Stáhněte si mobilní aplikaci Kupi.cz a vyzkoušejte chytrého pomocníka, který vám pomůže s každodenními nákupy.

Mobilní aplikace

Stáhněte si mobilní aplikaci Kupi.cz a vyzkoušejte chytrého pomocníka, který vám pomůže s každodenními nákupy.

Mobilní aplikace

Na rodinné finance chytře: Aplikace, která může při nakupování ušetřit tisíce

Na rodinné finance chytře: Aplikace, která může při nakupování ušetřit tisíce

Prohlížení akčních letáků, vyhledávání zboží ve slevách a sepisování nákupního seznamu patří k častým rituálům, které před nákupy děláme. Jedná se o užitečné způsoby, jak si návštěvu obchodů efektivně naplánovat. Díky Kupi.cz můžete provádět všechny tyto činnosti na jednom místě. Jak ušetříte spoustu peněz i času při nákupech? Čtěte dál.

Přečtěte si také

Čím to, že jsou masové kuličky Ikea tak dobré? Připravte si je podle našeho návodu
Čím to, že jsou masové kuličky Ikea tak dobré? Připravte si je podle našeho návodu

Žádné zboží v akci vám už neunikne

Kupi.cz nabízí návštěvníkům možnost vyhledávat zboží v akčních nabídkách a online listovat aktuálními letáky a katalogy supermarketů a hypermarketů i mnohých dalších prodejen – od drogerií, lékáren a hobby marketů, až po elektra nebo obchody s oblečením či sportovním vybavením.

Díky inteligentnímu lokalizátoru se vám budou navíc zobrazovat pouze letáky a relevantní akční nabídky z vašeho okolí nebo z požadované lokality, kterou si nastavíte.

  • Tip: Abyste mohli portál Kupi.cz využívat naplno, se všemi jeho funkcemi a vychytávkami, doporučujeme vytvořit si zde svůj vlastní účet. Pokud již máte e-mail u Seznamu, stačí se přihlásit přes něj a vše se vám automaticky propojí.
S Kupi.cz si můžete doma prohlédnout všechny letáky, najít zlevněné zboží a nákupy efektivně naplánovat

Kupi.cz pohlídá ceny oblíbených položek i letáky z uložených obchodů

Všechny produkty, které nakupujete často nebo vás aktuálně zajímá jejich cena, si můžete uložit do seznamu „oblíbených“. Hlídač cen vás poté prostřednictvím e-mailu automaticky upozorní, jakmile se dané položky aktuálně objeví někde v akci. A pozor, produkty si můžete ukládat rovnou z prohlížených letáků.

Stejně tak si můžete uložit oblíbené obchody. Služba vás vždy upozorní na jejich nové letáky nebo katalogy. Díky tomu vám už nic neuteče.

Nákupní seznam v mobilu pomůže ušetřit při nakupování

Stáhněte si aplikaci. Je zdarma, a navíc vám ušetří mnohem více času i peněz

Pokud máte chytrý telefon, můžete si do něj zdarma stáhnout aplikaci Kupi.cz pro Android i iPhone. Ta umí nejen vše, co Kupi v prohlížeči, ale má navíc mnoho dalších užitečných funkcí.

  • Tip: Pokud si v aplikaci otevřete konkrétní obchod, můžete si prohlédnout jeho produkty v akci i seznam všech poboček, včetně jejich lokality na mapě a otevírací doby.

Nákupní seznam je základ. Pokud je navíc chytrý, máte to v kapse

Psát si nákupní seznam patří k dobrým způsobům, jak nákupy plánovat. Není proto divu, že se na Kupi.cz jedná o jednu z nejoblíbenějších funkcí. Seznam si navíc můžete vytisknout nebo zaslat na e-mail. A pokud jste přihlášeni a máte mobilní aplikaci, stačí jen vzít do ruky telefon. Nákupní seznam se vám totiž spáruje a můžete jej mít kdykoliv u sebe.

  • Tip: K uloženému nákupnímu seznamu i letákům máte v aplikaci přístup kdykoliv, i pokud nejste připojeni k internetu.

Zapomeňte na přeplněnou peněženku plnou věrnostních kartiček

Většina obchodů dnes svým zákazníkům nabízí členství ve věrnostních klubech či bonusových programech. Komě mnohých výhod to znamená i další a další kartičky. Pokud také patříte k těm, kteří pod jejich náporem již jen stěží zapnou peněženku, nebo si kvůli nim instalují do telefonu samostatné aplikace, máme pro vás dobrou zprávu.

Do Kupi aplikace si můžete nahrát i všechny své věrnostní kartičky. Budete je mít pěkně pohromadě na jednom místě. Ušetříte tak místo v peněžence i v mobilním telefonu.

Díky mobilní aplikaci Kupi.cz budete mít u sebe na nákupech vše, co potřebujete – přehled o akčních cenách, věrnostní kartičky i nákupní seznam

Skenování potravin – nejrychlejší cesta k levnému zboží

Vychytávka, která vám ušetří plno času i starostí s manuálním vyhledáváním zboží v akci. Jednoduše stačí přímo v aplikaci Kupi.cz naskenovat čárový kód z výrobku a položka, včetně případných akčních nabídek, se vám automaticky vyhledá.

  • Tip, jak skenování kódů prakticky využít: Tímto způsobem můžete přidávat preferované výrobky do nákupního seznamu (stačí obejít domácnost a naskenovat zboží, které vám právě dochází a bude potřeba jej koupit) nebo slevy kontrolovat přímo během nákupů. Představte si situaci, kdy jste v obchodě, kde mají v akci například kávu, ale nejste si jistí, zda se opravdu jedná o výraznou slevu, nebo zda ji třeba jinde nemají ještě levnější. Naskenujete tedy čárový kód výrobku a na základě akčních nabídek daného produktu se přesvědčíte, jestli se vám nákup skutečně vyplatí. Takto si můžete ověřovat i výhodnost nezlevněných produktů.
Jak ušetřit při nakupování s mobilní aplikací Kupi.cz