálení chloupků na uších, ošetření po zaholování a kompletní styling. Pokud chcete skutečný zážitek pro obdarovaného, kupte mu kompletní proceduru, ve které je zahrnutý střih a mytí, holení vousů metodou „hot towel“ nebo úprava vousů speciálním olejíčkem před holením, ošetření po holení, čištění tváře peelingem a černou maskou, úprava obočí a kontur, opálení chloupků na uších, masáž hlavy a parafínový zábal rukou, která vás vyjde i na dva tisíce korun. Je libo káva či rovnou whisky? Vyhlášené barber shopy nabízejí obojí na špičkové úrovni jako bonus každému zákazníkovi.

I v běžných drogeriích najdete barber výrobky

 • L´ORÉAL Men Expert Barber Club olej pro plnovous & pleť, 30 ml (299 Kč)
 • Schwarzkopf got2b Phenomenal tvarovací krém pro vlasy a vousy, 100 ml (119 Kč)
 • L´ORÉAL Men Expert Barber Club gel 3v1 tvář, vousy & vlasy, 200 ml (139 Kč)
 • Schwarzkopf got2b tvarovací hlína Phenomenal, 100 ml (119 Kč)
Dekorace do vousů pro muže, foto: firebox.com

Vánoční vousy

Pokud váš partner je hipster se smyslem pro humor, potěšíte ho i speciálním originálním dárkem ve formě vánoční ozdoby. Do vousů si tak může váš miláček nainstalovat svítící LED diody nebo baňky ve vánočních barvách. Že jste tohle ještě nikdy neviděli? My také ne, ale skutečně se dají tyto dekorace koupit v internetovém obchodě Firebox.com a nechat si poslat do Česka ještě do Vánoc. 

Zástěra na holení vousů

Zástěra do koupelny 

Dárek tak trochu i pro sebe dáte svému partnerovi, pokud mu pořídíte zástěru na holení vousů. Kdo by měl rád umyvadlo plné chlupů, které muži po sobě mnohdy zapomenou pečlivě uklidit. Zástěru si jednoduše partner obleče a konec přísavkami upevní na zrcadlo, vznikne tak prohlubeň, do které vousy padají. Po použití stačí obsah zástěry vysypat do koše, čas od času ji můžete i vyprat.

Dřevěná dárková bedna s páčidlem pro vousáče

Bedna pro vousáče

Stylový dárek pro opravdové muže může být i bedna s páčidlem pro vousáče, která obsahuje:

 • 1× Ručně vyráběná Dárková Bedna Manboxeo
 • 1× Páčidlo z dílny Manboxeo
 • 1× Osobní vzkaz
 • 1× Luxusní shavetta Parker Black PTB
 • 1× Extra ostré žiletky Derby Premium Double Edge 5 ks
 • 1× Transparentní gel na holení Hey Joe Clear Shaving gel 250 ml
 • 1× Hydratační šampon na vousy Noberu Beard Wash 125 ml
 • 1× Vyživující olej na vousy Byjome Epicure Beard Oil 30 ml
 • 1× Bambusový kartáč na vousy Noberu
Dárkový dřevěný box pro vousáče obsahuje spoustu kosmetiky

Dřevěné dárkové bedny, jejichž obsah musí obdarovaný vypáčit páčidlem, můžete objednat na eshopu manboxeo.cz, stojí něco málo přes 2000 Kč a napsat na box můžete vlastní vzkaz nebo přidat vlastní fotografii. 

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz