Bizarní věci, které si můžete koupit na internetu. Boty s GPS, chlupaté punčochy i plyšové stehno

Boty s GPS navigací

Rychle jsme si zvykli nakupovat na webu, protože je to jednoduché, rychlé a dostupné. Navíc výběr online obchodů je obrovský a tak dnes na webu koupíte cokoliv. A když říkáme cokoliv, myslíme to doslova. Připravili jsme pro vás bizarní seznam věcí, které si na internetu můžete pořídit. Jsou praktické, podivné nebo jednoduše geniální? Posuďte sami.

Přečtěte si také

Jak vybrat kuchyňský robot? Kromě ceny rozhoduje příkon, materiál i design
Jak vybrat kuchyňský robot? Kromě ceny rozhoduje příkon, materiál i design

Jak jste bez tohoto mohli žít?

Kreativita některých online prodejců opravdu nezná mezí. A tak na webu najdete produkty, které vám s trochou nadsázky mohou změnit život. Kolikrát jste si například posteskli, že banán, který jste si do tašky hodili jako svačinu na odpoledne, se otlačil a zhnědnul? Vážně nikdy? Se speciálním obalem ve tvaru banánu už tuto situaci ani nikdy nezažijete. Pravda, obal lze použít jen na toto konkrétní ovoce, ale milovníci banánů určitě zajásají. Po dobré svačině si člověk rád dá menší siestu, nemyslíte? Jak to ale vyřešit, když sedíte v kanceláři za pracovním stolem? Pánům stačí pořídit si speciální nafukovací kravatu. Až vám začnou v práci padat víčka, stačí ji nafouknout, položit na pracovní stůl a pohodlný polštář je na světě! Ale jestli vás šéf vyhodí, nám si nestěžujte.

bizarní věc, která se dá koupit i u nás ledvinka s chlupatým pupkem

Co dalšího jsme na internetu našli a může si kdokoli z vás koupit?

 • Plyšové kuřecí stehno - nejedná se o hračku pro psy, ale velké opečené stehno, na kterém můžete spát a mazlit se s ním. 
 • Ledvinka s chlupatým pupkem - móda kapsiček kolem pasu je zpět, co takhle pořídit si tu s reálnou fotkou chlupatého pánského pupku? 
 • Vodítko pro křečka - venčíte svého křečka? Pak nezapomeňte na tuto vychytávku.
 • LED svítící pásek na řasy nebo zuby - za 150 Kč můžete rozsvítit své oči i zuby. 
 • Čurokap - je plastová, nebo papírová (jednorázová) pomůcka, ve tvaru trychtýře, který usnadňuje ženám vykonání potřeby vestoje. 
 • Rakvičky pro zemřelé zvířátka - výrobců zvířecích rakviček je už v České republice několik. Někteří sázejí na drahé luxusní provedení, jiný má jednoduché bedničky s obrázky zvířat. V nabídkách jsou i urny či celé pomníky. Nejlevnější jsou papírové rakve. 
 • Urna ve tvaru hlavy zemřelého - věrně kopíruje nejen tvar nebožtíkovy hlavy, ale také její velikost, takže se do ní bez problému vejde veškerý popel dospělého člověka. Výrobce Cremation Solutions přitom k výrobě urny potřebuje pouze dvě fotografie, zepředu a z profilu.
držák na podprsenku
 • Věšák na podprsenky - slouží jako věšák, sušák, tvarovač, cestovní ochrana tvaru, chránič do pračky i úložný odkladač pro vaši podprsenku.
 • Škola pro akvarijní rybičky - s touto sadou pro výcvik akvarijních rybiček můžete svou rybku naučit třeba hrát fotbal, basketbal, rugby nebo jí nechat proplouvat slalomem a obručemi. 
 • Sloní trus - originální služba v České republice, díky které můžete konečně poslat anonymně sloní hovno. Komu? Otravnému sousedovi, bývalému příteli, či dotěrnému šéfovi… nebo třeba jen tak pro radost, jako perfektní a originální dárek za 330 Kč. Balíček, obsahuje kromě sloního trusu i volitelné, ručně psané věnování a certifikát hrdého majitele.
Násadky na pero jako příbor
 • Násadky na pero jako příbor - geniální nápad, jak nemusíte svádět boj o příbory ve firemní kuchyňce. 
 • Boty s integrovanou GPS navigací - nesou v sobě GPS technologii, která se přes Bluetooth připojí k aplikaci v chytrém telefonu a naviguje nositele k zvolenému turistickému cíli pomocí aktivace malých vibračních senzorů v botách, aniž by musel nahlížet do mapy. Když se turista přiblíží ke křižovatce, na které má zabočit doleva, zavrní levá bota a naopak.
 • Chlupaté punčochy - módní doplněk - chlupaté punčochové kalhoty, které když si je obléknete, navozují dojem, že máte velmi chlupaté nohy.
Je libo chlupaté nohy? Žádný problém punčochy s chlupy jsou v prodeji
 • Žabky na léto s trávou - milujete chození v trávě a v létě vás boty spíše omezují? Tak v tom případě pro vás tyto žabky budou naprosto ideální, jejich stélka není z klasické gumy, ale vypadá a na omak je jako tráva na zahradě. Cena 400 Kč. 
Boty s trávou

Skalpel, prosím!

Pokud jste vždy snili o povolání lékaře, ale vaše studijní výsledky neodpovídaly přijímačkám na medicínu, nevěšte hlavu. Chirurgem se díky internetu můžete stát snadno a rychle! Stačí párkrát kliknout a objednat si můžete tréninkovou destičku s imitací lidské kůže, na které si můžete trénovat šití otevřených ran. Pokud by vám snad toto přišlo málo bizarní, klikněte na web prodejce, který se specializuje na prodej zvířecích a lidských kostí. Koupit si zde můžete kompletní pravou kostru žirafy nebo šimpanze. Pro otrlejší a movitější je v nabídce i pravá lidská lebka nebo stehenní kost.

Máte-li dostatek financí, můžete si online koupit i pravou lidskou lebku.

Je libo okousaný toast nebo vyžvýkanou žvýkačku?

Samostatnou kapitolou jsou aukce předmětů, které byste zdánlivě nechtěli ani zadarmo. Překvapivě se však vydraží za tisíce dolarů. Řeč je o věcech spojených se známými celebritami a osobnostmi. Zbytek toastu, do kterého kousl Justin Timberlake během rozhovoru v rádiu v New Yorku, se později v internetové aukci vydražil za více než tisíc dolarů. Několikanásobně jej však trumfla vyžvýkaná žvýkačka Britney Spears, která jí vypadla z úst během koncertu ve Wembley Areně v roce 2000. Vítěz aukce za ni zaplatil těžko uvěřitelných 14 000 dolarů.

S nákupem léků na internetu buďte opatrní. Ne všechny jsou registrované a legální.

Zázraky se dějí hlavně na internetu

Věř a víra tvá tě uzdraví. Nebo si prostě kup nějaké magické pilulky na webu! Plánujete-li například rodinu a jste zvědaví, jak je na tom váš muž s plodností, ušetřete si cestu k lékaři. Za necelých 60 dolarů si můžete koupit domácí test plodnosti a ihned víte, na čem jste. Na každý problém najdete online vhodnou medicínu nebo lék. Trápí vás tréma před pracovní prezentací nebo se stydíte mluvit před lidmi? Už jste asi sami zjistili, že představit si publikum ve spodním prádle moc nefunguje. Co takhle zkusit speciální pilulky na odstranění trémy? I ty totiž na webu koupíte. Jak a zda-li fungují jsme za vás raději netestovali.

Na toto ale pozor! Často můžete u mezinárodních prodejců narazit na léky, které u nás nejsou registrované a jejich dovoz je nelegální. Konzumujete-li takovéto přípravky, ohrožujete své zdraví a vystavujete se tak i riziku možného trestního řízení.

Kupi Magazín na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz