7 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku

Muž a žena v nafukovací vířivce Marimex

Toužíte po relaxaci v horké bublinkové lázni, ale klasická vířivka je nad vaše finanční možnosti? Nesmutněte, ještě pořád je tu šance vytvořit si vlastní wellness kout na zahradě či terase. Přinášíme 7 důvodů, proč se nebát koupě dostupné nafukovací vířivky.

Přečtěte si také

Koktejly z piva osvěží a povzbudí vaše chutě. Znáte black velvet nebo micheladu?
Koktejly z piva osvěží a povzbudí vaše chutě. Znáte black velvet nebo micheladu?

První důvod: Cena

Nafukovací vířivku pořídíte už za pár tisíc korun. Cena je v porovnání s klasickými vířivkami naprosto bezkonkurenční. Vychutnat si bublinkovou koupel pod hvězdami tak není nereálným snem – ale cílem, který máte na dosah ruky.

Druhý důvod: Instalace

Ráno koupíte, večer se koupete. Zní to jako bláznivý nápad? Ale přesně tak to skutečně může být. Nafukovací vířivku na první použití připravíte během chvilky. Důležité je vybrat si vhodné místo pro její umístění, některé modely se dokonce i samy nafouknou – prostřednictvím samonafukovacího systému. Vířivku pak zapojíte do elektrické zásuvky a nakonec už jen stačí napustit vodu. Relaxační koupel může začít!

Nafukovací vířivka u vodní plochy OBI

Třetí důvod: Obsluha

Jednoduché ovládání vám usnadní relaxační chvíle. Systém vířivky umožňuje regulovat teplotu vody, kterou ohřívá automat. Většina nafukovacích vířivých bazénů rovněž nabízí možnost změnit nastavení síly hydromasáže.

Čtvrtý důvod: Skladnost

Zatímco velkou vířivku za několik set tisíc korun jen tak neschováte a musíte se o ni starat po celý rok, nafukovací bazén je skladný a mobilní. Domácí spa koutek tak můžete stěhovat podle nálady, potřeb či počasí. Pokud jej v horkých letních měsících nevyužijete, stačí jej uskladnit. Pokud si jej naopak chcete přestěhovat na chalupu, nenadřete se.

Kde koupit vířivku?

  • Vířivku Bohemian NetSpa koupíte do 17. 4. za 14 490 Kč na Hawaj.cz.
  • Nafukovací vířivky najdete pravidelně také v nabídce hobbymarketů. Akční ceny hledejte na Kupi.cz.

Pátý důvod: Odolnost

Přestože si možná říkáte, že u nafukovací vířivky je riziko proděravění, materiály jsou dnes naopak velmi odolné. Při správné údržbě nehrozí poškození ani únik vody. Vířivky jsou navíc vybaveny ventilem, který vám umožní jednoduché vypouštění. Některé bazény disponují i filtrační jednotkou, aby voda zůstala dlouho čistá.

Vychutnejte si domácí relax se slevou

Šestý důvod: Relaxace

Máte toho hodně? Bublinky vám pomohou zbavit se stresu. Koupel v teplé vodě doplněné o hydromasáž podporuje krevní oběh a zmírňuje bolesti kloubů. Kromě toho má příjemné benefity na psychiku – prostě a jednoduše si odpočinete.

Čtyřčlenná rodina v nafukovací vířivce I-zahradninabytek

Sedmý důvod: Soukromí

Jednou za čas je příjemné navštívit místní wellness, ale co když toužíte po romantice v soukromí? Tu si můžete dopřát kdykoli. Už během pár hodin se můžete koupat ve vířivce v některém z koutů vaší zahrady. V klidu, soukromí a třeba i pod nebem plným hvězd.

Tip: Dáváte přednost robustnímu dřevu před nafukovacím bazénem? Stylový koupací sud ze severského smrku najdete nově v nabídce Baumaxu. Horký sud o průměru 160 cm tu koupíte za 52 999 Kč. Je vyhříván vnitřními kamny na dřevo, které jsou součástí nabídky.