Po čem muži touží? S těmito dárky u nich letos na Vánoce zabodujete

Po čem muži touží? S těmito dárky u nich letos na Vánoce zabodujete

Vybrat dárek pro muže není vždy úplně jednoduché, ať už se jedná o bratra, kamaráda, partnera nebo tatínka. Existuje však stále několik neotřelých způsobů, jak jej obdarovat tak, aby měl nefalšovanou radost. Letos můžete zabodovat – inspirujte se našimi originálními tipy.

Přečtěte si také

IKEA jde na ruku všem gamerům: představuje kolekce produktů pro malé i velké hráče
IKEA jde na ruku všem gamerům: představuje kolekce produktů pro malé i velké hráče

Když ponožky, tak nápadité

Ponožky – klasika. Jenže potěší? Možná ano, tedy pokud má obdarovaný smysl pro humor a nechybí mu styl. Pak se nabízí barevné, vzorované a veselé ponožky, které zaujmou na první pohled. Nejen v běžné dny mohou ozvláštnit outfit, co ale teprve, až vyrazíte společně na ples? My říkáme: proč ne?

Tip: Trendy ponožky od Happy Socks koupíte v akci v Globusu za 129 Kč, a to až do 3. 12., tak hurá na předvánoční nákupy! Ve vybraných prodejnách Billa pořídíte až do Štědrého dne pánské ponožky Crazy socks od Bellindy za 79,90 Kč.

Ať si letí!

Chcete ho překvapit? Pořiďte mu dron – protože i muži mají rádi hračky. Nejde jen o samotné létání dronem na dálkové ovládání, ale také o možnost dokumentovat svět z výšky. Videa nebo fotografie tak získají nový rozměr. Hračka se dá pořídit v řádu několika tisíc, záleží, zda by se mělo jednat o dron pro nenáročné, nebo o profi vybavení vášnivého fotografa a dobrodruha. Nechte ho občas frnknout, tenhle dárek zaručeně ocení.

Tip: Dron X-site QST-1865 zabaví malé i velké chlapy – a navíc jej najdete v aktuálním letáku Electro World do 4. 12. v akci za skvělých 3 333 Kč. Vzhůru do oblak!

Hodinky jsou vděčným dárkem

Zážitky nade vše

Zapomeňte na kulturu nebo masáž. Darujte jedinečné zážitky, o kterých se mu ani nesnilo. Co takhle tandemový seskok, bungee jumping, kurz otužování nebo možnost stát se na den bagristou? Proč právě zážitky? Protože vzpomínky mu už nikdo nevezme. Bude to kurz přežití nebo snad horolezecký workshop? Fantazii se meze nekladou – a jeho vlastní meze mu dárkem dovolíte překročit. 

Není čas ztrácet čas

Nemá hodinky, případně je čas na nové? Tak nechte Ježíska, aby mu nadělil ty chytré. Šikovné funkce totiž nejsou ani zdaleka určeny pouze pro sportovce. Díky nim nezmešká žádný váš hovor, získá přehled o spánku nebo tepové aktivitě. A jestli přece jen sportuje, pak ho rozhodně nadchnete – svůj výkon bude moci snadno změřit. Některé hodinky jsou dokonce voděodolné – vybírejte podle aktivit a potřeb muže, kterého chcete obdarovat.

Pro mistry kuchyně

Pokud váš partner, bratr nebo tatínek rád vaří, pak se můžete poohlédnout po dárcích do kuchyně. Přípravu pokrmů mu usnadníte, když mu pořídíte tlakový nebo pomalý hrnec či sadu nabroušených profi nožů. A nejen to – navíc si budete moci na jeho kulinářském umění pochutnávat ještě častěji. Kdo říká, že takové dárky jsou pro muže tabu?

Kdo si hraje, nezlobí

Kdo si hraje, nezlobí – to platí pro malé i velké, pro holky i kluky. Rodinný dárek? Co takhle desková hra? Deskové stolní hry vám zpříjemní všechny ty společné chvíle. Vyberte hry, se kterými se nikdy nebudete nudit. A začít hrát můžete třeba hned. Tak ať jsou vaše Vánoce kouzelné!

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz