Na rodinné finance chytře: Aplikace, která může při nakupování ušetřit tisíce

Praktický rádce, jak co nejvíce ušetřit s Kupi.cz. Znáte všechny užitečné finty?

Prohlížení akčních letáků, vyhledávání zboží ve slevách a sepisování nákupního seznamu patří k častým rituálům, které před nákupy děláme. Jedná se o užitečné způsoby, jak si návštěvu obchodů efektivně naplánovat. Díky Kupi.cz můžete provádět všechny tyto činnosti na jednom místě. Jak ušetříte spoustu peněz i času při nákupech? Čtěte dál.

Přečtěte si také

Barborky už zítra! Co tato tradice znamená a jak na to, aby vám větvičky barborek do Vánoc rozkvetly?
Barborky už zítra! Co tato tradice znamená a jak na to, aby vám větvičky barborek do Vánoc rozkvetly?

Žádné zboží v akci vám už neunikne

Kupi.cz nabízí návštěvníkům možnost vyhledávat zboží v akčních nabídkách a online listovat aktuálními letáky a katalogy supermarketů a hypermarketů i mnohých dalších prodejen – od drogerií, lékáren a hobby marketů, až po elektra nebo obchody s oblečením či sportovním vybavením.

Díky inteligentnímu lokalizátoru se vám budou navíc zobrazovat pouze letáky a relevantní akční nabídky z vašeho okolí nebo z požadované lokality, kterou si nastavíte.

  • Tip: Abyste mohli portál Kupi.cz využívat naplno, se všemi jeho funkcemi a vychytávkami, doporučujeme vytvořit si zde svůj vlastní účet. Pokud již máte e-mail u Seznamu, stačí se přihlásit přes něj a vše se vám automaticky propojí.
S Kupi.cz si můžete doma prohlédnout všechny letáky, najít zlevněné zboží a nákupy efektivně naplánovat

Kupi.cz pohlídá ceny oblíbených položek i letáky z uložených obchodů

Všechny produkty, které nakupujete často nebo vás aktuálně zajímá jejich cena, si můžete uložit do seznamu „oblíbených“. Hlídač cen vás poté prostřednictvím e-mailu automaticky upozorní, jakmile se dané položky aktuálně objeví někde v akci. A pozor, produkty si můžete ukládat rovnou z prohlížených letáků.

Stejně tak si můžete uložit oblíbené obchody. Služba vás vždy upozorní na jejich nové letáky nebo katalogy. Díky tomu vám už nic neuteče.

Nákupní seznam v mobilu pomůže ušetřit při nakupování

Stáhněte si aplikaci. Je zdarma, a navíc vám ušetří mnohem více času i peněz

Pokud máte chytrý telefon, můžete si do něj zdarma stáhnout aplikaci Kupi.cz pro Android i iPhone. Ta umí nejen vše, co Kupi v prohlížeči, ale má navíc mnoho dalších užitečných funkcí.

  • Tip: Pokud si v aplikaci otevřete konkrétní obchod, můžete si prohlédnout jeho produkty v akci i seznam všech poboček, včetně jejich lokality na mapě a otevírací doby.

Nákupní seznam je základ. Pokud je navíc chytrý, máte to v kapse

Psát si nákupní seznam patří k dobrým způsobům, jak nákupy plánovat. Není proto divu, že se na Kupi.cz jedná o jednu z nejoblíbenějších funkcí. Seznam si navíc můžete vytisknout nebo zaslat na e-mail. A pokud jste přihlášeni a máte mobilní aplikaci, stačí jen vzít do ruky telefon. Nákupní seznam se vám totiž spáruje a můžete jej mít kdykoliv u sebe.

  • Tip: K uloženému nákupnímu seznamu i letákům máte v aplikaci přístup kdykoliv, i pokud nejste připojeni k internetu.

Zapomeňte na přeplněnou peněženku plnou věrnostních kartiček

Většina obchodů dnes svým zákazníkům nabízí členství ve věrnostních klubech či bonusových programech. Komě mnohých výhod to znamená i další a další kartičky. Pokud také patříte k těm, kteří pod jejich náporem již jen stěží zapnou peněženku, nebo si kvůli nim instalují do telefonu samostatné aplikace, máme pro vás dobrou zprávu.

Do Kupi aplikace si můžete nahrát i všechny své věrnostní kartičky. Budete je mít pěkně pohromadě na jednom místě. Ušetříte tak místo v peněžence i v mobilním telefonu.

Díky mobilní aplikaci Kupi.cz budete mít u sebe na nákupech vše, co potřebujete – přehled o akčních cenách, věrnostní kartičky i nákupní seznam

Skenování potravin – nejrychlejší cesta k levnému zboží

Vychytávka, která vám ušetří plno času i starostí s manuálním vyhledáváním zboží v akci. Jednoduše stačí přímo v aplikaci Kupi.cz naskenovat čárový kód z výrobku a položka, včetně případných akčních nabídek, se vám automaticky vyhledá.

  • Tip, jak skenování kódů prakticky využít: Tímto způsobem můžete přidávat preferované výrobky do nákupního seznamu (stačí obejít domácnost a naskenovat zboží, které vám právě dochází a bude potřeba jej koupit) nebo slevy kontrolovat přímo během nákupů. Představte si situaci, kdy jste v obchodě, kde mají v akci například kávu, ale nejste si jistí, zda se opravdu jedná o výraznou slevu, nebo zda ji třeba jinde nemají ještě levnější. Naskenujete tedy čárový kód výrobku a na základě akčních nabídek daného produktu se přesvědčíte, jestli se vám nákup skutečně vyplatí. Takto si můžete ověřovat i výhodnost nezlevněných produktů.
Jak ušetřit při nakupování s mobilní aplikací Kupi.cz
Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz